Propozycje Niemców

  • Rozpoczynający wątek Apollo90
  • Data rozpoczęcia

Która propozycja się wam podoba??

  • Propozycja 1

    Głosy: 36 13,0%
  • Propozycja 2

    Głosy: 78 28,3%
  • Obie propozycje

    Głosy: 91 33,0%
  • Żaden mi się nie podoba

    Głosy: 71 25,7%

  • W sumie głosujących
    276
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Odp: Propozycje Niemców

Nowy budynek(kościół) można wprowadzić, a propo's przeglądu wioski to mi to obojętne... I tak zawsze gram na przeglądzie graficznym... A mapa to mi się bardzo podoba!! :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Propozycje Niemców

Tylko co do tych kwadratów, to rzeczywiście niezbyt to czytelnie wygląda... Wygląd wiosek mógłby pozostać taki, jaki jest! Albo chociaż jakoś dopracować...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Propozycje Niemców

bardzo mi sie podoba tylko chciałbym aby to wprowadzili na siecie 6 oraz 8 a nie tylko na nowych
 

DeletedUser4056

Guest
Odp: Propozycje Niemców

bardzo mi sie podoba tylko chciałbym aby to wprowadzili na siecie 6 oraz 8 a nie tylko na nowych
Rozumiem, że to z tego powodu, iż ty tam grasz?
Ech...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Propozycje Niemców

nie na 3 4 5 6 7 8 też bo na 1 i 2 jesi inny silnik graficzny a na tych starych nie wprowadzają nic ciekawego np na 8 wprowadzili przyjacioł a na 7 już nie wprowadzą
 

DeletedUser

Guest
Odp: Propozycje Niemców

Chciałbym zauważyć, że kościół stoi na miejscu piedestału, który został zlikwidowany tak samo paladyn.
W innym dziale pisałem o kościele i on zajmuje bardzo dużo miejsca w zagrodzie, a 1 ksiądz zajmuje 100miejsc w zagrodzie, a jego zadanie to zwiększenie moralności o 10% czyli pomoc dla lepszych graczy, jakiś czas temu był mi potrzebny, ale nie chce by go wprowadzono.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Propozycje Niemców

Mapa zupełnie nieczytelna, dodanie do obecnej rzeczek itp. uatrakcyjnień było lepsze od tego czegoś.
Interface wygląda na konto premium, obecne ikonki wydają mi się wyraźniejsze i ładniejsze chociaż mogły się znudzić niektórym.
 

DeletedUser7409

Guest
Odp: Propozycje Niemców

Wobec propozycji pierwzej to ja jestem na nie bo ta mapa jest malo czytelna a ta co jest jest bardzo dobra
druga propoZycja mi sie bardzo podoba ale wtedy mniej osob by kupowalo premium
a trzecia jest ok
 

DeletedUser10107

Guest
Odp: Propozycje Niemców

mapa mało czytelna, skąd wiadomo która wioska jest które? I wioski chyba nie zmienniają kształtu jak teraz? Mapa według mnie odpada. Kościół można by wprowadzić, ale żeby ksiądz zajmował mniek miejsc w zagrodzie. A nowy format wiadomości jest super!
 

DeletedUser

Guest
Odp: Propozycje Niemców

Dajcie następne propozycje do krytykowania, bo już nie ma co pisać.:p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Propozycje Niemców

Ja bym wprowadził coś takiego że jak jest np rzeka to oni nie mogą się przez nią przeprowadzić bo jest głęboka. Zreszta jak natrafią na jakąś przeszkodę to powinni ją omijać a nie przez nią. TO by dodało atrakcyjności grze
 

DeletedUser

Guest
Odp: Propozycje Niemców

tak i gorzej farmić, bo sąsiada nie zaatakuję i farmy będą się cieszyć.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Propozycje Niemców

tak i gorzej farmić, bo sąsiada nie zaatakuję i farmy będą się cieszyć.

No to co ale zawsze to doda realizmu czy widziałeś kiedyś aby żołnierz napotkał na swojej drodze górę i przeszedł po niej (góra wysokości 60m)
 

DeletedUser5567

Guest
Odp: Propozycje Niemców

Grandi123 napisał:
No to co ale zawsze to doda realizmu czy widziałeś kiedyś aby żołnierz napotkał na swojej drodze górę i przeszedł po niej (góra wysokości 60m)

Ja nie widziałem i wątpię aby ktoś na własne oczy widział ale skąd wiesz jak im się śpieszy to i nawet przez rzekę sie przebędą:D
 

DeletedUser6429

Guest
Odp: Propozycje Niemców

ja na początku myślałem że to mapa z total anihilation ;)

ale faktycznie to W3
ten most go przypomina :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Propozycje Niemców

pomysł z nową mapą jest bez sensu (ledwo widać wioski) ale drugi może być:cool:
 

DeletedUser

Guest
Odp: Propozycje Niemców

Nie wybrzydzajcie, bo może być gorzej :D Fakt.. przydały by się jakieś nowe pomysły w tej grze...np. jakieś nowe budynki czy też jednostki (osobiście nie wymyślę bo nie umiem:D ). Ta gra nadal mi się podoba i myślę, że mi się nie znudzi, lecz może wprowadźcie jakieś po mysły nawet kosztem zamknięcia gry na tydzień. Pozdrawiam całą redakcję :)

Ps.
Mam pytanko : Czy sprawdzacie niemieckie plemiona?? Jeżeli tak lub nie to napiszcie bo chciałbym się coś zapytać.

Jeszcze raz pozdrawiam. ;)
 

DeletedUser7472

Guest
Odp: Propozycje Niemców

ciezko odroznic wioski od otoczenia jednym slowem lipa
 

DeletedUser10667

Guest
Odp: Propozycje Niemców

Zgadzam się z przedmówcą ponieważ każda wioska wygląda tak samo <beczy>
 

DeletedUser11788

Guest
Odp: Propozycje Niemców

Moim zdaniem mapa(sciagnieta z W3) jest do niczego przynajmniej ta pokazana. jesli chodzi op przeglad mi obojetne bo ja i tak siedze przegladzie graficznym, a na tym 2 to bardzo rzadko.jesli chodzi o kosciol to owszem jestem za! byloby fajnie z nowym budynkiem ^^ no a jesli o wojsko chodzi przydal by sie kusznik (jednostka obronna) i halabardier (jednostka i do ataku i do obrony) oraz jednostka do obrony smieszna, ale tania przynaujmniej oslabieni gracze bda mieli sie czym bronic XD" procnik(wali z procy xD) no i oczywiscie powinny byc jeszcze trebusze i balisty do maszyn oblezniczych :D to by zaspokoilo moje wymagania d gry, wydaje mi sie ze wielu innym graczom także :) pozdro for all :]
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Status
Zamknięty.
Do góry