Polak vs Nitro

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser157137
  • Data rozpoczęcia

????


  • W sumie głosujących
    115
Status
Zamknięty.

DeletedUser162819

Guest
To u ciebie stał deff. Do tego,byłeś bez wojska,pewnie jeszcze napisałeś do typa,żeby cię przejął,bo masz mało popa -.-
 

DeletedUser159420

Guest
Przerwany pojedynek w przypadku zburzenia znacznej ilosc budynkow , badz stracenia przez offiarza 20% wojska.

Jak widać z raportów stepchild - straciłem

To u ciebie stał deff. Do tego,byłeś bez wojska,pewnie jeszcze napisałeś do typa,żeby cię przejął,bo masz mało popa -.-


przecież sam byczos napisał, że deff był mój bo mnie skanował jeszcze coś? człowieku tu nie chodzi o smao przejęcie tylko o to, że mnie atakował równo z polakaiem - nie chodzi o szlachty i przez to wojsko było tak, że polak wchodził na mój stojący off w wiosce przez tego gościa a tego bym nie stracił wojska trudno to zrozumieć
 

DeletedUser162819

Guest
Jakoś nie widzimy raportów,jakoby ktokolwiek cię atakował. W grze napisałem ci pw 3 razy... Wszystkie odczytałeś,ale jakoś nie zamierzałeś przesłać ich do mnie,bo najwyraźniej ich nie ma
 

DeletedUser159420

Guest
Jakoś nie widzimy raportów,jakoby ktokolwiek cię atakował. W grze napisałem ci pw 3 razy... Wszystkie odczytałeś,ale jakoś nie zamierzałeś przesłać ich do mnie,bo najwyraźniej ich nie ma

masz jakiś dowód, że odczytałem pw? Bo jak gośc mnie przejał napisałem jedno pw i wyszedłem
 

DeletedUser157137

Guest
a MAsz dowod ze ktos Cie atakowal ??? Haha. Pozatym nie musze czekac az Ci wroci lk... hahahaah Boze jaki Ty smieszny jestes. a Powiem tyle ze po napisaniu wiadomosci ze cofamy deffa zaatakowaly mnie 3 rozne osoby odrazu :D ahhahha Ciekawe. Czekam na 200 pp. I skoncz te swoje nedzne bajeczki. Ty mowisz ze straciles 8 minut..



Przeczytaj post byczosa. Ty po 8 minutach miales 2 lvle zagrody nizej. czyli 8 minut straty powiedzmy to co Cie nie bylo. A i tak traciles 2 lvle zagrody. hahahah :)) Mam Cie dosc. Przegrales jestes zerem :))


Sprawdzmy stan wojska OFFensywnego ja:


4058 top
2878 lk x 4 = 11.512
295 tar x 6 = 1770


Suma wojska 17.340


Twoje wojska OFFensywne :

1480 Top
2931 lk x 4 = 11.724
45 tar x 6 = 270

Suma wojska 13.474



Przewaga wojska na moja korzysc 3866 + 2 lvle kuzni , 6 lvi rynku , 3 lvle palacu + 3 szlachty. Dodam ze Przejalem Cie 42 po a 33 mialem juz to wszystko. a i murek mialem chyba na 18 gdy Ty wcale.. Przegrales bezapelacyjnie. Wiec przelej premke
 

DeletedUser137285

Guest
No brawo Polakos :) tylko nie mysl ze pokonujac "najlepszego gracza pl" jestes lepszy bo i tak ja jestem mistrzem:D bez myszki na nie swoim kompie z linuchem

ale ge <Nitro ilosci prejetych barb bo choc agro nie masz polowy mojego to wsi 30x wiecej ^^ :*
4411023198.jpg
btw. mimo zwieksonego eka 90min na taki off to bardzo ladnie Polakos:)
 

DeletedUser159420

Guest
a MAsz dowod ze ktos Cie atakowal ??? Haha. Pozatym nie musze czekac az Ci wroci lk... hahahaah Boze jaki Ty smieszny jestes. a Powiem tyle ze po napisaniu wiadomosci ze cofamy deffa zaatakowaly mnie 3 rozne osoby odrazu :D ahhahha Ciekawe. Czekam na 200 pp. I skoncz te swoje nedzne bajeczki. Ty mowisz ze straciles 8 minut..



Przeczytaj post byczosa. Ty po 8 minutach miales 2 lvle zagrody nizej. czyli 8 minut straty powiedzmy to co Cie nie bylo. A i tak traciles 2 lvle zagrody. hahahah :)) Mam Cie dosc. Przegrales jestes zerem :))


Sprawdzmy stan wojska OFFensywnego ja:


4058 top
2878 lk x 4 = 11.512
295 tar x 6 = 1770


Suma wojska 17.340


Twoje wojska OFFensywne :

1480 Top
2931 lk x 4 = 11.724
45 tar x 6 = 270

Suma wojska 13.474



Przewaga wojska na moja korzysc 3866 + 2 lvle kuzni , 6 lvi rynku , 3 lvle palacu + 3 szlachty. Dodam ze Przejalem Cie 42 po a 33 mialem juz to wszystko. a i murek mialem chyba na 18 gdy Ty wcale.. Przegrales bezapelacyjnie. Wiec przelej premke

Masz dowód, że mnie nie atakował? Dowodem jest przejęcie jego mnie. Łał ale wielka przewaga a bierzesz pod uwage to, że przez 8minut dobiłbym do 16k? + 1k defa miałem. Premki nie dam za oszustwo i próbe wymuszenia walkowera - nara + runda miała być od 26p więc pojedynek nawet się nie zaczał. Gdy zaczałeś mnie atakowac nie wiedziałem nawet, że przesłałeś mi raport bo nie przcytałem pw od stepa więc zamilknij
 

DeletedUser157137

Guest
hahaha. Tylko dlaczego wszyscy mi gratuluja a nie obrazaja mnie.. boze Polak zachowales sie jak.... bla bla bla.. Tylko sa gratulacje za to ze wygralem :)) Bo taka jest Prawda. Ze stepem tez sie klociles o premke. Poraz kolejny pokazujesz ze jestes " 0 "
 

DeletedUser159420

Guest
hahaha. Tylko dlaczego wszyscy mi gratuluja a nie obrazaja mnie.. boze Polak zachowales sie jak.... bla bla bla.. Tylko sa gratulacje za to ze wygralem :)) Bo taka jest Prawda. Ze stepem tez sie klociles o premke. Poraz kolejny pokazujesz ze jestes " 0 "

słuchaj, czy pogratulował ci ktoś spoza repki? Gratulują ci osoby które mnie nie lubią i kończe na tym temat bo wymuszenie walkowera było zejściem poniżej dna
 

DeletedUser157137

Guest
Key i byczos. a powiedziec ze z byczosem za soba nie przepadamy to malo
 

DeletedUser157137

Guest
to ze nie lbui nas obu . I moze obiektywnie ocenic to. Zreszta dodalem ankiete na Forum dostepna dla wszystkich. Zobaczymy co zadecyduja ludzie. zyjemy w koncu w kraju demokratycznym.
 

DeletedUser

Guest
nie zasłaniaj sie ankieta bo i tak polak jestess słabszy a jak sie uwazasz mistrzem to dawaj rewanz a nie.i fakt faktem ze nitra nikt nie lubi ale dobrze gra nawet lepiej od cb.
POLAK TO NOOB :D
 

DeletedUser21778

Guest
Nie potraficie przegrywać to po co bierzecie udział w pojedynkach?
Przestańcie grać w plemiona i weźcie się za kalambury...
 

DeletedUser157137

Guest
nie zasłaniaj sie ankieta bo i tak polak jestess słabszy a jak sie uwazasz mistrzem to dawaj rewanz a nie.i fakt faktem ze nitra nikt nie lubi ale dobrze gra nawet lepiej od cb.
POLAK TO NOOB :D

Przegral zarowno ze mna. Jak i stepem. Odstawal we wszystkim . Nie mial wojska. a moj szlachcic zbil 34 popa. a on mial 31.. Wiec jakim cudem mailby sie utrzymac/wygrac. Pozatym nie dal zadnego raportu .
 

DeletedUser

Guest
TY NIE MASZ ZADNEGO DOWODU ANI ON WIEC TAK JAK BY TEGO NIE BYŁO...CHCESZ PREMKE TO GRAJCIE JESZCZE RAZ.CHYBA ZE KTÓRYS Z WAS ODMÓWI TO ZNACZY ZE PRZEGRAŁ I KONIEC TEMATU
 

DeletedUser159420

Guest
TY NIE MASZ ZADNEGO DOWODU ANI ON WIEC TAK JAK BY TEGO NIE BYŁO...CHCESZ PREMKE TO GRAJCIE JESZCZE RAZ.CHYBA ZE KTÓRYS Z WAS ODMÓWI TO ZNACZY ZE PRZEGRAŁ I KONIEC TEMATU

oni wymagają dowodów ale sami ich nie dają nie rozumiesz?
 

DeletedUser157137

Guest
TY NIE MASZ ZADNEGO DOWODU ANI ON WIEC TAK JAK BY TEGO NIE BYŁO...CHCESZ PREMKE TO GRAJCIE JESZCZE RAZ.CHYBA ZE KTÓRYS Z WAS ODMÓWI TO ZNACZY ZE PRZEGRAŁ I KONIEC TEMATU



Przepraszam na co nie mam dowodu ? Wszystkie raproty sa. Wojska jzu mu nic nie zostalo. Poparcie i tak i tak bym zbil. Mialem wiecej wojska ,palac 3 grube. nie dotrzymal umowy ze gramy samym offem , nie wyslal raportow po pojedynku do nikogo. Przegral i uciekl z podkulonym ogonem jak zawsze.


oni wymagają dowodów ale sami ich nie dają nie rozumiesz?

na co chcesz dowody
 

DeletedUser

Guest
Przepraszam na co nie mam dowodu ? Wszystkie raproty sa. Wojska jzu mu nic nie zostalo. Poparcie i tak i tak bym zbil. Mialem wiecej wojska ,palac 3 grube. nie dotrzymal umowy ze gramy samym offem , nie wyslal raportow po pojedynku do nikogo. Przegral i uciekl z podkulonym ogonem jak zawsze.




to pokaz rapy jak taki madry jestes
 
Status
Zamknięty.
Do góry