rozmowy o szybciutkich rundach ;)

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser140323
  • Data rozpoczęcia

*Gwiazdeczka*

CHŁOP
Plemiona Team
SuperMod
Moderator
Operator Gry
Wynik reakcji
2.467
Tak Vialle ją zgarnął jako pierwszy następnie ją stracił na chwile i ją odbił na sam koniec.
Chyba za bardzo ją obstawiłam.
 

*Gwiazdeczka*

CHŁOP
Plemiona Team
SuperMod
Moderator
Operator Gry
Wynik reakcji
2.467
Z takimi rundkami jest taki problem ,że muszę być obecna przez cały czas od początku do końca dlatego mogę je ustawiać tylko wtedy jak jestem pewna ,że będę.
Może i 3 Wasze offy ale je jeszcze jeden koleś czyścił przed Wami. Poza tym ciekawie byłoby jakby ktoś ją bronił, gdyby ktoś ją wcześniej przejął i trochę obstawił. Na pewno ciężej byłby odbić
 

Lonsdale..

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
247
Chyba za słabo ją obstawiłaś :D po 3 naszych offach była już czysta :D wiecej proponuje takich rundek :D

Ja nie chce takich rundek,bo wbiłem i od razu po ochronie 3 offy dostałem praktycznie :D
Liczymy że nasz 1 mecz się odbędzie bo walkower to nie to samo co zwycięstwo ^^
Zamiast rozgrywek na zasadzie Ligi Mistrzów można by zrobić Ligę SP drużynową,wtedy nie byłoby 20 drużyn lecz 10 i mecze byłyby zawsze bo walkowera nie ma sensu oddać,i na każdej kolejce inne ustawienia rundek :p
 
Wynik reakcji
28
Z takimi rundkami jest taki problem ,że muszę być obecna przez cały czas od początku do końca dlatego mogę je ustawiać tylko wtedy jak jestem pewna ,że będę.
Może i 3 Wasze offy ale je jeszcze jeden koleś czyścił przed Wami. Poza tym ciekawie byłoby jakby ktoś ją bronił, gdyby ktoś ją wcześniej przejął i trochę obstawił. Na pewno ciężej byłby odbić

Myy z Vialle mieliśmy duża przewage jako plemie i spore ilości deffa, więc spokojnie byłaby utrzymana nawet gdybysmy poł godziny przed koncem przejeli :D
 
Ostatnia edycja:

Lonsdale..

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
247
lonsale znowu udowodniles ze jestes totalnym zerem, wpisałemw ptrofil ze mnei zjechales a top1 osiagnalem. nobem jestes

Hahah gościu,zjechałem cie 2 karety poslalem wbiłeś 1 klina i dobiłem cie potem wyszedłem bo net mi ciał a ty zaczałęś od nowa i wygrales bo poziomu nie było :D
a rundkę potem znów cie pojechalem pisałeś że mnie deffują bo ubiłem ci offa i sklinowałem tylko ja potrafie kontrować ty nie :D
Gościu neta robie i 1 vs 1 od razu masz :D
lordkins czy jak ci tam nie pamietam jaki miałeś nick,niedługo i chętnie z tobą się zmierzę :]
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

-one loser

Najbardziej lubiany gracz
Wynik reakcji
4.127
Dziwnym trafem gosc kolo mnie wtslal odrazu atak jak wracamy moje 2szlachty:) pozniej zostal przejety przez mistrza nie przec ciebie bo ty mialesvz nim sojusz;) naslales rowniez innego typa ktory sam do mnie napisal po ataki. Skrinow nie robilem bo zalomnialem o tym szczerze mowiac. Lonsale gdyby nie twoj def gdzie mi padly szlachty potobie by bylo. Poprzednia runda z katasami tez cie zjechalem. Robic 400 katow i miec 13 mur hm tylko prosy tak graja haha
 

Lonsdale..

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
247
Boże loser,tego czytac nie da,po 1 i bez deffa ramajada ci sklinowalem karete gdyby ci off nie padl bys dostał kontre ale skoro padł nie było sensu narażać się na to ze i tak cie obstawia.Fakt gralem z mistrzem i mnie deffowal lekko ale nikogo nie nasyalem poza Tym ten koles o ile pamietam atakowal mistrza więc ten go skontrowal i przejął.Tak tak naslalem na Ciebie "innego typa" który sam napisal po ataki XD weź przestań brać to co bierzesz poważnie ci mówię,jeszcze nigdy mnie nie pokonales bez przydypasow za to ja Cię co rundke wale bo jesteś mega slaby :)

Ceiter jak bd mial neta w końcu lepszego to zagramy.
 

Lonsdale..

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
247
Jak ja wbijam na runde to nigdy topki nie masz a chyba o to w tym chodzi prawda? Mnie nigdy nikt nie defowal. Nobem jestes i ciezko vi sie przyznac

Loser twój nick mówi wszystko,co runde dostajesz a kozaczysz jakbyś był mistrzem SP :D
Prawda jest taka że każdy gracz potrafiący się "jako tako rozwijać" jedzie Cie jak chce ^^
 
Do góry