Pory roku - pakiet graficzny

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser6429
  • Data rozpoczęcia

Podoba ci się pomysł z 4 porami roku?

  • Tak,ale coś bym zmienił

    Głosy: 99 20,9%
  • Tak

    Głosy: 319 67,3%
  • NIE

    Głosy: 48 10,1%
  • Nie wiem :/

    Głosy: 8 1,7%

  • W sumie głosujących
    474
Status
Zamknięty.

DeletedUser6429

Guest
Odp: zima\lato\wiosna\jesień

niech się przyzna gość który głosuje na nie za tym tematem :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: zima\lato\wiosna\jesień

ja jestem za TAK, ale bym coś zmienił temat był do godzin nocnych a zmiana czyli wygląd wioski :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: zima\lato\wiosna\jesień

Jak chcesz zmiane niech to zglosi ktos do niemcow.
 

DeletedUser

Guest
Odp: zima\lato\wiosna\jesień

kto umie po niemiecku bo ja wiem że null to 0 :D :p
 

DeletedUser

Guest
Odp: zima\lato\wiosna\jesień

Kamper231 nawet nawet ale jeszcze nie to jedyne co ci wyszło to jeśień ale też ma dużo poprawek jak np. jakieś liście dodać i będzie reszta się nie nadaje ale i tak graty za próbe. ale do takiej gry musi zrobić to profesjonalny grafik.
 

DeletedUser

Guest
Odp: zima\lato\wiosna\jesień

Ok ja napiszę, ale co mam napisać. Napiszę coś w stylu, że na polskich plemionach wspólnie kilku graczy wymyśliło te pory roku. Ze bylaby to zmiana grafiki, a nie pory dnia i nocy. Dolaczylbym do tego pliki - takie ogolne wyobrazenie i napisze, ze mogliby to zrobic, a jezeli im sie nie bedzie chcialo i w ogole na nie, to zapytam czy moznaby cos takiego wprowadzic na polskich plemionach (ewentualnie na jednym swiecie - a wyglad przygotowaliby sami polscy gracze w porozumieniu z polską administracją plemion). Może być? :confused:
 

DeletedUser

Guest
Odp: zima\lato\wiosna\jesień

Napisz że mozna bylo by to zrobic na polskim SDS. Mozemy byc testerami. Jednak aby grafike zrobili autorzy grafik plemion. Aby grafika zbytnio sie nie roznila. Mozesz dodac te moje 4 pory roku ewentualnie zamien wiosne/lato na jakies inne. Wiem nie jestem skromny ale zima/jesien najlepiej wyszly na tym forum. xD
 

DeletedUser

Guest
Odp: zima\lato\wiosna\jesień

to w takim razie proszę o interwencję jakiegoś admina GO czy jak tam wy się nazywacie. Wyślijcie mi na priva maila albo coś właściwej osoby z Niemiec, z którą mogę nawiązać kontakt w tej sprawie. :cool:
 

DeletedUser7598

Guest
Odp: zima\lato\wiosna\jesień

jak chcesz ja przez jakis swiat niemiecki moge wyslac pytanie do administracji tylko daj treść tej wiadomości :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: zima\lato\wiosna\jesień

Ok wysłałem maila i opisałem co i jak i dodalem zdjęcia jesieni i zimy zrobione przez kampera. Teraz trzeba czekac na odpowiedź. Wysłałem temu na samej górze :D
 

DeletedUser7769

Guest
Odp: zima\lato\wiosna\jesień

Super pomysł
oprucz zmiany godzin bo zmiany godzin niepotrzebne:rolleyes:
 

DeletedUser

Guest
Odp: zima\lato\wiosna\jesień

Ale fajowo by było jak by niemcy to poparli o wiele realniejsza gra by była :rolleyes:
 

DeletedUser

Guest
Odp: zima\lato\wiosna\jesień

Cieszymy się z twojego entuzjazmu ale spamować nie musisz.

Araben allah alilugo (Abdullah ibn Arif) Masz już jakąś odpowiedź?
 

DeletedUser

Guest
Odp: zima\lato\wiosna\jesień

odpowiedzi jeszcze nie uzyskałem dlatego postanowiłem, że trzeba do wszystkich powysyłać. Niech się Niemcy trochę postarają :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: zima\lato\wiosna\jesień

Jak to przeczytałem wyobraziłem sobie okrągły stół wokól którego zbieraja sie ci wszyscy do których trafia maile. Najpierw mysla o rozstrzelaniu ^^ tego co im zasmieca skrzynke ale po paru minutach zaczynaja myslec o pomysle xD
 

DeletedUser

Guest
Odp: zima\lato\wiosna\jesień

Dobra bo robi się tutaj spamowisko proszę Mooda o zamknięcie tematu @up up
jak dostaniesz odpowiedź to załóż nowy temat
 

DeletedUser

Guest
Odp: zima\lato\wiosna\jesień

mi sie pomysl nawet podoba ale dodac to do konta premium to cos :cool:
 
Status
Zamknięty.
Do góry