Pory roku - pakiet graficzny

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser6429
  • Data rozpoczęcia

Podoba ci się pomysł z 4 porami roku?

  • Tak,ale coś bym zmienił

    Głosy: 99 20,9%
  • Tak

    Głosy: 319 67,3%
  • NIE

    Głosy: 48 10,1%
  • Nie wiem :/

    Głosy: 8 1,7%

  • W sumie głosujących
    474
Status
Zamknięty.

DeletedUser7212

Guest
Odp: zima\lato\wiosna\jesień

całkiem fajny pomysł, lepszy od tego o "najemnikach":D
 

DeletedUser

Guest
Odp: zima\lato\wiosna\jesień

to by był mądry pomysł z tym śniegiem i liściamimożna byłoby coś takiego zrobic ale można tez pomyśleć o wprowadzeniu budynku Kościół
 

DeletedUser

Guest
Odp: zima\lato\wiosna\jesień

A co by było z tym kościołem? Diabły? anioły? może mnisi wojownicy z toporami?
 

DeletedUser

Guest
Odp: zima\lato\wiosna\jesień

RYDERPL pewnie gdzies przeczytałeś o tym kościele otóż chyba nie wyjdzie. Niemieccy gracze już dawno to przemyśleli i na jednym ze światów niemieckich wprowadzono budynek kościół. Jednak była to porażka i pomysł się szerzej nie przyjął.
 

DeletedUser6145

Guest
Odp: zima\lato\wiosna\jesień

Nawet fajny pomysł:).
Tylko i tak nie zostanie wprowadzony, ale popmarzyć zawsze można.
 

DeletedUser

Guest
Odp: zima\lato\wiosna\jesień

a ja się postaram, żeby wprowadzony był. Bo Niemcy nie muszą tego od razu u siebie wprowadzać, ale przeciez mogą przetestować to na jednym ze światów w Polsce. Ja osobiście mogę się zadeklarować o napisanie stosownej wiadomości po niemiecku i wyjaśnienia w niej co i jak :p uda się :D

Btw. co ciekawe większość osób jest na tak, ale 12 odpowiedzi na nie... to chyba ludzie, którzy zawsze głosują na nie... widać, że mamy jeszcze kilku liberum vetowców :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: zima\lato\wiosna\jesień

Wszystko ok ale bez zmiany godzin nocy :) wiesz jakie byloby zaklopotanie ? ;/ niektore osoby nie wiedza jak wyglada jesien zima itd. :D

Co do liscie przy ratuszu jestem za albo jakies kwiatki na trawie itd. :) to mozna...
 

DeletedUser

Guest
Odp: zima\lato\wiosna\jesień

Podoba mi się ten pomysł :)Fajnie by było jakby ci z Niemiec wzięli to pod uwagę, tylko to by pewnie było w szybkich plemionach lub na innym świecie gdzie potrzebne by było konto premium. Mam nadzieję, że dadzą to na każdym świecie, bez konta premium.:)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser5963

Guest
Odp: zima\lato\wiosna\jesień

Swietny pomysl! Moge tez pomodz z redagowaniem tej wiadomosci ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: zima\lato\wiosna\jesień

dobry pomysł z tym śniegiem a co z innymi porami roku ???
 

DeletedUser

Guest
Odp: zima\lato\wiosna\jesień

moim zdanie pomysł świetny tylko bez tych godziń już był kiedyś taki temat i tam pisało że można by dzięki temu zmieńiać prędkość jednostek i takie tam myśle że o dobry pomysł.
http://forum.plemiona.pl/showthread.php?t=3799
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: zima\lato\wiosna\jesień

Panowie i Panie. Nie sugerujcie się tematem i postem założyciela. Godziny to słaby pomysł. Ja pomyślałem, żeby zmienić wygląd.
Jesień - wszędzie kolorowe liście, trochę żółta trawa, przerzedzone liście na drzewach, można byłoby dodać padający deszcz czasem - ale to już chyba przegięcie na które się nikt nie zgodzi. Na budynkach liście, jakieś wrony czy takie tam :D

Zima - śnieg, wszystkie budynki przykryte czapami ze śniegu, zaspy, nieodśnieżona wioska (garnizon niby jest, ale żołnierze to lenie i żadnemu nie chciało się odśnieżać), gdzieś tam jakiś bałwan stoi, może piknierzy w ratusz śnieżkami rzucają. Mógłby czasem padać śnieg - ale wątpię, żeby to przeszło :D

Lato/Wiosna - zostawić tak jak jest
 

DeletedUser

Guest
Odp: zima\lato\wiosna\jesień

Gdyby to miało wejść to proponowałbym od razu pogodę wprowadzić np. jak pada śnieg to wojsko wolniej idzie itp. ^^
 

DeletedUser

Guest
Odp: zima\lato\wiosna\jesień

bardzo mi sie ten pomysl podoba :) i bardzo ladny rynek :) :rolleyes: moze powiesz jak to zrobiles :)
 

DeletedUser7598

Guest
Odp: zima\lato\wiosna\jesień

Panowie i Panie. Nie sugerujcie się tematem i postem założyciela. Godziny to słaby pomysł. Ja pomyślałem, żeby zmienić wygląd.
Jesień - wszędzie kolorowe liście, trochę żółta trawa, przerzedzone liście na drzewach, można byłoby dodać padający deszcz czasem - ale to już chyba przegięcie na które się nikt nie zgodzi. Na budynkach liście, jakieś wrony czy takie tam :D

Zima - śnieg, wszystkie budynki przykryte czapami ze śniegu, zaspy, nieodśnieżona wioska (garnizon niby jest, ale żołnierze to lenie i żadnemu nie chciało się odśnieżać), gdzieś tam jakiś bałwan stoi, może piknierzy w ratusz śnieżkami rzucają. Mógłby czasem padać śnieg - ale wątpię, żeby to przeszło :D

Lato/Wiosna - zostawić tak jak jest




jeszcze na wiosne kwiatki by mogły kwitnące być :] a na lato jakaś goła babka by sie opalała (to na żarty ) ale kwiatki by mogły być :]
 

DeletedUser7769

Guest
Odp: zima\lato\wiosna\jesień

Pomysł super tylko żeby zmiany czasu nie bylo.:) ale jestem za
 

DeletedUser

Guest
Odp: zima\lato\wiosna\jesień

jestem jak najbardziej za, swietny pomysl, mysle ze na wiosne mogly by byc kolorwe kwaitki i zielone liscie na drzewach a w lato byloby tak jak jest ;)
 

DeletedUser6584

Guest
Odp: zima\lato\wiosna\jesień

Naprawdę fajny pomysł . A czy ktoś może spróbuje zrobić rysunek całej wioski w danej porze roku bo ja nie mam odpowiedniego programu :(
 

DeletedUser

Guest
Odp: zima\lato\wiosna\jesień

jeśli zrobimy odpowienie grafiki w odpowiednim programie(od razu mówie, że się na tym nie znam)i wyślemy odpowiednią wiadomość do niemców to myśle że pomysł możę wypalić ale te grafiki treba zrobić.:cool:
 
Status
Zamknięty.
Do góry