Plemiona 7.0 - dyskusja

Status
Zamknięty.

DeletedUser152040

Guest
premium jedynie daje możliwośc znacznie szybszego ogarnięcia konta i to wszystko.
 

DeletedUser

Guest
Na Francuskich jest takie coś, że za (10PP chyba) skraca czas budowy budynku o połowę. :D
 

DeletedUser21884

Guest
Po jakim czasie stare światy (te jednocyfrowe :)) dostaną te nowości?
 

DeletedUser8099

Guest
Wciąż nie ma niczego, czego nie dałoby się nadrobić poświęceniem czasu i aktywnością w grze. Nie ma udogodnień typu 'za premium wojsko buduje się 50% szybciej'. Dlatego, moim zdaniem, jest to sprawiedliwe. Osoby płacące za Premium oszczędzają po prostu czas.


a to że przy większej liczbie wiosek ta różnica w czasie jest taka że doba musiałaby miec tydzień zeby wszystko nadrobić to szczególik ;)
 

DeletedUser74537

Guest
Tu się zgodze.gracze z premium mają za dużą przewagę w porównaniu do zwykłych graczy i mimo,że płacą,uważam iż jest to niesprawiedliwe.
Oczywiste jest,że gra musi się rozwijać,ale udogodnienia dla użytkowników KP są za duże i chyba znaczna większość zgodzi się ze mną i kolegą którego zacytowałem oraz innymi którzy wypowiedzieli sie na ten temat.
Po prostu taka jest okrutna prawda.

Dopóki nie wprowadzą w kolejnej wersji "Farm Menagera", "Four Grubbas Sendera" czy "Autoklina" wszystko będzie w porządku. Wszystko można nadrobić częstszym logowaniem, zarywaniem nocy itp.

ps. w wersji 8.0 będzie dostępny specjalny plugin do FO - "Auto napinacz", z możliwością ustawienia napinki w skali od 0 do 10;/
 

DeletedUser143483

Guest
A czy wersja 7.0 będzie również na innych światach za jakiś czas (np. 43) czy tylko w najnowszych światach (typu 4<cfaniak>??
 

DeletedUser

Guest
Nie podobają mi się te nowe grafiki, zwłaszcza te w koszarach..
 

DeletedUser

Guest
Gdzieś było napisane że ten tzw. bot nie będzie wprowadzony, A ja mam inne pytanie bryf napisał że nowy świat będzie z v7.0 a co z aktualizacją pozostałych ???
 

DeletedUser

Guest
można byłoby podać już datę powstania ^^ może dla zaskoczenia w sobotę?
 

DeletedUser143483

Guest
A światy dwucyfrowe (typu 43)?? Też tak zostaną czy będą w wersji 7.0?
 

Bryfft

Emeryturka
Wynik reakcji
182
Dużo pytań, więc wyjaśnię (niektóre sprawy jeszcze raz, bo pisałem już wcześniej o nich):
premium jedynie daje możliwośc znacznie szybszego ogarnięcia konta i to wszystko.
Otóż to :).

Na Francuskich jest takie coś, że za (10PP chyba) skraca czas budowy budynku o połowę.
I nie tylko na francuskich ;). Nam się udało wybronić przed tym ustrojstwem. Mam nadzieję, że ze skutkiem stałym :).

czy wersja 7.0 będzie również na innych światach za jakiś czas (np. 43) czy tylko w najnowszych światach (typu 4<cfaniak>??
stare światy powinny zostać w takiej wersji jak są
Zawsze wszystkie światy są aktualizowane do nowej wersji, bo poza nowościami np. naprawia ona zawsze bugi. Jednakże nie wszystkie nowości są uruchamiane na wszytkich światach. Najpierw więc będą zaktualizowane tylko nowe światy (od 4<cfaniak>, potem reszta (z pewnym, niewielkim, opóźnieniem).

Gdzieś było napisane że ten tzw. bot nie będzie wprowadzony
Generalnie dyskusje o Account Manager to na forum bety, ale mogę powiedzieć, że na naszej polskiej wersji będzie Menedżer Konta dostępny na razie tylko na nowych światach (od 4<cfaniak>.
 

DeletedUser128080

Guest
tylko zróbcie ten świat normalny czyli bez kościoła i z budowaniem sie wioch barbarzyńskich i oczywiście prędkość 1 :)
 

DeletedUser151995

Guest
Już wyjaśniam o co chodzi. Sojusze i pony po dodaniu w dyplomacji musiałyby być zaakceptowane przez drugie plemię. Podobnie jak w przypadku dodawania kogoś do listy przyjaciół. Przychodzi coś w stylu raportu

niezły pomysł, ale napisz to w propozycjach... ;)
 

DeletedUser134004

Guest
Zapowiada się ciekawie, może ktoś podzieli się wiedzą o konkursach i nagrodach? :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry