rozmowy o szybciutkich rundach ;)

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser140323
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser180001

Guest
Nie będzie rundki raczej ani waszego końca dzisiaj fafal.
Musieli by zmienić cały grafik który już został podany wcześniej.
 

DeletedUser192235

Guest
a to jakis problem zmienić grafik ? ile trwa ustawienie rundy? 5, 10 min ?;>

MainSin siedzi na forum to czemu nie zmieni tego? w grze 3 osoby, reszta prawie wszyscy po 0 pkt?
 

DeletedUser179721

Guest
ale wtedy runda 10k wyjdzie wczesniej.. nie logiczne trochę, niech ta runda dotrwa do konca i wtedy bedziemy miec o normalnej porze runde 10k, bo gdy zmienia czas to taka runda moze wypasc w tygodniu rano, pomyslcie :D
 

DeletedUser192235

Guest
a co za roznica kiedy bedzie runda 10 k? musi być w sobote? nie może być w środe?albo wtorek?poniedziałek? i tak rundy są tylko od 18 ? a od rana niema ..hahaha ;]
 

DeletedUser179721

Guest
XDDD 10k to nie jest byle jaka runda, nie potrafisz zrozumieć? XD ma być na niej jak największa rywalizacja, nagrody jako takie są, a w tygodniu o wiele mniej osob może grać
 

DeletedUser192235

Guest
no nie rozumiem ;p
bo co za sens żeby 3 ludzi siedziało jeszcze 3 dni na jakimś gównie?
 

DeletedUser179721

Guest
niech sobie siedzą, podbili wszystkich to zagrozenia nie ma, więc dużo robic nie muszą.. chcieli grać długą, wiedzieli ile trwa to niech grają przecież :D
 

DeletedUser192235

Guest
bez sensu ;p
a świętowanie rundy 10 k(picie, tańce w parach itp) można przenieść na sobote na runde 10k 30 (10030) xDD
 

DeletedUser179721

Guest
proszę Cię, nie dosyć, że na rundach nie ma poziomu to choć ta 10k niech będzie stała na wyższym, przeżyjesz te kilka dni
 

Trytowin

Zwiadowca
Wynik reakcji
391
Bez sensu kompletnie zaplanowali rundy na za tydzień gdzie mnie nie będzie a w tym co będę ledwie 3 na 4 dni maskara :( I co że rundka #10 k to zróbcie ją w tą sobotę a teraz dajcie rundy #10001 i tak dalej i po sprawie .

Ps : Ma ktoś sprzedać hiszpańskie lub czeskie pp :) ?
 

DeletedUser192235

Guest
przypuszczam że na rundzie "10k" bedzie poziom jak od kilku miesięcy..... hahahahah ;)
repka czasu i tak nigdy niema, na forum nie zagrają też bo cykają;p
a teraz wielce rundy zaplanowane na 5 dni do przodu
no co tu sie dzieje ... to śmiech na sali;D
 

DeletedUser179721

Guest
czego się mamy bać? :D po prostu odwołali nam turnieje co graliśmy kiedys regularnie i w sumie nie mamy po co istnieć, a co za tym idzie nie potrzebujemy żadnych sparingów.. większość osób gra już bardzo długo sp i też się to w końcu nudzi, ale takie rundy jak ta przywołują większą liczbę osob, wystarczy spojrzeć na rundy jubileuszowe wstecz i mozesz zobaczyć, że tam poziom był wysoki, także nie musisz się martwić, że nie będzie miał kto na niej grać,
 

DeletedUser178225

Guest
chłopie boi się repka?:D to forum składu nie mają, a Ty akurat masz najmniej do powiedzenia w tym temacie bo może zagrasz ale tylko jako darma:D
 

DeletedUser192235

Guest
cejter, dobrze ze ty potrafisz koksie;p szkoda życia żeby nie wiadomo ile siedzieć , zresztą rund niema jak kiedyś;)
co ty ,e no śmiałem się, bo już z pół roku minęło jak proponowałem i nic ;p chociaż tak do jaj pograć;D
 

DeletedUser194360

Guest
Biorąc pod uwagę niewspółmierność sił obu stron, taktyka zastosowana przez czołowych gtaczy w tej rundzie - to jest bezwzględna blokada wszystkich potencjalnych ognisk zapalnych przeciwnika jest godna pożałowania.
Chyba z 10 razy starałem się skorzystać z uczestnictwa na szybkich i za każdym razem kończy się tak samo. Nie jestem w stanie wyobrazić sobie olbrzymiej satysfakcji jaka musi towarzyszyć przejęciu wioski która ma 88 punktów przez gracza który ma ich ponad 2 miliony.
Nie atakowanie dużo słabszych graczy póki nie atakują Ciebie uważam za przejaw czystej gry na którą nie wszystkich stać. Powinniśmy pamiętać na przyszłość, że czołowi gracze tej rundy skupiają się bardziej na tym, żeby wygrać, niż na tym, żeby grać uczciwie i przez swoją grę nikogo nie skrzywdzić ani nie oszukać.

Proponuję wspólny bojkot tej rundy i nie tworzenie im więcej nowych wiosek do przejęcia, niech do jutra nudzą się w swoim towarzystwie.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Trytowin

Zwiadowca
Wynik reakcji
391
Widzę że ktoś tu nie ma zielonego pojęcia o ustawieniach oraz zasadach rundy ?

Czy ktoś był uprzywilejowany na początku rundy ?

Czy ktoś był gorszy lepszy przed rozpoczęciem ?
Jeżeli ktoś przegrał walę na początku rundy a teraz chce ją wygrać i uważa za niesprawiedliwe że ktoś jest lepszy , niech ma ją dalej mi to wisi koło nosa .

Staraj się i 20 razy a za każdym razem będziesz zjechany jak byłeś jakoś inni gracze potrafią się wybić np k4mi1 to że ty nie potrafisz to ktoś ma płakać z tego powodu że brak Ci umiejętności , doświadczenia , czasu czy nawet szczęścia ?

I uwaga hit sezonu jak ktoś Cie nie atakuje to go nie atakuj - to chyba powinna być myśl przewodnia Plemion ;)

Lub może proponuję ją wpisać do regulaminu zakaz atakowania kogo kolwiek tylko barby by VanZan ....

Bo jakieś to oszustwo i krzywdzenie atakowanie kogoś na plemionach myślę że musisz iść z tym do prokuratury :)
 

DeletedUser42590

Guest
Jestem bardzo ciekawa, czy gdybyś był na miejscu tej trójki nie postępowałbyś w identyczny sposób. Wytłumacz mi jakie jest oszustwo z ich strony? Czytając Twój post nasuwa mi się jedna myśl, ze wg Ciebie sama gra w plemiona jest już krzywdząca i niesprawiedliwa. Atakowanie, przejmowanie i poświęcanie swojego czasu jest nie w porządku wobec Ciebie i innych graczy. Czyli jak miałoby to wyglądać Twoim zdaniem? Czekają aż się inni rozbudują i "nawalanka" ... Przecież to też by było oszustwo gdyby wygrali, bo przecież zaatakowali Was.
 

DeletedUser190128

Guest
Spokojnie na , runde #10000 wbije jak ceiter będzie no i skopiemu dupe tym matyskom i mistrzom painta stawiajcie murki budujcie wojsko może to was zatrzyma przed zagłada.


Pozdrawiam:
Funny wasz pan i władca :p
 
Do góry