rozmowy o szybciutkich rundach ;)

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser140323
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser192235

Guest
cejter, dobrze ze ty potrafisz koksie;p szkoda życia żeby nie wiadomo ile siedzieć , zresztą rund niema jak kiedyś;)
co ty ,e no śmiałem się, bo już z pół roku minęło jak proponowałem i nic ;p chociaż tak do jaj pograć;D
 

DeletedUser194360

Guest
Biorąc pod uwagę niewspółmierność sił obu stron, taktyka zastosowana przez czołowych gtaczy w tej rundzie - to jest bezwzględna blokada wszystkich potencjalnych ognisk zapalnych przeciwnika jest godna pożałowania.
Chyba z 10 razy starałem się skorzystać z uczestnictwa na szybkich i za każdym razem kończy się tak samo. Nie jestem w stanie wyobrazić sobie olbrzymiej satysfakcji jaka musi towarzyszyć przejęciu wioski która ma 88 punktów przez gracza który ma ich ponad 2 miliony.
Nie atakowanie dużo słabszych graczy póki nie atakują Ciebie uważam za przejaw czystej gry na którą nie wszystkich stać. Powinniśmy pamiętać na przyszłość, że czołowi gracze tej rundy skupiają się bardziej na tym, żeby wygrać, niż na tym, żeby grać uczciwie i przez swoją grę nikogo nie skrzywdzić ani nie oszukać.

Proponuję wspólny bojkot tej rundy i nie tworzenie im więcej nowych wiosek do przejęcia, niech do jutra nudzą się w swoim towarzystwie.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Trytowin

Zwiadowca
Wynik reakcji
391
Widzę że ktoś tu nie ma zielonego pojęcia o ustawieniach oraz zasadach rundy ?

Czy ktoś był uprzywilejowany na początku rundy ?

Czy ktoś był gorszy lepszy przed rozpoczęciem ?
Jeżeli ktoś przegrał walę na początku rundy a teraz chce ją wygrać i uważa za niesprawiedliwe że ktoś jest lepszy , niech ma ją dalej mi to wisi koło nosa .

Staraj się i 20 razy a za każdym razem będziesz zjechany jak byłeś jakoś inni gracze potrafią się wybić np k4mi1 to że ty nie potrafisz to ktoś ma płakać z tego powodu że brak Ci umiejętności , doświadczenia , czasu czy nawet szczęścia ?

I uwaga hit sezonu jak ktoś Cie nie atakuje to go nie atakuj - to chyba powinna być myśl przewodnia Plemion ;)

Lub może proponuję ją wpisać do regulaminu zakaz atakowania kogo kolwiek tylko barby by VanZan ....

Bo jakieś to oszustwo i krzywdzenie atakowanie kogoś na plemionach myślę że musisz iść z tym do prokuratury :)
 

DeletedUser42590

Guest
Jestem bardzo ciekawa, czy gdybyś był na miejscu tej trójki nie postępowałbyś w identyczny sposób. Wytłumacz mi jakie jest oszustwo z ich strony? Czytając Twój post nasuwa mi się jedna myśl, ze wg Ciebie sama gra w plemiona jest już krzywdząca i niesprawiedliwa. Atakowanie, przejmowanie i poświęcanie swojego czasu jest nie w porządku wobec Ciebie i innych graczy. Czyli jak miałoby to wyglądać Twoim zdaniem? Czekają aż się inni rozbudują i "nawalanka" ... Przecież to też by było oszustwo gdyby wygrali, bo przecież zaatakowali Was.
 

DeletedUser190128

Guest
Spokojnie na , runde #10000 wbije jak ceiter będzie no i skopiemu dupe tym matyskom i mistrzom painta stawiajcie murki budujcie wojsko może to was zatrzyma przed zagłada.


Pozdrawiam:
Funny wasz pan i władca :p
 

DeletedUser187391

Guest
Wszystko ładnie pięknie ale na tej rundzie nagrody dla Gracza sa ;) beda spiny o to wiec lepiej znalezc jakiegos nupka deffowca i grac solo ^^ :D
 

DeletedUser180001

Guest
Sollor jak znajdziesz nupka to Ci zrobi w 2h z 2k deffa i się nie obronisz.
Deffiarze też będą mieli jak zgarnąć trochę premki, a pewnie 3 najlepszych graczy zrobi sobie w plemieniu 3 deffówki i ich nie ruszą.
Nie mówiąc o darmówkach.
O konkurencje i osoby do gry się nie martw, tyle ludu wbije, że będzie kogo cisnąć i w 10 osób.
 

DeletedUser194069

Guest
Biorąc pod uwagę niewspółmierność sił obu stron, taktyka zastosowana przez czołowych gtaczy w tej rundzie - to jest bezwzględna blokada wszystkich potencjalnych ognisk zapalnych przeciwnika jest godna pożałowania.
Chyba z 10 razy starałem się skorzystać z uczestnictwa na szybkich i za każdym razem kończy się tak samo. Nie jestem w stanie wyobrazić sobie olbrzymiej satysfakcji jaka musi towarzyszyć przejęciu wioski która ma 88 punktów przez gracza który ma ich ponad 2 miliony.
Nie atakowanie dużo słabszych graczy póki nie atakują Ciebie uważam za przejaw czystej gry na którą nie wszystkich stać. Powinniśmy pamiętać na przyszłość, że czołowi gracze tej rundy skupiają się bardziej na tym, żeby wygrać, niż na tym, żeby grać uczciwie i przez swoją grę nikogo nie skrzywdzić ani nie oszukać.

Proponuję wspólny bojkot tej rundy i nie tworzenie im więcej nowych wiosek do przejęcia, niech do jutra nudzą się w swoim towarzystwie.


1. Bardzo piękne ujęcie a sama wypowiedź na najwyższym poziomie.
2. Dobre ThaiChi bo z wieloma aspektami bym się nie zgodził.
3. To chyba zazdrość, że skupienie twojej uwagi oparło się o przejęcia wiosek 88p.
Względne uznania dokonań (porażek i sukcesów) są wprost proporcjonalne do sasobnika czasowego i poglądów - Nie koniecznie politycznych - Ale dziękuje...
 

DeletedUser187362

Guest
Ciekawa rundka będzie :D
A ja jak zwykle będe grał deffem :O

VanZane wczoraj pokazałeś na co cię stać :D :D
Nie potrafisz grać i tyle :O
Grając deffem padłeś :) :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser179949

Guest
Też sobie zagram, też deff pod kontem "sent". Mam jedno pytanie czy będzie możliwość przelania PP na inne konto (na to), jeśli uda się zakwalifikować? Myślę, że gra deff na szybkich jest najlepszą opcją, bo pojemność łupów ma się największą robiąc dużo pików lekkiej.
 

Ovince

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
473
Człowiek chciał po paru miesiącach na szybkie sobie wskoczyć a tu lipa ..., kto ustawia teraz te rundy?, kiedyś jedna rozgrywka się kończyła to za pół godziny kolejna wychodziła, a teraz 1-2 rundy dziennie wychodzą jeśli nie dowalą tygodniowej ...
 

DeletedUser188789

Guest
Sluchaj jest dobrze bo jest wprowadzenie do rundy okrągłej .. wiec jest dobrze !
 

DeletedUser179949

Guest
Ja lubię rundy nie za szybkie koło 200x jeśli mam rozwijać wioskę od 0 poziomu, a jeśli już rundy 400x i 350x to jak na początek mam wioskę trochę większą jest również dobrze, koło <6k pt, o tak. Przy mniejszej prędkości jest czas na to by policzyć kiedy cofnąć wsparcie, by wbić klina itd.
 

DeletedUser172015

Guest
hej moge zagrac z kims ":) ale potzrebne 40 pp. na priw tsa poprosze ;p jestem chetny zwarty i gotowy do gry :D

jzu mam awiec teraz zostaje tylko ts :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Trytowin

Zwiadowca
Wynik reakcji
391
Widzę duże hallo a tu nic tak naprawdę z tego #10000 :) wibłem o 21 po 3 h i spokojnie wyfarmiłem sobie 2 mln ( pierwszy 14 mln na tamtym momemcie ) opiero po 45 min ktoś łaskawie przelaciał po wiosce :) więc poziom średni tak sądzę szkoda że nie było czasu wcześniej wbić :)

Ps ; Jak miałem czas to robili 1 runde na 4 dni jak nie mam to robią 4 rundy na 1 dzień pfff ale od października się chociaż postarajcie ;)
 
Do góry