Propozycje Niemców

  • Rozpoczynający wątek Apollo90
  • Data rozpoczęcia

Która propozycja się wam podoba??

  • Propozycja 1

    Głosy: 36 13,0%
  • Propozycja 2

    Głosy: 78 28,3%
  • Obie propozycje

    Głosy: 91 33,0%
  • Żaden mi się nie podoba

    Głosy: 71 25,7%

  • W sumie głosujących
    276
Status
Zamknięty.

DeletedUser12146

Guest
Odp: Propozycje Niemców

Mapka mi sie wogule niepodoba:p
Ale ta 2 propozycja jest całkiem fajna:D
 

DeletedUser10574

Guest
Odp: Propozycje Niemców

ad.1 Boże ta mapa jest tragiczna - gdyby ją wprowadzili to nie grałbym już w plemiona.

ad.2 Hmm a to ciekawe dodatki warte wprowadzenia.
 

DeletedUser13363

Guest
Odp: Propozycje Niemców

wogóle po co ta sonda??:confused: przecież i tak niemcy zrobią co zechcą nie patrząc na nasze zdnie, wkońcu to ich plemiona. nasze propozycje oni odrzucają... mi sie nie podoba żaden z tych projektów, niech zrobią co zechcą...:cool:
 

DeletedUser13337

Guest
Odp: Propozycje Niemców

wioski na mapie głupio wyglądają:mad: wiecej jednostek by sie przydało:p
 

DeletedUser13503

Guest
Odp: Propozycje Niemców

mi się ta mapka w ogóle nie podoba wszystko wygląda tak samo, pomysł nr. 2 może być dla tych co tak grają, bo ja zawsze na przeglądzie graficznym, pomysł nr. 3 jest dobry i fajnie by było jak by było więcej wojska i 4 pory roku, może nie na mapce tylko w środku wioski tak jak noc , ale jak by było w wiosce to i na mapie też. Co do tych 3 pomysłów najlepszy jest 3
 

DeletedUser

Guest
Odp: Propozycje Niemców

Propozycja druga, tylko ta śmierć po prawej stronie zawadza ;-)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Propozycje Niemców

Nom, ten wygląd w ratuszu jest zarąbiśty :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Propozycje Niemców

Mapka jest spoko ale bardziej podoba mi się nr.2
 

DeletedUser

Guest
Odp: Propozycje Niemców

obie propozycje są nie fajne, a szczególnie nr.1 z tej mapki nie można poznać która wioska jest lepsza a która gorsza!;/
 

DeletedUser

Guest
Odp: Propozycje Niemców

obecna mapa jest dobra tyko mogli by wprowadzić drogi które trzeba by samemu budować w ratuszu, pory roku, rzeki, morza i nazwy kontynętów . A z tym kościołem to nie zły pomyśł ale żeby nadal był piedestał. O i mogli by wprowadzić że widać jak wojska sie przemieszczają . I ostatni muj pomysł jest taki, żeby wprowadzić nowy budynek "Port" w którym można produkować statki i pływać nimi po morzach i sie nimi atakować i handlować surowcami.:):):):):):):):):):):)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Propozycje Niemców

tak niech jeszcze zoo wporwadzą i będzie super. ludzie myslcie co piszecie.:mad:
 

DeletedUser

Guest
Odp: Propozycje Niemców

Propozycja nr 1 Mapa zrobiona przez kogoś bez żadnego poczucia estetyki - koszmarek, w dodatku nieczytelna. Zdecydowanie jestem przeciw.

Propozycja Nr 2 Obecny interfejs bardzo mi się podoba czytelny i miły dla oka, ja gram od nie dawna i po prostu jeszcze mi się nie znudził dlatego rozumiem tych co długo grają i chcą już jakiejś odmiany. Generalnie pomysł nie gorszy od tego co jest i podoba mi się. Jestem za.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Propozycje Niemców

i co wy sądzicie o moim pomyśle troczy fikcja ale dało by sie zrobić a te zoo jak tamten chciał to morze u niego w wiosce zrobić:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Propozycje Niemców

i co wy sądzicie o moim pomyśle troczy fikcja ale dało by sie zrobić a te zoo jak tamten chciał to morze u niego w wiosce zrobić:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

teraz sie zdenerwowalem i juz mozesz oczekiwac warna bo wlasnie pisze do adminow donos
 

DeletedUser

Guest
o co ci biega??????????????????????????????????????????????????

a do czego służy Kościół (Kirche)?? Na polskich tego nie ma. Czyżby na niemieckich był? Czy to też tylko propozycja?
Mapa może i ładna ale mało czytelna. Aktualna pod tym względem jest dużo lepsza. Za to nowy interface gitara!!

na niemieckim terz tego niema bo jestem tam zalogowany ale wchodzcie na angielskie plemiona www.tribalwars.net na S9 tam najlepszy ma 260 pk
a w dodatku jest polkie plemie:cool::cool::cool:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser11885

Guest
Odp: Propozycje Niemców

Mapa mi sie podoba tylko te wioski nie ale jestem na TAK
 

DeletedUser

Guest
Odp: Propozycje Niemców

Ale w końcu zawsze krok w przód....:eek:
 

DeletedUser7464

Guest
Odp: Propozycje Niemców

Moduł pisania wiadomosci wyglada calkiem dobrze
 

DeletedUser

Guest
Odp: Propozycje Niemców

Słuchajcie:
Jeśli ktoś ma do napisania, że mu się podoba i nic więcej, to do tego jest ankieta. Wszystkie niepotrzebne posty od tej pory będą kasowane.
 
Status
Zamknięty.
Do góry