Pory roku - pakiet graficzny

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser6429
  • Data rozpoczęcia

Podoba ci się pomysł z 4 porami roku?

  • Tak,ale coś bym zmienił

    Głosy: 99 20,9%
  • Tak

    Głosy: 319 67,3%
  • NIE

    Głosy: 48 10,1%
  • Nie wiem :/

    Głosy: 8 1,7%

  • W sumie głosujących
    474
Status
Zamknięty.

DeletedUser6429

Guest
mam taki pomysł jeśli chodzi o 4 pory roku =p

w zime noc trwała by bardzo długo
od 21 - 8
w jesień i wiosne
od 21:30 - 7
w lato
od 22:30 - 6

tylko długość nocy i dnia by się zmieniała =)


TO JEST STARY POMYSŁ
NOWY POMYSŁ TO ŻEBY CO JAKIŚ CZAS PORY ROKU SIĘ ZMENIAŁY(GRAFIKA) A NIE CZAS!!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: zima\lato\wiosna\jesień

Ja tam długość dnia i nocy bym zostawił na światach tak jak jest teraz, ale z tymi porami roku to nie głupio. Fajnie byłoby wejść na plemiona w październiku i zobaczyć kolorowe liście leżące dookoła wioski, albo wejśc na święta a tu śnieg na dachach, drzewa białe, zaspy, gdzieniegdzie nawet żółty śnieg :p jestem za.
 

DeletedUser6429

Guest
Odp: zima\lato\wiosna\jesień

samo zmienianie godzin to chyba pestka =p
bo przeciez na roznych swiatach jest noc w roznych godzinach :rolleyes:
ale grafika to troche trudniejsza ale też by była . :)

gra nabrała by kolorów
 

DeletedUser4390

Guest
Odp: zima\lato\wiosna\jesień

Nie byłoby tak ponuro w wioskach :p
 

DeletedUser

Guest
Odp: zima\lato\wiosna\jesień

Godziny niech zostaną, bo trochę by to komplikowało. Gracze by nie mogli się przyzwyczaić i byłoby sporo skarg typu: kto zmienił czas nocny, straciłem całe swoje wojska itd. Ale mówię wam zmiana grafiki nie jest trudna, a byłoby naprawdę fajnie.
 

DeletedUser6429

Guest
Odp: zima\lato\wiosna\jesień

Godziny niech zostaną, bo trochę by to komplikowało. Gracze by nie mogli się przyzwyczaić i byłoby sporo skarg typu: kto zmienił czas nocny, straciłem całe swoje wojska itd. Ale mówię wam zmiana grafiki nie jest trudna, a byłoby naprawdę fajnie.

no i to chodzi =)
niech się skarzą
nie znają kalendarza :D
byłoby realistycznie :)
 

DeletedUser4390

Guest
Odp: zima\lato\wiosna\jesień

Teraz nie jest realistycznie...
 

DeletedUser

Guest
Odp: zima\lato\wiosna\jesień


Poczytaj sobie regulamin kolego... . Co do pomysłu. Niewiele pomysłów odanych na forum mi sie podoba. Ten akurat jest wyjątkiem ;) Mała zmiana grafiki to by było to :) Tylko nie zmieniać trybu nocnego, bo to by tylko komplikowało grę.
 

DeletedUser4390

Guest
Odp: zima\lato\wiosna\jesień

Może by udostępnili?Właśnie!Przy premium można by dodać pory roku :p
 

DeletedUser

Guest
Odp: zima\lato\wiosna\jesień

Też mi się to podoba, ale jednak bez zmiany czasu bonusu nocnego, bo wtedy praktycznie cały czas była by noc.
 

DeletedUser4390

Guest
Odp: zima\lato\wiosna\jesień

Dokładnie.Wtedy byłoby mało czasu na farmienie.
 

DeletedUser

Guest
Odp: zima\lato\wiosna\jesień

Pomysł fajny (zmiana wyglądu wiosek) plus można by zmieniać wygląd na Święta (coś jak choinka w BN) :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: zima\lato\wiosna\jesień

Hmmmm czyli to w sumie jest mój pomysł :) bo założyciel tematu postulował tylko zmianę godzin. Zatem może znajdzie się jakiś doświadczony, albo chociaż początkujący grafik, który zmienił by trochę wygląd wioski, żebyśmy mogli sobie to jakoś bardziej wyobrazić?
 

DeletedUser

Guest
Odp: zima\lato\wiosna\jesień

Hehe tak z ciekawości jak to zrobiłeś? :rolleyes: świetne. Jakby coś takiego wprowadzili to na serio gra byłaby ciekawsza.... jednak tak sobie teraz myślę... pomysł nie jest zbyt odkrywczy ciekawe czy na niemieckich plemionach nie było podobnego. W sumie to nawet gdyby mieli to wprowadzić to mieliby sporo czasu do zimy :p i jeszcze by się jesień zrobiło brecht :D i ciekawe czy to by było dla wszystkich czy tylko dla premium...
 

DeletedUser3162

Guest
Odp: zima\lato\wiosna\jesień

Pomysł fajny, był już taki na forum parę razy jednak admini o ile dobrze pamiętam to nie wypowiadali sie na ten temat.

@Kamper231 ładny rynek:D
 

DeletedUser

Guest
Odp: zima\lato\wiosna\jesień

Ośnieżylibyśmy tak całą wioskę, gdzies tam jakiegoś bałwanka by się dało, może jacyś piknierzy rzucali by w ratusz śnieżkami - nie no żart :D
 

DeletedUser6584

Guest
Odp: zima\lato\wiosna\jesień

Naprawdę bardzo fajny pomysł.Chociaż godziny powinny być takie jakie są.
 

DeletedUser

Guest
Odp: zima\lato\wiosna\jesień

Sam to robilem w adobe photoshop. Moglbym zrobic tak cala wioske ale potrzebuje wszystkie grafiki.
 
Status
Zamknięty.
Do góry