Propozycje Niemców

  • Rozpoczynający wątek Apollo90
  • Data rozpoczęcia

Która propozycja się wam podoba??

  • Propozycja 1

    Głosy: 36 13,0%
  • Propozycja 2

    Głosy: 78 28,3%
  • Obie propozycje

    Głosy: 91 33,0%
  • Żaden mi się nie podoba

    Głosy: 71 25,7%

  • W sumie głosujących
    276
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Chciałbym tutaj zaprezentować parę propozycji, które składają Niemcy na swoim forum, jest parę interesujących projektów, a tutaj narzazie zaprezentuję te graficzne, z czasem będę dodawać kolejne, oczywiście jeżeli dział będzie aktywny.

1

Nowa propozycja wyglądu mapy


2



A oto propozycja zmiany wyglądu pewnych rzeczy (mały bajer a miły dla oka)




Wyrażajcie opinie czy są to dobre czy złe pomysły, może macie jakieś modyfikacje tych nowości??
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Propozycje Niemców

jak by była ta pierwsza to bym se ciągle paczał na mapę jednym słowem bomba
 

DeletedUser8503

Guest
Odp: Propozycje Niemców

a do czego służy Kościół (Kirche)?? Na polskich tego nie ma. Czyżby na niemieckich był? Czy to też tylko propozycja?
Mapa może i ładna ale mało czytelna. Aktualna pod tym względem jest dużo lepsza. Za to nowy interface gitara!!
 

DeletedUser9380

Guest
Odp: Propozycje Niemców

A moim zdaniem ta mapa jakoś dziwnie wygląda ale może jak sie ją wprowadzi bedzie dobrze ???
 

DeletedUser4390

Guest
Odp: Propozycje Niemców

Pozwolę sobie zacytować słowa piosenki z mojej młodości:"Nie ma jak bomba..."
 

DeletedUser

Guest
Odp: Propozycje Niemców

1) Kirche- Kościół jest to budynek w którym rekrutuje się księdza, który to też podwyższa morale jednostek (lub szczęście) nie pamiętam dokładnie. Narazie nie ma budynku przedstawiającego to ale na SDS miejsce na kirche (kościół) znajdował się on w miejsce rycerza. Jest bardzo kosztowny i opłacalny dopiero w późniejszym etapie.

2) Co do mapy nie jest to projekt końcowy, jak zapewne zauważyliście, jest to dopiero projekt w bardzo wczesnym poziomie rozwoju, ale jak dla mnie jest naprawdę spoko.
 

DeletedUser14

Guest
Odp: Propozycje Niemców

lol ten obrazek przedstawiajacy mape jest wziety z edytora map warcraft 3 ;]
a grafika niezla.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Propozycje Niemców

Te wioski mogły by być bardziej kolorwe to by było bardziej czytelne
 

DeletedUser

Guest
Odp: Propozycje Niemców

3



Prawdopodobnie wraz z przyszłymi światami wyraźnie ulepszony zostanie moduł pisania wiadomości, ładniejszy i łatwiejszy w obsłude.



Następne propozycje Niemców już jutro.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Propozycje Niemców

Nic mi się nie podoba. Po co "bajery" ja chcę grać normalnie. Mapa beznadziejna, jak ja rozpoznam wioski? Tam nie widać kolorów i chociaż one zmieniają wygląd?
 

z0rd

Szlachcic
Wynik reakcji
5.068
Odp: Propozycje Niemców

fakt, ta mapa to pomniejszenie mapy z w3. dodam, ze zrobil ja ktos kto zupelnie nie mial talentu, bo w edytorze map w3 mozna tworzyc naprawde ładne lokacje ktore - pomimo ze gra ma ladnych pare lat - potrafia nadal cieszyc oko.
 

DeletedUser9509

Guest
Odp: Propozycje Niemców

A moim zdaniem ta mapa jakoś dziwnie wygląda ale może jak sie ją wprowadzi bedzie dobrze ???
Tez tak mysle troche dziwnie wyglada... ale jestem na tak zawsze cos nowego w plemionach sie przyda :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Propozycje Niemców

Proponowany nowy wygląd wiosek zostać ściągnięty z Warcraft III i przedstawia się on marnie. Już lepiej wyglądają te wioski, które są obecnie teraz we wszystkich językowych wersjach gry Plemiona. Co do wyglądu Ratuszu to nawet całkiem fajnie, ale brakuje mu jeszcze troszkę do optymalnego wyglądu.
 

DeletedUser9509

Guest
Odp: Propozycje Niemców

nom mapa lepiej teraz wyglada szczegolnie te wioski :p szkoda ze nie wymyslaja jednostek nowych bo troche tego malo... i dobrze by bylo jakby doszly nowe jednostki to zeby bylo 30.000 miejsca w zagrodzie bo 24.000 to malo :p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Propozycje Niemców

nom mapa lepiej teraz wyglada szczegolnie te wioski :p szkoda ze nie wymyslaja jednostek nowych bo troche tego malo... i dobrze by bylo jakby doszly nowe jednostki to zeby bylo 30.000 miejsca w zagrodzie bo 24.000 to malo :p

Obecny wygląd wiosek najbardziej mi odpowiada, ponieważ ładnie wygląda i o wiele lepiej się prezentuje od nowego wyglądu wiosek centralnie ściągniętego z Warcraft III. Co do nowych jednostek to przydałaby się nowa jednostka obronna.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Propozycje Niemców

Mapka fajna lecz prosta w wykonaniu :)
Trawa na NOISE ( śnieżenie ) i wogóle :) jak będę miał czas to spróbuję zrobić swoją :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Propozycje Niemców

Podoba mi się ta mapa co jest teraz w plemionach, tylko przydłaoby sie coś jeszcze do niej dodac np. jakieś rzeczki drogi etc. Fajne też byłyby pory roku w plemionach. Taka cała biała mapa w plemionach w zimę....
 

DeletedUser

Guest
Odp: Propozycje Niemców

ulepszenie pisania wiadomości, jak najbardziej za, zresztą to w ratuszu też jest OK :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Propozycje Niemców

Ten drugi (rozumię że chodzi o nową grafę i nowy budynek (kościół)) jest suuper, niech wprowadzą!!!!!!!!!!!!!!
 

DeletedUser3943

Guest
Odp: Propozycje Niemców

te kwadraty na mapie to wioski? nie czytelne wogóle!
 
Status
Zamknięty.
Do góry