Poparcie

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser14772
  • Data rozpoczęcia

poparcie

  • tak , jestem za wprowadzeniem tej opcj w życie

    Głosy: 82 29,5%
  • nie umiem głosować(nie mam zdania

    Głosy: 30 10,8%
  • nie , tak jest lepiej

    Głosy: 166 59,7%

  • W sumie głosujących
    278
Status
Zamknięty.

DeletedUser23242

Guest
jak wiadomo po przejeciu wioski poparcie sie zwieksza (zeby nikt jej tak od razu nie przejal (tak mi sie wydaje przynajmniej))


Chyba na odwrót... Z 25 dość łatwo przejąć wioskę, choć i tak zmiana poparcia jest losowa...
 

DeletedUser

Guest
taktyka

mnie jak atakuje lepszy gościu 5 atakami i jak nie zdąże wysłać pomocy to wysyłam swój atak na swoją wioske po atakach wrogów i od razu odbijam a oni swoje wojska po wybijają na sobie.
 

DeletedUser17680

Guest
Pomysł niezbyt ciekawy poniważ to kolejne ułatwienie dla agresora, a osoba atakująca ma ich już az za wiele.. Głos na nie !;]
 

DeletedUser

Guest
Złe juz wyjasniam dlaczego:

Jezeli poparcia zostanie 1. Nastepnie szlachic zbije do -34 ( Pofarcilo mu sie ). To wtedy obronca bedzie mial 25+34=59% poparcia.
 

DeletedUser37135

Guest
tak przynajmniej jakieś ulepszenie dla agresora

jak dal mnie to tylko utrudnienie dla agresora :) I jestem na nie gdyż nie wnosi to nic ciekawego do gry.

Złe juz wyjasniam dlaczego:

Jezeli poparcia zostanie 1. Nastepnie szlachic zbije do -34 ( Pofarcilo mu sie ). To wtedy obronca bedzie mial 25+34=59% poparcia.

hmmm.. no nie chce nic mówić :) ale musisz potrenowac czytanie ze zrozumieniem. jeśli szlachcic zbije poparcie do -34 to wtedy otrzymujemy poparcie 35% (to co zbił na minusie + 1 czyli 34+1 )

Pomysł niezbyt ciekawy poniważ to kolejne ułatwienie dla agresora, a osoba atakująca ma ich już az za wiele.. Głos na nie !;]

np jakie ułatwienia !? :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Status
Zamknięty.
Do góry