Rap

DeletedUser116373

Guest
Mi na razie "Reedukacja" nie podchodzi zbytnio,jedynie właśnie kawałek z Ostrym.Może po czasie zmienię zdanie.

U mnie z Reedukacją jest podobnie jak z Najlepszą Obroną Jest Atak. Dopóki nie przesłuchałem kilka razy, dopóty nie polubiłem :)
 

DeletedUser22258

Guest
Z tego co wiem to... nic nie wiem:p
Rok temu wystąpił gościnnie na płycie Lukatricksa. Więcej nic nie wiem. - to odnośnie Joki i pytania spartiaty
 

DeletedUser

Guest
Ta, w USA, w Katowicach na Taksie jeździ chyba jeszcze*, ze Stanów wrócił już "sto lat temu". Ostatnio tak jak ktoś wyżej pisał dograł zwrotkę do Czarnego Złota Jajonasza i to by było na tyle.

*Przynajmniej tym się zajmował po powrocie z Junajted Stejts.
 

DeletedUser

Guest
Ma talent tylko go nie wykorzystał.Nie wiem czemu. :confused:
Tak samo wg. mnie Puq ma talent,ale nie udało mu się "wylansować".Ostatnio słyszałem go na płycie Rahima.
Miuosh & Puq - Meksyk

Albo mi się wydaje,albo tak na prawdę jest,ale chyba Fokus zaczął się wypalać:(
Rymy już nie te co kiedyś...

Powie mi ktoś czy Trzeci Wymiar jeszcze nagrywa ?
Dawno płyty nie wydali,ostatnio Szad coś zdziałał ale więcej nie wiem.
Mają "tylko" 3 płyty,ale muszę przyznać iż są doskonałe :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser156221

Guest
Nowa płytka Trzeciego Wymiaru podobno jest planowana na koniec bieżącego roku,ale znając życie się trochę przeciągnie ;p W kazdym razie będzie :) Co do Szada-fakt,wydał niecałe 2 miesiące temu solową płytkę "21 gramów" bardzo dobra,polecam :D
No i zgadzam się co do tych płyt 3W,bo są świetne :D
 

DeletedUser

Guest
Ma talent tylko go nie wykorzystał.Nie wiem czemu. :confused:
Tak samo wg. mnie Puq ma talent,ale nie udało mu się "wylansować".Ostatnio słyszałem go na płycie Rahima.
Miuosh & Puq - Meksyk

Albo mi się wydaje,albo tak na prawdę jest,ale chyba Fokus zaczął się wypalać:(
Rymy już nie te co kiedyś...

Powie mi ktoś czy Trzeci Wymiar jeszcze nagrywa ?
Dawno płyty nie wydali,ostatnio Szad coś zdziałał ale więcej nie wiem.
Mają "tylko" 3 płyty,ale muszę przyznać iż są doskonałe :D


Puq spokojnie i do przodu, nagrywa coś chyba w Stylojeden czy czymś takim, teraz jakoś ma wyjść odświeżone wydawnictwo Projektora, pewnie kolejna płyta Projektora też się kiedyś pojawi, udziela się to tu to tam na jakichś featach. Trochę czasu zmarnotrawił starając się zarobić na życie w UK.

A do Fokusa to się nie zgodzę, po przeciętnej AiO Prewersje to jest lodreipzor w każdym aspekcie, bity miazga, Fo dał świetne zwrotki, płyta jako całość jakaś specjalnie spójna może nie jest, ale te 12 kawałków to najwyższy poziom. Jest różnorodnie i się nie nudzi w porównaniu do takiego Szada którego wymieniłeś czy nowej płyty Grubsona, przez którą do tej pory jeszcze nie przebrnąłem, nuuuuda.
 

DeletedUser156221

Guest
Co do Grubsona się zgodzę,jakoś nie przepadam za nim,ale co do Szada zdecydowanie nie.
 

DeletedUser

Guest
ja w polskim to już prawie nic nie sprawdzam, nie ten poziom co zagranica niestety...
 

DeletedUser

Guest
O co konkretnie pijesz ? Bo nie rozumiem :(
Entliczek Pentliczek,jednak się z Tobą zgodzę,przesłuchałem uważnie płyty i stwierdzę że to majster sztyk.Najlepsza jego płyta :D
 

DeletedUser

Guest
ja w polskim to już prawie nic nie sprawdzam, nie ten poziom co zagranica niestety...

Tutaj bym się mogła kłócić... Zależy jaka zagranica dokładnie, dosyć duże uogólnienie. U nas też się dobre płyty pojawiają, chociażby Prewersje Fokusa, zresztą koledzy wyżej wspomnieli ;)
 

DeletedUser

Guest
Generalnie rapu nie słucham, ale wpadłem ostatnio na YT na nowy teledysk Firmy - z tego co wiem, nie przez każdego są poważani z powodu JP, ale wydaje mi się, że to efekt owczego pędu :)
Teledysk: Firma-Nasza Broń/Honor i Ojczyzna [klik] - dość to nawet fajne, mile zaskoczył mnie ten teledyski tekst głównie dlatego, że opinia o Firmie generalnie nie jest najlepsza :) Polecam całe oglądnąć, bo składa się z 2 utworów.

A to cały drugi kawałek, w teledysku zaczyna się ok 4:10; Firma - Honor i Ojczyzna [klik].
No nie powiem, wyszło im :)
 

DeletedUser

Guest
Ja aktualnie przesłuchuję firmę,co nie znaczy że jestem jp.
Żeby to wszystko ocenić,trzeba zrozumieć,wysłuchać.
Wielu śmieję się z nich,a nawet nie wysłuchali ich dwóch piosenek,nie rozumieją o czym oni do nas mówią :p
 

DeletedUser

Guest
Zgadzam się w stu procentach, świetna parodia rapu.

Lubię to!
:rolleyes:

Haha :)

Nie wiem, nie słucham rapu na co dzień, choć kilku wykonawców obiło mi się o uszy (O.S.T.R., Łona, Eldo czy niegrający już K44) więc zapaleńcem nie jestem :)
Ale kawałek który podałem, w właściwie dwa kawałki, cholernie mi się spodobały... Cóż, rzecz gustu - jeden lubi pomidorową a drugi ogórkową.
 

DeletedUser

Guest
Peja i tylko on:) reszta lamerzy^^ no moze reege jeszcze ujdzie:)
 
Do góry