rozmowy o szybciutkich rundach ;)

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser140323
  • Data rozpoczęcia

Lonsdale..

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
279
Boże co za dzieciak 1 vs 1 było z tym że ten sebano atakował mnie i ciebie tyle że ja klinuje
Placze w tym momencie. Jesli uzywasz skryptow takich jak w przegladarce masz ustawione to poklinowales proste. atakowalo mnie 4 gosci co ich naslales ledwo szlachty uzbieralem a przy okazji mnie bhrurzyli dziwne SEBANO cie atakowal i ja ? Bo mu odbijalem wiochy twoje w znowie nie bylismy. Wiesz dlaczrgo mnie podbiles? Bo mam prace i na telefoniecmnie nie bylo. JESTES NAJLEPSZY.


zartowalem

Zawsze ta sama wymówka:mam pracę,tyle że jakbyś miał "pracę" to byś nie siedział na plemionach i nie próbował mnie zjechać,bezskutecznie zresztą jak zawsze.
Najśmieszniejsze jest to że piszesz że grasz na telefonie a na screenie nie widać ikonki telefonu,co oznacza że grałeś z kompa,czyż się mylę?
Druga sprawa skrypty w mojej przeglądarce są w 100% legalne,poza tym do klinowania z cofki nie używa się skryptów,atakowało cię 4 gości,co ich nasłałem Hahahahahahhahahahha dobre :D tak poważnie to nikogo nie nasyłałem jedynie pisałem PacManowi że jak ma szlachtę to niech pośle na Ciebie ale sam nie miał czasu bo go ktoś atakował,poza tym nikt cię nie burzył bo off ciągle ci się zwiększał..Człowieku masz czarno na białym screeny że jesteś zwykłym Noobem zresztą Cfaniak potwierdzi bo widział też screeny z twojej karety na mnie i mojej kontry a ty powiesz ze ktoś cię burzył,ciekawe kto....
Nie wiem jakim cudem wygrałeś 100 rundek ale to chyba grały jakieś same Noobki ^^
Bez pozdrowień panie Najlepszy :*

Na jednym ze screenów widać jaką nazwę wioski ustawiłeś,jesteś zwykły desperat XD


Izi RA było moje jednak ^^

RA było twoje dlatego że ja nie miałem na kim nabijać :/
Już wszyscy byli poczyszczeni :/
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser192828

Guest
Chlopcxyku ja nie gram na aplikacji tylko przegladarce:) dlatego jej nie widac bystrzak. Mam taka prace ze moge wejsc na plemionka i poklikac :) mozesz, ie wiedziec skoro pracujesz na budowie
Loser odpusc sobie juz,mnie tez na kazdej prawie rundzie atakujesz z kolegami w 4 lejecie od razu po ochronie i nie dajecie rady.
 

-one loser

Najbardziej lubiany gracz
Wynik reakcji
4.128
Loser odpusc sobie juz,mnie tez na kazdej prawie rundzie atakujesz z kolegami w 4 lejecie od razu po ochronie i nie dajecie rady.
Przeciez to wy sie napinacie na mnie nie ja na was to dlaczego mmam odpuscic? Hehe nobki same z Was sami atajujecie w kliku a teraz zmyslacie bo chcecie mnie osmieszyc typowe dzieci hehe
 

DeletedUser192828

Guest
Ja sie napinam?Dobre :D,ja sobie spokojnie gram to ty na kazdej rundzie slesz na mnie offy z kolegami ,fejkujesz,skanujesz bez skutecznie :)
 

Lonsdale..

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
279
Ja loser w ogóle zastanawiam się jak ty mogłeś 100 rundek wygrać,kiedy ktoś lepszy jest na rundce to nic nie wygrasz ^^
 

Lonsdale..

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
279
Ja 100 rund nie wygrałem lecz 50pare a to różnica : D
Sollor poza tym wcale nie jesteś lepszy ^^
 

DeletedUser172015

Guest
fajna rundka :D prawie po dupci dostalem :D zero wojska bo rozbilem offy na defiarzu jakims hahaha i od 19:55 sobie podbijali mnei jak chcieli :D zle wioski obstawilem i nei bylo czasu cofnac. gratki dawno oporu nie bylo na 12 k ciagle ataki :D
 

DeletedUser192828

Guest
w porwnaniu do dzis to byly
Wez koles milcz,i nie mow o szacunku jak ty na mnie na kazdej rundzie nasylasz graczy a sam nie potrafisz mnie zdjąć,a jak cie zjade to piszesz takie głupoty ze az szkoda wrzucać sreenow,jestes najlepszy a nie potrafisz zdjac takiego cieniasa jak ja :D Nw jakim ty cudem wygrales 100 rund jak ty nic nie potrafisz a ja cie z tela jade jak chce i robie to sam,a ty nasylasz graczy ktorzy mi potem wiadomości przesyłają :)
 

DeletedUser192828

Guest
fajna rundka :D prawie po dupci dostalem :D zero wojska bo rozbilem offy na defiarzu jakims hahaha i od 19:55 sobie podbijali mnei jak chcieli :D zle wioski obstawilem i nei bylo czasu cofnac. gratki dawno oporu nie bylo na 12 k ciagle ataki :D
To byla izi rundka :)
 

Lonsdale..

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
279
Najśmieszniejsze że loser mówi o szacunku,a co rundkę nasyła na mnie pół graczy na SP :D
Tęsknię za czasami kiedy ciebie nie było,bo wtedy nie było te SP tak żałosne jak dziś,loser brawo dla Ciebie można powiedzieć że mnie zjechałeś!Jesteś taki dobry że poza słaniem offów to całe 0 z Ciebie!Poćwicz,potem coś pisz.
Obczajcie screeny
 

Załączniki

  • loserek 2.jpg
    loserek 2.jpg
    22,1 KB · Wyświetlenia: 18
  • loserek.jpg
    loserek.jpg
    433,9 KB · Wyświetlenia: 19

-one loser

Najbardziej lubiany gracz
Wynik reakcji
4.128
Najśmieszniejsze że loser mówi o szacunku,a co rundkę nasyła na mnie pół graczy na SP :D
Tęsknię za czasami kiedy ciebie nie było,bo wtedy nie było te SP tak żałosne jak dziś,loser brawo dla Ciebie można powiedzieć że mnie zjechałeś!Jesteś taki dobry że poza słaniem offów to całe 0 z Ciebie!Poćwicz,potem coś pisz.
Obczajcie screeny

dobra robota. :D:D
:D:D:D:D:D
 

-one loser

Najbardziej lubiany gracz
Wynik reakcji
4.128
Do tej pory miałem dobre zdanie o tobie Loser, 0 ataków mialeś nawet jak grałem z Lonsem w plemieniu :) Następnym razem weź 30osób :)

Stara Gwardia, pff :)
najpierw napisales ze grasz ze mna pozniej mnie wydymales, tez mialem dobre zdanie. z wojtasem mialem sojusz i mnie atakowal, cos jest zwami nie tak:)
 
Do góry