Polak vs Nitro

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser157137
  • Data rozpoczęcia

????


  • W sumie głosujących
    115
Status
Zamknięty.

DeletedUser153746

Guest
jak tak to co ja jednak wygrałem z bharem pojedynek bo tam też typ zbił poparcie a ja podbiłem . kurde fajne zasady macie
pozdro

na takich zasADACH TO LECI NA MNIE POLak nie wbilem klina zaczynam od nowa i elo... nie podbil mnie tylko jakas barbare i moze mnie pocałowac... bajeczek i obejśc wymyślam 100 na minute,,,,,

Ps nitro nie przesyłaj pp bo cie nie podbił
 

DeletedUser157137

Guest
1. Nie miales juz nic wojska
2. Szlachta ktora doszla tuz po ataku zbila by tyle popa by Cie przejac
3. Nie przeslales raportow do sedziego
4. Nie ubil Ci nic wojska bo juz nic nie miales
5. Mielismy grac off na off nie mieszanke
6. Miales kilka tysiecy wojska mniej i dobre pare minut do palacu..


A to ze wpadl w Cb typek z obstawa 11 pik 86 topa i 1 katapulta. Smiech na sali, ewidentne podbicie na prosbe nitra zakladam ze wiadomosc wygladala "Ja ide moja wioska jest pusta chcesz to bierz"


Czekam na 200 pp .
 

DeletedUser155263

Guest
Polak chodzi tu w tym że trzeba podbić gracza na pojedynku a nie jego wioskę gdzie ktoś inny by ją posiadał.. po prostu poproś nitra o rewanż ;D
 

DeletedUser157137

Guest
Zostal zmiazdzony. Nie zostalo mu nic. Grube poslalem na niego razem ale z duza obstawa i kilku sekundowymi roznicami.. tak los chcial ze ten typekwbil pomiedzy ale to i tak nie zmienia faktu zebym go przejal...
 

DeletedUser153746

Guest
Nie podbiłes gracza nitro tylko jakiegos innego... wiec proste ze nie wygrałes... tylko to sie nazywa wtracenie osób 3 i strata 100% wojska oraz wioski... trzeba było przejac jego wioske jak miał nawet 26pkt jeśli nie zacza od nowa dla mnie taka rzecz sie nie wydarzyła?

Nitro pytanie do Cb kto Cie podbił?
 

DeletedUser162819

Guest
Nitro nawet nie dał mi raportów mimo dwókrotnej prośby. Dlaczego? Po prostu tamten gracz nic mu nie ubił.
 

DeletedUser157137

Guest
nie mial nic wojska... to co mial stracic ? ja mu wszystko ubilem... a jak mial 12k wojska a ten typek nawet mu ubil 100 lk chociaz nawet tylko nie ubil to i tak nie ma wymaganego %. Co innego gdyby przejal mu spora ilosc wojska poza wioska ktora moglby skontrowac..ale nic takiego miejsca nie mialo.. !
 

DeletedUser157137

Guest
Przegrales. To nie wstyd przegrales z najlepszym graczem . Tylko wyplac premium i wyjdz z tego z twarza ktorej i tak juz nie msz. Pogratuluj i popros o rewanz a znowu Ci pokaze ze nie dorastasz mi do piet.
 

DeletedUser153746

Guest
Skoro juz jej nie ma to nie dawaj pp... Dla takiego zero szacunku...
 

DeletedUser162819

Guest
Wioska
Ego
Loser
Vialle
Ave Damianus
Belfernia
Keinn1
The Terror
Sandał97
Stepchild
Red Devil9

11 lepsza od ciebie która ma na to dowody
a tu masz ten dowód http://pl.twtotal.net/ladder/endlos.php
wiec nie ośmieszaj się pisząc najlepszym graczem,


Każdy z nich może wyzwać polaka na pojedynek. Polak twierdzi,że na rundzie 26p jest najlepszy.Jeżeli uważasz,że nie,to musisz to udowodnić,bo na razie pojedynku nie przegrał i deklasuje rywali.
 
Status
Zamknięty.
Do góry