Polak vs Nitro

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser157137
  • Data rozpoczęcia

????


  • W sumie głosujących
    115
Status
Zamknięty.

DeletedUser157137

Guest
26 pkt
16k Wojska offensywnego
Gramy obstawieni deffem
Fake limit 8-10
Palac na Paczki


Stawka 200pp
 

DeletedUser150331

Guest
Nitro

nie lubie polaka przez niego z rapki mnie wywalili a tak ogl to nitrooo lepszy!!!:p
 

DeletedUser159420

Guest
moge coś więcej o pojedynku? kto to jest ten nitro
 

DeletedUser155263

Guest
a kto to ten polak ?

ten nito jakiś pro musi być ze gra pojedynek z Polakami 99 graczy na 1 ładnie :)
 

DeletedUser159420

Guest
spoko zagramy po 20 sierpnia bo 20 sierpnia pogram z 3-4 rundki na rozgrzekwe
 

DeletedUser137285

Guest
jesli chodzi o runde moge robic def dla nitre nie ma problemu
 

DeletedUser158391

Guest
Ja sie zastanwiam dlaczego musimy grac pojednyki tak jak polak chce bo polak chce pojedynki od amego poczatku on to wymyslił...:) co wy go za boga uwazacie i musicie go sluchac? on ma prze3wage bo ie dorze czuje w takich rundach... ja mam przewage w rundach od 600pkt 2k:)
 

DeletedUser157137

Guest
bo na rundach wyzszych niz 26/36 pkt takich jak 653 i 2138 - jakies 70% sukcesu jest dobra okolica. Przykladem jest chociazby to jak gralem kiedys z meffem od 653 pkt robilismy samie piki i lk na starcie. Onmial 1 kratke do barbarki ja 3 czy 4. On mial 100 lk ja 50 ?
 

DeletedUser137285

Guest
Ja sie zastanwiam dlaczego musimy grac pojednyki tak jak polak chce bo polak chce pojedynki od amego poczatku on to wymyslił...:) co wy go za boga uwazacie i musicie go sluchac? on ma prze3wage bo ie dorze czuje w takich rundach... ja mam przewage w rundach od 600pkt 2k:)

gdybys mial ochote zagrac choz jeden mecz w mistrzostwach gdy byles w repce nie zadawalbys tak glupich pytan...

jesli jakis sposob rozgrywki uznac za odpowiedni to chyba taki miedzynarodowy
 

DeletedUser150331

Guest
nie przez niego tylko przez Twoje umiejętnośc gry a właściwie to ich brak.

no ciekawe hmm mam dalej do tego proxie wracac sam nie wiem co tam rb bo połowa co nie jest w repce jest od cb 100 razy lepsza

wymienie ci:
czeski
zumir
nitro
kropeq
remi
tulis
byczos
son goten
ego sum


i wieeeeeelu innych wymieniać czy nie?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser155263

Guest
no ciekawe hmm mam dalej do tego proxie wracac sam nie wiem co tam rb bo połowa co nie jest w repce jest od cb 100 razy lepsza

wymienie ci:
czeski
zumir
nitro
kropeq
remi
tulis
byczos
son goten
ego sum


i wieeeeeelu innych wymieniać czy nie?
byczos ego ja nitro i zumir jesteśmy na poziomie bhara

remi jest w repce

czeski i tulis slabiaki
 

DeletedUser155263

Guest
przyjemnie się z nim gra to pomagam mu też zamian on mi też pomaga
 

DeletedUser155263

Guest
to już kto kogo lubi ale mówie fakt że cienki jest i zawsze wygrywa jak ktos z repki jest phi.

hmmm

jak jest taki cienki to proszę wyzwij go na pojedynek postaw 200pp i graj . a nie ośmieszasz się na Fo zazdrościsz mu że w repce jest ?
też mu zazdrosze ale jest i niech tak jest
a w repce nie chodzi o to czy ktoś jest mocny czy cienki
w recpe najbardziej liczy się współpraca a na to nie można narzekać u bhara :)
 

DeletedUser150331

Guest
hmmm

jak jest taki cienki to proszę wyzwij go na pojedynek postaw 200pp i graj . a nie ośmieszasz się na Fo zazdrościsz mu że w repce jest ?
też mu zazdrosze ale jest i niech tak jest
a w repce nie chodzi o to czy ktoś jest mocny czy cienki
w recpe najbardziej liczy się współpraca a na to nie można narzekać u bhara :)

sam zaczyna sie spinac a potem stęka że nie może dał bym jak mam 200pp ale po 1 mam św 55 wiec nie mam czasu na caly czas na sp grac a po 2 nie zazdroszcze może jesczze nie dorosłem do tego pzm a może jesczze jestem słaby pewnie tak jestem takim noobem ale na 55 te 3 mln same sie nabily
 
Status
Zamknięty.
Do góry