Rap

DeletedUser

Guest
Ja się zapytam,ile macie oryginalnych płyt ?
Czy może nie kupujecie w cale ? :p
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser21778

Guest
Płyt?

Shellerini PDG GAWROSZ
RR Brygada Poznaj Zasade
RR Brygada Super Moc
Ry23 Uliczny Flowklor
Słoń DEM6N6L6GIA
Słoń dodatek do demonologi
Beat Squad Zapach Lata
Beat Squad O Czym Szumią Liście

Teraz przymieżam się do kupienia GJ oraz Rafi solo Ry solo i RR Brygada ale kiedy to wyjdzie to nie wiem :pP
 

DeletedUser

Guest
Shellerini PDG GAWROSZ
RR Brygada Super Moc
Ry23 Uliczny Flowklor
Słoń DEM6N6L6GIA
DonGuralEsko Totem Leśnych Ludzi
DonGuralEsko El Polaka
Grube Jointy 1
Peja Reedukacja
 

DeletedUser

Guest
Takie płyty z Rapem polskim to chyba tanie są? Nigdy się nie interesowałem ogólnie ile kosztują płyty w polskich sklepach, ja zawsze z zagranicy przywoziłem i to parę lat temu bo w Polsce jeszcze nie było takich możliwości z kupowaniem słuchaniem i szukaniem muzyki...
 

DeletedUser

Guest
Ja najniżej dawałem za swoje 100 zł
Ale za granica inaczej wygląda cena jeżeli tam się zarabia, bo 25 euro to w sumie mało a w Polsce 100 zł.
 

DeletedUser

Guest
Grube jointy płyta klasowa ;) Jeszcze nie kupiłem ale mysle że to kwestia dni ;P
 

DeletedUser

Guest
Płyt?



Teraz przymieżam się do kupienia GJ oraz Rafi solo Ry solo i RR Brygada ale kiedy to wyjdzie to nie wiem :pP

Szczepek co to te Grube Dżojnty ? Nie chce mi się szukać po necie. :D Widziałem to dzisiaj w Empiku, jakiś "zlot" raperów z całego kraju plus maskotki w postaci HG i innych dziwnych pajaców. Mykstejp jakiś czy co ?:rolleyes:
 

DeletedUser132817

Guest
A ja zapytam,jaki wg. Was zespół/wykonawca ma najlepsze flow ? :p
Wg. mnie Trzeci Wymiar ma najlepsze flow :)
Chłopaki rządzą :D

jeśli chodzi o Polską rap scenę, to owszem... jedno z najlepszych flow mają 3W, Pyskaty, Ero, Mes - według mnie oczywiscie.

a jeśli chodzi o USA, to jeden jedyny lider w kwestii flow, to Tech N9ne.
oczywiscie są tacy co też maja zajebiste flow, tak jak Reks, Saigon, Brotha Lynch, Freeway, Twista, Krizz Kaliko, Kutt Calhoun, Crooked I czy Cyssero i kilku których pewnie zapomniałem wymienić, ale on jest niedościgniony w tym aspekcie ;]
takie moje zdanie rzecz jasna
 

DeletedUser

Guest
Co powiecie o płycie Eldoki - nie pytaj o nia ?
Mi sie cholernie podoba,plyta trzyma poziom ;]
 

DeletedUser21778

Guest
Szczepek co to te Grube Dżojnty ? Nie chce mi się szukać po necie. :D Widziałem to dzisiaj w Empiku, jakiś "zlot" raperów z całego kraju plus maskotki w postaci HG i innych dziwnych pajaców. Mykstejp jakiś czy co ?:rolleyes:

GJ to płyta Grube Jointy :p

Pozatym witaj Marko :* :F troche sie ubakałem ale Ci wytłumacze hahe

No to na płycie tej, a w zasadzie na 3 płytach znajdją się utwory różnych artystów (raperów) którzy są za legalizacją i popierają marsz wyzwolenia konopi! :)

Jest wielu znanych artystów jak: Pezet DGE PTP HG FIRMA Sokół Trzeci Wymiar i inni ale nie chce mi sie dalej kminic hahahha :D

no ale jest też dużo nie znanych mi w ogóle artystów którzy dali tam naprawde niezłe zwrotki :)

Polecam płyte i Jarajcie zioło by było wesoło haha

AVE GTW
 

DeletedUser

Guest
GJ to płyta Grube Jointy :p

Pozatym witaj Marko :* :F troche sie ubakałem ale Ci wytłumacze hahe

No to na płycie tej, a w zasadzie na 3 płytach znajdją się utwory różnych artystów (raperów) którzy są za legalizacją i popierają marsz wyzwolenia konopi! :)

Jest wielu znanych artystów jak: Pezet DGE PTP HG FIRMA Sokół Trzeci Wymiar i inni ale nie chce mi sie dalej kminic hahahha :D

no ale jest też dużo nie znanych mi w ogóle artystów którzy dali tam naprawde niezłe zwrotki :)

Polecam płyte i Jarajcie zioło by było wesoło haha

AVE GTW

A ja powiem tak: Sam nie palę, ale jestem za legalem ..
GJ już mam, teraz przymierzam się do kupna kolejnej koszulki el-polako:
"Otoczony oceanem wielkomiejskiej wibracji"
 

Wioska barbarzyńska

Mistrz SDS wakacji 2010
Wynik reakcji
0
Jedyny raper, który w kraju ma prawo 'walić techniawą' to fokus. :) Co do flow? Wymieniony już fokus, za chociażby V.I.P z nowej płyty, czy za legendarne już Powierzchnie tnące. Gural, za 'jedziemy z tym', czy za 'el polako'. Mes, za 'southside flow', czy kilka kawałków z 2cztery7, ale w sumie nie mam jednego faworyta. No i za samą różnorodność w kwestii flow. Do tego Trzeci Wymiar, oczywiście. Za 'innych niż wszyscy', czy całych Złodziei czasu. No i lubie zkibwoya na bicie. Tak po prostu przyjemnie się słucha.

Z tego, co sprawdziłem ostatnio:

nowy Mes - zawiodłem się nieco. Nie podoba mi się, tak zwyczajnie, ale uargumentować nie potrafię.
Zeus! - super płyta. Za 'Jesteśmy Źli' czy 'Move Yo Me' wielki plus.
Fokus - lepszy niż na Alfie i Omedze, ale czekam na Pokahontaz, będzie wielka płyta.
 
Do góry