rozmowy o szybciutkich rundach ;)

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser140323
  • Data rozpoczęcia

Kamis1408

Łucznik
Wynik reakcji
227
Do państwa adminów.
Wiem,że uprawiacie wolontariat.Nikt nic Wam nie daje za prace jaką wkładacie.
Szanuje Was za to.Mam jednak prośbę.Jakby się dało to ustawiajcie w zaplanowanych rundach conieco do przodu.
Ciężko trafić w jakąkolwiek rundkę na czas,a co dopiero zaplanować sobie pyknięcie rundki z wyprzedzeniem.
Druga sprawa to opis rundki,a rzeczywistość.Bardzo często nie zgadzają się parametry.Pal sześć gdyby to były kwestie morali,reguły zagrody czy ilości wiosek barbarzyńskich,ale kwiatki typu szlachcic zbija popa o 100 lub wzmocnienie ognia olimpijskiego ma duze znaczenie.
Dziękuję za uwagę i proszę o większą dbałość w ww sprawach.
 

Trytowin

Zwiadowca
Wynik reakcji
391
Dokładnie jak jest weekend niech dadzą rundy do 4 h max i np 3 dziennie czy oni myślą ze ktoś cały weekend przesiedzi bo oni runde dają długą ?
 

Kamis1408

Łucznik
Wynik reakcji
227
Serio jak wam sie nie chce bawić to złóżcie dymisje bo te długie rundy co chwilą to jakiś dramat.
99% spolecznosci sp tak uważa...
 

DeletedUser192828

Guest
Dokładnie, dajcie sobie już spokój z długimi rundami i tak może z 10 osób będzie je grało aktywnie.
 

DeletedUser192235

Guest
to co?edycja rund?;d

już po rundzie... xD
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser194069

Guest
Sollo zlapie Cie jeszcze na szybkich??? Bo wszyscy Ciekawi juz się porobili. Zagrał byś ze mna?
 

DeletedUser179721

Guest
ale widzę, że przynajmniej runda 10k dobre ustawienia i o w miare dobrej porze.. :D lepsza ta dluga niż okrągła w tygodniu przeciez :D już widzę te ustawki o nagrody
 

DeletedUser180001

Guest
Idealna runda 10.000 jeśli chodzi o ustawienia, trochę słabe nagrody rzeczowe, myślałem, że będzie jakaś koszulka/kubek itd, a tu zaskoczenie.
Wbije wygrać premkę, bo przyda się.
Godziny rundy fajne bo poziom będzie przynajmniej na niej większy.
 

Trytowin

Zwiadowca
Wynik reakcji
391
W sumie fakt że fajnie ustawienie i czasy tylko że w weekend to katastrofa dla mnie :( leszcze jak by była niedziela ok ale sobota szkoda życzę powodzenia ;)
 

Trytowin

Zwiadowca
Wynik reakcji
391
I teraz powiedzcie jaki sens ma ta runda ? jest 5 graczy i 5 zostanie tylko nie ma możliwości normalnego grania do środy ? O co naprawdę chodzi ? o 1 runde na 3 dni to są te szybkie /?
 

DeletedUser42590

Guest
Fafal to nie ma najmniejszego sensu. Ale nikogo to nie obchodzi, bo przecież to my tracimy czas i nam pp leci :). Z tej piątki nikt nie pozwoli się już nikomu innemu rozwinąć. Czaimy się na pojawienie "nowych", zeby ich praktycznie natychmiast wchłonąć. I to jest zabawa?
 

DeletedUser194351

Guest
Bo to są rundy ustawiane tak byle by były... Trzeba się prosić żeby zagrać coś porządnego :)
 

DeletedUser192235

Guest
czyli po rundzie, admin kończ to ;p
pykniemy jeszcze dzisiaj jakąś fajną rundke 4h , poziom wioski niski ;p
 

DeletedUser194351

Guest
Już po rundzie było wczoraj o 19... nie było co brać czekaliśmy tylko jak ochrony się pokończą i bang :)
 
Do góry