Poparcie

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser14772
  • Data rozpoczęcia

poparcie

  • tak , jestem za wprowadzeniem tej opcj w życie

    Głosy: 82 29,5%
  • nie umiem głosować(nie mam zdania

    Głosy: 30 10,8%
  • nie , tak jest lepiej

    Głosy: 166 59,7%

  • W sumie głosujących
    278
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Odp: Poparcie

na nie, bo jeśloi wyślę4 ataki szlachtą jeden za drugim i po 3 zostanie 1 poparcia a następnym zbije o 35 to według twojej zasady poparcie w wiosce wyniosło by 59, a wielu graczy idzie na "chama" i odbija wioski w których poparcie jest 25 zaraz po przejęciu - twój pomył bardziej wspiera obrońce niż agresora - dobrzy gracze wiedzą jak atakować żeby wioska nie została zaraz odbita i wzrost poparcia wtedy nic nie znaczy
 

DeletedUser

Guest
Odp: Poparcie

W wiosce jest poparcie dla obroncy , ty jako agresor nie mozesz dostać jego poparcia to wbrew logice .

Jestem na nie stanowczo na nie .
 

DeletedUser14772

Guest
Odp: Poparcie

W wiosce jest poparcie dla obroncy , ty jako agresor nie mozesz dostać jego poparcia to wbrew logice .

Jestem na nie stanowczo na nie .

chyba jak przejmujesz wioske to ona robi się twoja a nie zostaje obrońcy naucz się czytać co ty nigdy wioski nie przejmowałeś
 

DeletedUser13971

Guest
Odp: Poparcie

Za wiele to nie ułatwi, i szkoda czasu na robienie takiego skryptu...
 

DeletedUser15936

Guest
Odp: Poparcie

Wajny pomysł daje 9/10 uważam, że ten pomysł jest dobry dla obrońcy, który przed chwilą był agresorem. Jak kogoś też nęci ta wioska, którą przed chwilą atakowałeś to ty zdążysz się przygotować 2 razy, bo nie uda mu się przejąć wioskę w 1 ataku (chyba, że poparcie spadło o tyle, że mu się uda...)
 

DeletedUser14772

Guest
a może by zrobić że zamiast tych 25% poparcia na początku dawało by to co zbiliśmy na minus + 1
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser49863

Guest
były takie pomysły , agresor zawsze musi obrywać NIE
 

DeletedUser

Guest
czyli co, jak zbije np. do -34% popa to bede miał 25+34=59 na samym starcie??
nie
 

DeletedUser53261

Guest
pomysły są niektóre dobre ale ostatecznie to już nie utrudniajmy sobie gry!!!!!!!!
to moje zdanie.


pozdrawiam
 

DeletedUser30015

Guest
a może by zrobić że zamiast tych 25% poparcia na początku dawało by to co zbiliśmy na minus

wioska ma 25 poparcia, szlachcic zbija 25, zostaje 0
zgodnie z tym co powiedziales wioska ma 0 poparcia, a ze jak jest 0 to wioska zmienia wlasciciela to ja tracisz. i czyja jest? poza tym znow ma 0 i tak sie zycie wioski zapetla :)
 

DeletedUser14772

Guest
noto by się dodawało to co zbijemy na minus + 1%
takie coś było by dobre ponieważ można wyjść z tym lepiej(35%) lub gorzej(1%)
 

DeletedUser

Guest
Ponieważ wielu graczy narzeka że obrońca ma tyle bonusów postanowiłem zaproponować coś dla agresora mianowicie
w nowo przejętej wiosce poparcie wynosi 25%
a jeśli ją przejmuje i na przykład zostanie 30% a ja zbije 35% to to 5% powinno dochodzić do poparcia np. 25% + 5% = 30%
co o tym sądzicie?

//połączono posty - ambafatimabyloinima

jeśli przejmujesz wioskę i na przykład zbijesz do -5% to to 5% powinno dochodzić do poparcia nowej wioski

Przeczytaj kilka razy to co napisałeś i się zastanów czy jest to bonus dla agresora czy dla obroćy.
 

DeletedUser30015

Guest
jest to bonus dla obroncy ktory przed chwila byl agresorem, ale mimo wszystko dla obroncy.
gdyby zamiast 25 poparcia na starcie bylo 15 to wtedy bylby dla agresora
 

DeletedUser14772

Guest
zmieniłem tekst na początku może teraz ktoś więcej się wypowie
 

DeletedUser8880

Guest
Ja zagłosowałem na nie dlaczego?To jest kolejne ułatwienie dla obrońcy np.gracz A przejął wioskę graczowi B i z 35 poparcia spadło do 0 to sie równa 25+35=60 wtedy gracz B musiał by jasnowidzem żeby wiedzieć ile poparcie spadnie a tak jak teraz gracz B może puścić szlachtę z berłem vasca i od razu odbić "swoją" wioskę.
 

DeletedUser30015

Guest
Ja zagłosowałem na nie dlaczego?To jest kolejne ułatwienie dla obrońcy np.gracz A przejął wioskę graczowi B i z 35 poparcia spadło do 0 to sie równa 25+35=60 wtedy gracz B musiał by jasnowidzem żeby wiedzieć ile poparcie spadnie a tak jak teraz gracz B może puścić szlachtę z berłem vasca i od razu odbić "swoją" wioskę.


jezeli poparcie spadnie z 35 do 0 do bedzie w sumie 25
jezeli spadnie z 1 do -34 to wtedy bedzie 59

troche zle policzyles...
 

DeletedUser

Guest
Nie... jest to nie potrzebne, obecny stan zbijania poparcia mi odpowiada... ;)
 

DeletedUser27977

Guest
Takie ułatwienie utrudniło by odbijanie wiosek.Głos na NIE.
 

DeletedUser

Guest
Ja jestem na nie. Tylko praca dla operatorów, a wiele to nie daje. Według mnie poprostu po pzrejęciu powinno byc 50popracia, a nie 25 i bez tych opcji pisanych powyżej.
 
Status
Zamknięty.
Do góry