rozmowy o szybciutkich rundach ;)

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser140323
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser173864

Guest
No moze,niewiem nie znam typa.A tak poza tym to kazdy ma swoja taktyke na runde ja miałem tylko dwa sojusze ni liczac kolegi z plemienia na poczatku podbiłem głowne zagrozenia,a oni wycofali offa nawet jak karete pusciłem :D i sobie spokojnie grałem ;)

Ty sie narazie naucz dotrzymywac sojuszy "mistrzu". -Sensei
 

-one loser

Najbardziej lubiany gracz
Wynik reakcji
4.128
Screenshot_2017-04-18-20-30-01.png
Hehehehe loser nie dosc ze na sp nasylasz to jeszcze na fo co raz lepiej :D
Pokazuj cale rozmowy malolacie :) nie wyszlo ci bezpodstawne osmieszanie mnie. Ehhh pocwicz jeszcze kazesz im pisac do mnie by mnie na firum wstawic haha smieszne i zalosne. O 20:30 myslalem ze koniec wylaczylem przegladarke i o 20:55 wbilem i mistrzowi dwie wsie zabralem ale jedna odbil:) odbil i puscil na popa 11 4 grube typowy mistrz haha
 

DeletedUser192828

Guest
Napisalem mu zeby cie podszedł,Hehe Hehe o lol :D heheh :) Bo koles sam mi napisal ze chce cie podejść hehe tak loser tak :)

Umiejętnościami nigdy nie dorównasz -one loserowi ,co najwyżej możesz być jego marną deffówką ;D .Chłopcze gram w plemiona dłużej niż Ci sie wydaje.
A tobie ile dal pp za te posty? :D

View attachment 5385
Pokazuj cale rozmowy malolacie :) nie wyszlo ci bezpodstawne osmieszanie mnie. Ehhh pocwicz jeszcze kazesz im pisac do mnie by mnie na firum wstawic haha smieszne i zalosne. O 20:30 myslalem ze koniec wylaczylem przegladarke i o 20:55 wbilem i mistrzowi dwie wsie zabralem ale jedna odbil:) odbil i puscil na popa 11 4 grube typowy mistrz haha
Ej ty jestes jakis dziwny puscilem 2 na odbitke,lol jakich 4,wez sie koles ogarnij bo nie wiesz co piszesz.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser192828

Guest
Wez koles,ludzie sami do mnie pisza i przesyłają PW,sam sie pogrążasz,jeszcze typow na Fo na mnie nasylasz :p nie jesteś wart dyskusji,od dzis cie ignoruje ciao noobie :D
 

DeletedUser153359

Guest
Mnie. Czy poziom na szybkich jest tak żenujący że po 1 da sie wygrac na telefonie? I po 2 że loser mieszkajacy z 4 nożownikami wygrywa runde?
 

-one loser

Najbardziej lubiany gracz
Wynik reakcji
4.128
Mnie. Czy poziom na szybkich jest tak żenujący że po 1 da sie wygrac na telefonie? I po 2 że loser mieszkajacy z 4 nożownikami wygrywa runde?
Z 3 jeden sie wyprowadzil haha. Da sie wygrac na tel tylko nie przez ap. tylko przegladarke wygodniej i szybciej. Za duzo robic nie trzeba gdy eko x2 czy x3
 

DeletedUser172015

Guest
ej kiedy cos gramy lsoerek napsiz na priv ts czy cos :) i mozna pdozialac :)
 
Wynik reakcji
3.028
najwieksze noby na sp. sebano theszumix fafal mistrz oraz hardcore. Tych graczy trzeba jechac bo nobstwo sie szerzy. Eliminacja jest najwazniejsza. Umiejetnosci 0 tylko gadka na forum ktora jest bezpodstawna

Umiejętności 0 ? Póki co od twojego "powrotu" wygrałeś 1 rundę. Nazywasz to dobrym wynikiem? Sam nie potrafisz grać a się chwalisz jaki ty dobry :D
 

Trytowin

Zwiadowca
Wynik reakcji
391
szumix , mistrz z nim nie ma co dyskutować . Nic nie potrafi tylko ma t9 włączone i pisać dlatego umie chociaż jak widzę jego posty to zaczynam wątpić ale cóż nikt nikomu dostępu do net nie odbierze
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser194069

Guest
Dziwnym trafem dzisiaj rano, na rundzie z cyklu szybkie,
Stałem się wrogiem swojego przyjaciela, który pomógł wrogu a nie mnie...
Cóż... nie warto ufać ludziom bo popełniają błedy.. ;/
A tak bardzo liczyłem na tą PP...
Szkoda...
Nagrodą jednak było 100PP

Jest jakies obejście działalności menagera, który produkował by wojska masowo anie lagował po 50?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry