Przyspieszenie akcji na swiatach starych

  • Rozpoczynający wątek Velandil
  • Data rozpoczęcia

Czy gracze starych swiatow popieraja moja prosbe o zmiany w trybie rozgrywki?

  • Tak

    Głosy: 58 70,7%
  • Nie

    Głosy: 24 29,3%

  • W sumie głosujących
    82
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Zniesienie bonusu i podwójna prędkość to super pomysł :) byłby to swiat 10 ,który zawsze uważałem za najlepszy,zrezygnowałem z niego tylko dlatego ,że wszyscy znajomi i cała historia była na świecie drugim i to od początku był priorytet a czasu nie było na dwa światy.Zniesienie morale - jestem jak najbardziej za ! Jest wielu graczy ,ktorzy tylko dlatego istnieją,w tej fazie rozgrywki morale już nie są potrzebne.Odnośnie wypowiedzi admina - zgodzę się z nią ale tylko częściowo - po przyspieszeniu jest mozliwość ,że wiele kont zniknie,ale są to konta ktore nie opłacają KP.Przy obecnych zasadach aktywni gracze płacący KP ulegają zniechęceniu,ilość szarych wiosek,kont na zastępstwach lub tych o niskich morale i zapotrzebowanie na wojska ofensywne + czas potrzebny na ich wytworzenie - to wszystko potrafi skutecznie zniechęcić do dalszej gry.
 

DeletedUser79519

Guest
Żadnych zmian nie wprowadzać !! jak się nie podoba to na pełno nowych szybkich światów !! Mnie już i tak wiele kosztuje zorganizowanie jednego ataku na wroga i jeśli łyknę jedną wioskę to jest sukces.
Gdyby to wszystko przyśpieszyć to już bym nic w robocie nie robił tylko na plemnikach siedział :/

jestem na nie
 

DeletedUser

Guest
-zmniejszenie kosztu szlachty. Moja propozycja to 1/2 stanu obecnego.
może być.
-zwiększenie parametrów jednostek ofensywnych. To skłoni graczy do większej mobilności i agresywności wzgledem sąsiadów, a nie do trzymania wojsk w osadach
Nie, nie i jeszcze raz nie. gra straciłaby tak długo poszukiwany balans jednostek. Chcesz, to buduj więcej offa. Jak nie dajesz rady podbić wioski przeciwnika, to za przeproszeniem twój problem. Dogadaj się z innymi graczami z plemienia to ci pomogą.

-wprowadzenie kary dla graczy, ktorzy nie prowadza podbojow. Karą mogloby byc powolne zmniejszanie sie potencjalu produkcji surowcow na godzine w kopalniach. Gracz, ktory nie zajmuje osad lub nie atakuje ponosilby taka kare. Nie ma takiej możliwości w ogóle, bo niby jak? zaatakuje wioseczkę 112 pkt i co...

-kasacja czesci wiosek barbarzynskich na losowo wybranych obszarach w celu zmniejszenia przestrzeni zyciowej, a tym samym zaostrzenia rywalizacji pomiedzy graczami i i plemionami.

Nie. To bez sensu. Przecierz i tak takie małe wioski mało kto przejmuje. Po co kasować?

-skrocenie czasu podrozowania jednostek
A to może być.

Zastanawiałbym się nad stopniowym podnoszeniem prędkości świata. na początek 1.5, poczekałbym z miesiąc na odzew graczy, potem podnosił dalej (lub nie jeśli sie to nie spodoba).


Na ankietę w obecnym kształcie musiałbym zagłosować na nie...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser106326

Guest
Jestem za zmianami a tym bardziej za zwiększeniem prędkości do 2
 

DeletedUser

Guest
Zmiany zaproponowane przez kolegę, niestety uznaję za paranoję. Jednak wprowadzenie tempa rozgrywki x2 jak np na swiecie 10 (przyrost surowcow, czas podrozy i budowy wojsk, rozbudowa) bonus nocny nie jest zly, bo jak komus to nieodpowiada jest tyle innych swiatow bez bonusu....
 

DeletedUser

Guest
Legion, nie da się zjechać gracza do zera ponieważ po utracie ostatniej wioski może on kliknąć ponowny start i rusza z wioską 116pkt.
Zatem nie jesteś ze świata, gdzie rekrutacja jest zamknięta. Na tych światach nie możesz zacząć od nowa. po co zatem wypowiadasz się w kwestii dla Ciebie obojętnej?
Aha, morale, również uważam, że powinno to zostać zniesione po np. roku gry.

s1 i s2 mają ponad 2 lata i jakiekolwiek okresy ochronne powinny być daleką przeszłością.
 

DeletedUser48094

Guest
Zmniejszenie kosztów szlachcica o1/2?
Jak najbardziej, to fakt że trzeba dużo i długo czekać aż sie go wyprodukuje!

Prędkość gry x2
Owszem, dobry pomysł! Więcej będzie się działo!

Brak morali
To jest to:D
Obok mnie jest gościu co ma 40k punktów, i zanim bym przejoł jego jakąś wioche to naprawde dużo offów bym stracił, a to jest strata czasu!

A jeżeli chodzi o te KARY za lenistwo:), to tylko może sie sprawdzić przy większej prędkości gry, bo przy prędkości x1 to chyba wszyscy gracze poniżej 3mln by taką kare dostali! Bo wiadome że jak popłyniesz z offem to min 3-4 tygodnie stoisz!


Jestem za
 

DeletedUser

Guest
Powiem krótko bo nie mam czasu ,napewno jestem za zwiększeniem prędkości do 2 i zniesieniem morale,to trochę przeszkadza gdy atakuje kilku graczy na których wisi niskie morale pustoszą zagrody a nie można im przywalić bo za duże straty.Bonus nocny moim zdaniem może zostać , wojsko też musi odpoczywać :) co do reszty to każdy gra jak mu się podoba ,jeśli chce wegetować na barbarch to i tak daleko nie zajedzie a w przyszłości stanie się celem naszych starań .Pozdrawian wszystkich.
 

DeletedUser21784

Guest
ja chce ta pustelnie no!!!
tam bym chował grubasków a tak to mi sie dwóch zapodziało i nie ma:)))
 

DeletedUser41601

Guest
A ja jestem za przekształceniem świata w rundę cyklicznych szybkich.
Tak co kilka dni, bez uprzedzenia, włączamy speeda 50x na 8h.

Chaos ogarnie 2 świat, a wraz z nim nadejdą choroby i zniszczenie....
Ilu to wybitnych graczy obudzi się z rana z ręka w nocniku, ile to wspaniałych dziewcząt dopadnie wcześniejsza menopauza po stracie 100 wiosek.

Wprowadźmy regułę, że reguły sa po to, aby je zmieniać: będziesz się musiał logować co 15 minut, aby sprawdzić, czy oby na pewno Twoje wojsko wysłane w niezbyt towarzyskich zamiarach do sąsiada właśnie nie zaprzedało duszy za garść srebrników i nie zrobi ci z macierzystej wioski późnej jesieni średniowiecza....
 

DeletedUser

Guest
Mom zdaniem administracja powinna wrzucić na konta graczy s2 ankiete (taką jak kiedyś z zapytaniem o styl nowego świata) z zapytaniem o chęć zmian. W ten sposób gracze s2 sami zadecydowaliby o sobie i swojej przyszłości a nie np. gracze , którzy się tutaj wypowiadają i nie mają zielonego pojęcia co się dzieje na s2.

Podoba mi się pomysł ze szlachtą , zniesienie morale i bonusu mnie nie przekonuje.
 

DeletedUser

Guest
Żadnych zmian nie wprowadzać !! jak się nie podoba to na pełno nowych szybkich światów !! Mnie już i tak wiele kosztuje zorganizowanie jednego ataku na wroga i jeśli łyknę jedną wioskę to jest sukces.
Gdyby to wszystko przyśpieszyć to już bym nic w robocie nie robił tylko na plemnikach siedział :/

jestem na nie

No tak ,prawdę piszesz..... kosztuje Cię wiele bo trzeba długo zbierać na coraz droższą szlachtę i długo czekać na ponowną rekrutację wojska -(zwłaszcza gdy na jedna wioskę trzeba poświęcić niejednokrotnie kilkadziesiąt Off ...)
Podniesienie szybkości gry do 2 skróciło by czas zbierania paczek na szlachtę i czas odbudowy wojska - ( jak wiesz off buduje się szybciej niż deff)....

Nie wiem jak dla Ciebie ale dla mnie i wielu wielu innych graczy tydzień zabawy w podboje i wojenki w porównaniu z późniejszym całym miesiącem pustki w akcji spowodowanej odbudową wojsk i zbieraniem na szlachtę to stanowczo rażąca dysproporcja

Głosujmy ogólnie CZy chcemy zmian, CZy też nie.
Natomiast jakie zmiany?- o tym możemy tutaj podyskutować.
Wszyscy zdajemy sobie sprawę z tego ,że są one wręcz konieczne.

Jestem stanowczo ZA wprowadzeniem zmiany podwyższenia szybkości gry.To załatwi sprawę.
Pomysł kolegi z wprowadzeniem "ankiety" dla graczy na światach starych - jak najbardziej.
Niech w końcu w sprawie zmian wypowiadają się i głosują tylko osoby które grają na tych światach a nie zaś wszyscy których głównym celem jest podniesienie sobie rangi za ilość napisanych postów.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser41601

Guest
Mom zdaniem administracja powinna wrzucić na konta graczy s2 ankiete (taką jak kiedyś z zapytaniem o styl nowego świata) z zapytaniem o chęć zmian. W ten sposób gracze s2 sami zadecydowaliby o sobie i swojej przyszłości a nie np. gracze , którzy się tutaj wypowiadają i nie mają zielonego pojęcia co się dzieje na s2.

Podoba mi się pomysł ze szlachtą , zniesienie morale i bonusu mnie nie przekonuje.

A jak chcesz to sprawdzić ??
 

DeletedUser94922

Guest
dam ten temat u siebie na s3 , myślę ze sporo osób zgodziłoby się za takimi zmianami czyli przyśpieszeniem czasu oraz zlikwidowaniem morale
 

DeletedUser66173

Guest
-zwiekszenie parametrow jednostek ofensywnych. To skloni graczy do wiekszej mobilnosci i agresywnosci wzgledem sasiadow, a nie do trzymania wojsk w osadach

-wprowadzenie kary dla graczy, ktorzy nie prowadza podbojow. Karą mogloby byc powolne zmniejszanie sie potencjalu produkcji surowcow na godzine w kopalniach. Gracz, ktory nie zajmuje osad lub nie atakuje ponosilby taka kare.



Z Tymi punktami się nie zgadzam bo szczerze mówiąc to dziwne... Ofensywne wojska mocniejsze to defensywne nie miały by szans. A Te Kary to też jakoś dla mnie bez sensu, Odbudowuje wojsko nie przejmuje nic przez 1-2 tygodnie dostaje Kare bo nic nie przejmuje... Z Tym sie nie zgadzam...
 

DeletedUser

Guest
A Te Kary to też jakoś dla mnie bez sensu, Odbudowuje wojsko nie przejmuje nic przez 1-2 tygodnie dostaje Kare bo nic nie przejmuje... Z Tym sie nie zgadzam...

Kto powiedział, ze 1-2 tygodnie? Może np 3 miesiące... To kwestia uzgodnienia.
Myślę, że najlepszą kara dla padlinożerców byłyby słabsze kopalnie albo, mówiąc inaczej, kopalnie wyższe o 1-2 poziomy dla przejmujących wrogów (wszystkich nie zaznaczonych jako swoi lub "przyjaciele").
 

DeletedUser

Guest
Zatem nie jesteś ze świata, gdzie rekrutacja jest zamknięta. Na tych światach nie możesz zacząć od nowa. po co zatem wypowiadasz się w kwestii dla Ciebie obojętnej?

Gram na takim świecie gdzie rekrutacja jest zamknięta, czytać nie potrafisz ?, nie wiem co za ^*(% skasował mój post i co za noobek go zgłosił do usunięcia ale powtórzę, nie tylko gracze z s2 są zainteresowani utrzymaniem gry na swoim świecie więc nie cwaniakuj, jak widać grasz długo i jeszcze się nie nauczyłeś grać, od kiedy to nie można zaczać gry od nowa ? nie wprowadzaj ludzi w błąd. lol
 
Status
Zamknięty.
Do góry