Polaczenie kont

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser14218
  • Data rozpoczęcia

Zaglosuj w sprawie ponizszej propozycji przekazywania wsi.


  • W sumie głosujących
    413
Status
Zamknięty.

DeletedUser30983

Guest
Zwiększyć grywalność gdy znacznie zmniejsza się możliwości na zdobycie wioski od wroga??

Zauważcie, że to byłby kolejny bonus dla obrońcy...

W jakim sensie kolejny bonus? Te nowe wioski także trzeba bronić i można atakować. Po prostu prawdopodobnie szybciej zmienią właściciela, co pozwala na skupienie się bardziej na walce niż na kontach. Gram na świecie 16 i problem martwych kont jest mi bardzo bliski, zwłaszcza teraz podczas wakacji.
 

DeletedUser60946

Guest
W jakim sensie kolejny bonus? Te nowe wioski także trzeba bronić i można atakować. Po prostu prawdopodobnie szybciej zmienią właściciela, co pozwala na skupienie się bardziej na walce niż na kontach. Gram na świecie 16 i problem martwych kont jest mi bardzo bliski, zwłaszcza teraz podczas wakacji.

W takim sensie, że wioski trafiałby od razu do graczy aktywnych. Konta można przekazać, co jest już dużym ułatwieniem. Poza tym są zastępstwa. Ktoś może rozdawać wioski. Przecież to jest jedna z charakterystycznych "rzeczy" plemion :)
 

DeletedUser99417

Guest
oczywiscie na nie np. ktoś kończy gre i jest drugi w rankingu i oddaje wochy 1 w rankingu i on sie staje tak potezny że wkancza wszystkich poniejszych i jest 3 razy potęzniejszy od 2 w ranikigu który est od niego oddaleony o 20 kotnynentów i idzie sobie dalej w głąb mapki i daej przejmuje wszystkich bo kto mu dorówna przejmuje tego 2 bo jest od niego jakies 10 razy lepszy sa,m wojuje cały swiat zosstao paru kolesi z 10k ale rezygnuja on przejmuje barby i c władca swiata w jakeś 4 miesiące
 

DeletedUser115281

Guest
Więc teraz pora usłyszeć moje zdanie.
Osobiście jestem na NIE. Wg mnie zbyt ułatwia to grę.
Nic dobrego nie wniesie to do plemion, no chyba, ze radość noobków z tego, ze w jeden dzień stali się top1 bo ich mocny kolega kończył grę...
 

DeletedUser

Guest
pomysł beznadziejny, załużmy atakuje gracza X trawa rozbiórka nagle gracz X przekazuje graczowi Y swoje wioski wraz z wojskiem, nikomu by się chyba to nie spodobało zdecydowanie nie...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
jestem na nie ludzie to głupota ktos jest sam.. zdobywa wioski broni ich i tak w kółko a wyprzedi go n00b którego kolega z klasy konczy grac...NIE!
 

DeletedUser

Guest
Jeden warunek - konta musiałyby sąsiadować bezpośrednio ze sobą, np określonym procentem wiosek.

Głos na tak, gracze starych światów nie narzekaliby na to, że muszą brać swoich zamiast robić szlachtę na wrogów.
No i w pewnym sensie, zapobiegniemy nielegalnemu przekazywaniu kont. Będzie także mniej graczy-duchów.

Wady też są - ale o ile pesymista na cmentarzu widzi same krzyże, optymista będzie widział plusy :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry