rozmowy o szybciutkich rundach ;)

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser140323
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
to czemu dajecie zasty obcym ludziom?

ale co się dziwicie...nie darmo ta runda nazywa sie "NO RULES"
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser125693

Guest
xD xD tak to jest spoko:) no rules bez zasad:D chlopczyk pomyslal^^
 

DeletedUser

Guest
nie mogę zagrać rundy, ponieważ nie mam czasu - nie gram. Ja nigdy nikomu zastów nie dawałem no chyba, że był to Kenshin, wioska, vil czy puszek - czyli osoby do których mam zaufanie i gram z nimi od lat.. no ale nie ma to jak zasta dawać obcym jeszcze na no rules z nagrodami hehe:)
 

DeletedUser115839

Guest
losy tego sw chyba rozsądzone , czy jak myślicie ???
 

DeletedUser140323

Guest
dudek, za to passy dawałeś wielu innym osobom :)
Kurcze, chciałem sobie wejśc na jedną rundkę, bo egzaminy koledzy mają i jakoś nie chciało mi się na dwór wychodzic, a tu lipa- tygodniówka :D
Jak coś fajnego będzie, to piszcie botki na kom, a wejdę ;p
Wy się tu jaracie, że zasty dajecie meffowi, czy wiosce(ale żart mi się udał) a ja się cieszę, że na kompa od tygodnia nie wszedłem. No prawie od tygodnia, ale na rundę już od daaaawna, oprócz it ;p
 

DeletedUser

Guest
dudek, za to passy dawałeś wielu innym osobom :)
Kurcze, chciałem sobie wejśc na jedną rundkę, bo egzaminy koledzy mają i jakoś nie chciało mi się na dwór wychodzic, a tu lipa- tygodniówka :D
Jak coś fajnego będzie, to piszcie botki na kom, a wejdę ;p
Wy się tu jaracie, że zasty dajecie meffowi, czy wiosce(ale żart mi się udał) a ja się cieszę, że na kompa od tygodnia nie wszedłem. No prawie od tygodnia, ale na rundę już od daaaawna, oprócz it ;p

3-4 osoby je miały
i to było tylko na dniówkach w weekendy jak nie miałem chęci do gry, bo topkę mogłem bez problemu ugrać.

na tygodniówkach zawsze sam po 15-16h siedziałem jak już grałem.
 

DeletedUser

Guest
#529 BASHPoczątek: niedziela, 2010-05-02 08:00
Koniec: niedziela, 2010-05-02 13:00
Opis: Reguła zagrody: 2000 Brak morale. Rycerz, łucznicy. Pełne możliwości szpiegowskie. Wioska typ 4. Limit graczy w plemieniu: 10, brak możliwości opuszczenia plemienia. Brak możliwości ataku na współplemieńca.
Limit graczy: 100
Warunki zwycięstwa:
Prędkość 390
Prędkość jednostek: 0.85
Tryb śpiący: Nie
Zastępstwo: Nie
Morale: Nie
Kolejka budowy: Tak


#530 CATPoczątek: niedziela, 2010-05-02 20:12
Koniec: poniedziałek, 2010-05-03 04:12
Opis: Brak rycerza i łuczników. Morale. Wioska startowa 3 Szlachcic nie przejmuje wiosek. Technologia 10 poziomów. Szpiegowane tylko jednostki. Plemię: 1 gracz.
Limit graczy: 100
Warunki zwycięstwa:
Prędkość 360
Prędkość jednostek: 0.7
Tryb śpiący: Nie
Zastępstwo: Nie
Morale: Tak
Kolejka budowy: Tak


#531 SzybkiePoczątek: poniedziałek, 2010-05-03 10:17
Koniec: czwartek, 2010-05-06 00:17
Opis: 5 graczy na plemię. Brak morale. Technologia 0/1 Kościół, pełne możliwości szpiegowskie. Rycerz z przedmiotami. Wioska startowa: 4.
Limit graczy: 100
Warunki zwycięstwa:
Prędkość 250
Prędkość jednostek: 0.7
Tryb śpiący: Tak
Zastępstwo: Nie
Morale: Nie
Kolejka budowy: Tak

zalowe;)
cat 8h?prawo
w sobote niema nocki super,
W poniedzilek wolne a tu daj do czwartku runde,zall,no nie moge.

Chce DRUBENSA,che DRUBENSA
 

DeletedUser142050

Guest
Heh ;) a myślałam że odwiedzę polskie SP :rolleyes: ale najwidoczniej rundek fajnych nie ma <beczy> haaa jak na początkującą top 3 na portugalskich jest dobry? ;) Top 3 xD
 

DeletedUser

Guest
ale noobek,co to za wynik?
Tutaj niektórzy gracze,np.Muli,puszek,dudek,ciepa,MeFF mieli po 20 topek;xD
 

DeletedUser142050

Guest
ale noobek,co to za wynik?
Tutaj niektórzy gracze,np.Muli,puszek,dudek,ciepa,MeFF mieli po 20 topek;xD

Tak? A którzy to? Ja dopiero zaczynam grać więc za wiele ode mnie nie wymagajcie ;P jak się rozkręcę to wam pokarze! Kobieta też potrafi ;)
 

DeletedUser115839

Guest
To jest jakaś masakra z tymi ustawieniami , są włączone obozy wojskowe ale żeby zbudować taki obóz trzeba 1.000.000 pkt podczas gdy cały sw razem wzięty tylu nie ma :/ a na dodatek ludzi w plemieniu może być 15
 

DeletedUser142050

Guest
^^ pograłam chwilkę na pt ;> i pojechałam na kontry jakiegoś portugalczyka, -Sube, Makap21 i Macanow
Kontra 140ms
xxx1u.jpg

Nawet nie oglądałam bo miałam do niego 4 s lekką ;)
xxx2v.jpg

Kontra 250ms ^^
xxx3n.jpg


Dziękuje bardzo Makapowi za nauczenie mnie jak się kontruje ;* ;* gdyby większość graczy była taka miła :p chociaż nazwał mnie na początku n00bem <beczy>
 

DeletedUser125693

Guest
^^ pograłam chwilkę na pt ;> i pojechałam na kontry jakiegoś portugalczyka, -Sube, Makap21 i Macanow
Kontra 140ms
xxx1u.jpg

Nawet nie oglądałam bo miałam do niego 4 s lekką ;)
xxx2v.jpg

Kontra 250ms ^^
xxx3n.jpg


Dziękuje bardzo Makapowi za nauczenie mnie jak się kontruje ;* ;* gdyby większość graczy była taka miła :p chociaż nazwał mnie na początku n00bem <beczy>

Poprostu zlekcewarzylem przeciwnika:) Myslalem, ze bedzie innaczej:) a tak btw szacun:) teraz bede sie pilnowal
 

DeletedUser142050

Guest
Poprostu zlekcewarzylem przeciwnika:) Myslalem, ze bedzie innaczej:) a tak btw szacun:) teraz bede sie pilnowal

Sube to Ty? A to na przyszłość będę wiedziała.... To jest często wasz błąd (tzw. pr0), oczywiście, znając życie gdybyś mnie skontrował to pewnie bym nie wycofała no ale cóż ;) cicha woda brzegi rwie ;>
 

DeletedUser21778

Guest
Corus Rządzi...

Nie wiem co on ma w głowie ale od Poniedziałku do Piątku ma dużo osób wolne to mógłby dać [are rund a nie znów dłuuuga..

Ehh szkoda gadać... trzeba się przenieść na dłużej na sds..

Pozdrawiam i zarazem Do Zobaczenia..
 

DeletedUser115839

Guest
I to w dodatku bez sensowna , losy sw już są rozsądzone mógłby się równie dobrze teraz skończyć z nudów chcieliśmy się pobawić obozem wojskowym ale niestety ustawienia nie pozwalają na to ehhh .
 

DeletedUser

Guest
W poniedzialek robi runde do czwartku,ja poprostu nie moge.Zamiast zrobic jak na prtugaliw niedziele pod wieczor w poniedzialek z 2 sp,to on tak robi jakby chcial a niemógł


ps/
KarolinkA- napisał:
Dziękuje bardzo Makapowi za nauczenie mnie jak się kontruje ;* ;* gdyby większość graczy była taka miła :p chociaż nazwał mnie na początku n00bem <beczy>

Niema za co Karolinko* slabsym trzeba pomagac,i prosze takiego PrO pokonalas;D,nawet mnie ;d Brawo jestem z ciebie zadowolony:)
Jak to sie mówi Uczeń przerósł mistrza:)gz
 
Do góry