Poparcie

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser14772
  • Data rozpoczęcia

poparcie

  • tak , jestem za wprowadzeniem tej opcj w życie

    Głosy: 82 29,5%
  • nie umiem głosować(nie mam zdania

    Głosy: 30 10,8%
  • nie , tak jest lepiej

    Głosy: 166 59,7%

  • W sumie głosujących
    278
Status
Zamknięty.

DeletedUser14772

Guest
gdy przejmujemy wioskę zamiast 25 poparcia dodawało by się to co zbijemy na minus + 1%
takie coś było by dobre ponieważ można wyjść z tym lepiej(35%) lub gorzej(1%)
co o tym sądzicie?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Poparcie

Ja jakoś rozumiem... Ale... To wtedy jak się przejmie wioskę to wyjdzie lepiej dla obrońcy bo będzie miał więcej poparcia... Nieprzemyślane kompletnie

@down: To jest uleprzenie dla OBROŃCY
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser28349

Guest
Odp: Poparcie

Jak dla mnie takie "ulepszenie" nic nie daje atakującemu. Głos na nie!!
 

DeletedUser23897

Guest
Odp: Poparcie

Kiepski pomysł! W ogóle to obrońca powinien mieć dużo trudniej niż agresor.
 

DeletedUser26253

Guest
Odp: Poparcie

Zaden bonus dla agresora, a tak to do ktorej wioski dochodzilo to 5% poparcia
 

DeletedUser23331

Guest
Odp: Poparcie

To jest bonus dla obrońcy, a nie atakującego:p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Poparcie

przecież jak jej zbijesz poparcie do -5% to chyba logiczne że do tej wioski by ci dodało poparcie

Ile ty masz lat:confused: Kilku ludzi Ci już napisało że to UŁATWIENIE DLA OBROŃCY...

Przykład: Zostaje 12 poparcia, i zbijasz je o 22 popracia. I jest -10 poparcia, i to ma być dodane puźniej do tych 25 poparcia... Czyli będzie 35 poparcia, czyli ułatwienie dla obrońcy
 

DeletedUser14772

Guest
Odp: Poparcie

skoro to jest ułatwienie dla agresora
to co sądzicie o tym ułatwieniu dla obrońcy
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Poparcie

Ja jestem na tak. Mi też przeszkadza to że obrońca ma takie bonusy. Po 1 w wiosce moze byc tyle deffa ile tylko ma wojska po 2 bonus nocny po 3 morale. Dla ataku tez cos sie przyda.
 

DeletedUser29746

Guest
Odp: Poparcie

Ludzie weźcie trochę myślcie zanim coś napiszecie... Ja jestem na nie bo obrońca nie może mieć tylu bonusów i innych dodatków.
Wymyślcie coś co będzie bonusem dla agresora a nie obsypujecie forum bonusami dla obrońcy...:mad:

Jak ktoś Was atakuje to się proście sąsiadów o pomoc bo bonusy i tak nie pomogą:p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Poparcie

może niczytam ze zrozumieniem, ale propozycja vfj(pl) jest bonusem dla agresora. Wyższy poziom poparcia mógłby zapobiec szybkiemu odbijaniu wiosek. Wkońcu obrońca ("stary" posiadacz wioski) ma zwykle bliżej do niej niż agresor ("nowy" posiadacz wioski).
Wkońcu wsparcie może niezdążyć dotrzeć przed przejęciem, wtedy "stary" wysyła atak w którym jego wojska dochodzą chwilę po przejęciu przez "nowego" i odbija wioskę, wsparcie dochodzi i spokój.
Przez dodanie "ujemnego poparcia" (widziałem już ponad-20) będzie to bonus dla "nowego"- atakującego, więc szybkie odbicia wiosek niebędą takie łatwe - prawdopodobnie 1 szlachcic niewystarczy.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Poparcie

może niczytam ze zrozumieniem........
Przez dodanie "ujemnego poparcia" (widziałem już ponad-20) będzie to bonus dla "nowego"- atakującego, więc szybkie odbicia wiosek niebędą takie łatwe - prawdopodobnie 1 szlachcic niewystarczy.

No nie czytasz i nie rozumiesz, gdzie tu widzisz bonus dla agresora ? nie ważne czy byłego właściciela czy innego atakującego ? agresor po przejęciu wioski staje się jej obrońcą i dostając przy sporym farcie 59% poparcia to co to jest ??

Jak odpowiesz poprawnie na pytanie dostaniesz nagrodę:D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Poparcie

Wprowadzenie czegoś takiego to jak już wspomnieli ułatwienie dla nowego posiadacza wioski.
Nie w tym jednak rzecz. Wiele osób śledzi uważnie losy kilku wiosek i gdy takowa zostanie przyjęta, to puszczają dwóch szlachiców, aby doszli gdy poparcie będzie wynosiło 36-40 i na pewniaka przejąć taką wioske, a gdyby wprowadzić Twój plan, to ten element strategii niemal by już nie istniał, bo skąd wtedy mógłbyś wiedzieć ile poparcia może być na takiej wiosce?

Jestem zatem na NIE, jak i spora część graczy, którzy się już tutaj wypowiedzieli.

Pozdrawiam,
Morfiko
 

DeletedUser30015

Guest
Odp: Poparcie

jemu chyba chodzi o to,ze jak sie wysle szlachte na wioske co ma np 25 poparcia
szlachcic zabierze np te 35 czyli bedzie -10
jak wiadomo po przejeciu wioski poparcie sie zwieksza (zeby nikt jej tak od razu nie przejal (tak mi sie wydaje przynajmniej))
wiec w tej nowo pzrejetej wiosce mamy dajmy na to 25 poparcia
a ze atakami znieslismy poparcie do -10 to teraz dorzucimy 10 i na starcie wyjdzie 35

jezeli zle zrozumialem to prosze korygowac...
 

DeletedUser22906

Guest
Odp: Poparcie

Dobrze, ale nie zawsze szlachcic zabiera 35, mi np. nigdy nie zabrał, albo maks. 2 razy(przejąłem już 4 wioski na różnych światach).
 

DeletedUser30015

Guest
Odp: Poparcie

to byl przeciez przyklad
wioska moze miec 10 poparcia, szlachcic zabierze 22 to i tak -12 jest
o to chodzi a nie o 35 akurat
 

DeletedUser

Guest
Odp: Poparcie

Aha... zrozumiałem po minucie.Niby ułatwienie dla agresora , ale ułatwienie dla obrońcy który był wcześniej agresorem:cool:.W sumie niezły pomysł.Zagłosuję na tak.
 

DeletedUser25501

Guest
Odp: Poparcie

ten pomysl nie jest zly ale mozna by zrobic cos takiego ze zamiast szczescia( z punktu widzenie agresora) od -25 do +25 to zrobic jakies inne widelki np od -15 do +35
 
Status
Zamknięty.
Do góry