Plemiona 7.0 - dyskusja

Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Ta opcja, którą zaprezentowano z tym masowym przesyłaniem raportów muszę przyznać, że mi się podoba:p Do tej pory, trzeba było każdy raport oddzielnie przesyłać, a czasem sporo jest tego do przesłania, więc jak na razie nowa wersja mi się podoba:p Czekam na kolejne odsłony:D
 

DeletedUser

Guest
Rzeczywiście tego brakowało, ja po powrocie nie zdążyłem jeszcze wszystkich nowości ogarnąć a tutaj szykują się już kolejne.

No ale będę czekał z niecierpliwością.
 

DeletedUser

Guest
Skoro jest to całkiem nowy styl, to mam nadzieję, że i będzie dużo modernizacji. :) Tak jak przykładowo przejście w styl 3.0, nowe jednostki itp, 4.0 rycerz z przedmiotami, 5,0 kościół, to może teraz czołgi i bomby atomowe? :D
 

DeletedUser

Guest
juvky, nie fantazjuj, to gra średniowieczna:p
akurat jednostek jest wystarczająco:p mam nadzieję, że nie wprowadzą kolejnego notatnika do czegoś tam, tak jak w poprzedniej wersji wprowadzili notatnik do wiochy, który moim zdaniem jest niepotrzebny:D
 

DeletedUser26967

Guest
Pierwsza "nowość" całkiem przydatna... Nie jest jednak chyba na gwałt potrzebna i jakichś większych rzeczy się spodziewamy w związku z wejściem stylu 7.0 :) Mam nadzieję, że to tylko taka dobra zapowiedź zbliżających się większych, znaczących zmian.

Martwi mnie tylko trochę to:
Wkrótce: Badanie nowych technologii stało się bardzo proste!
Stało się bardzo proste? Już teraz jest to bardzo proste i w sumie niewiele można zmienić i niewiele zmian potrzeba. Nie wiem, o co może chodzić, ale mam nadzieję, że to nie jest coś w stylu "zbadaj za jednym kliknięciem poziomy 1-3" dla danej jednostki (gdy masz odpowiednią ilość surki oczywiście)... Bo takich zmian to my w sumie nie potrzebujemy. Mam też nadzieję, że nie będziemy aż tak gry upraszczali i w wersji 7.0 (lub jeszcze później) nie pojawi się opcja wybudowania 6-7 ratuszów za jednym klikiem (ofc gdy surki styknie) - aż takich "nowości" to chyba nie potrzebujemy :D

Skoro jest to całkiem nowy styl, to mam nadzieję, że i będzie dużo modernizacji. :) Tak jak przykładowo przejście w styl 3.0, nowe jednostki itp, 4.0 rycerz z przedmiotami, 5,0 kościół, to może teraz czołgi i bomby atomowe? :D
I możliwość stawiania reaktorów atomowych, które będą wioskę w energię zaopatrywać? Idź sobie w Ołgejma pograj :p
 

DeletedUser23926

Guest
Calkiem przydatna nowosc. Ogolnie ciekawe czym zaszczyci nas wersja 7.0. IG sie naprawde stara.
 

DeletedUser

Guest
Szkoda, że nie ma wszystkich zmian wypisanych jakie się pojawią :/
 

DeletedUser151179

Guest
Jestem za!:) Każde ułatwienia, które nie mają wspólnego z samą rozgrywką typu właśnie masowe wysyłanie raportów, czy forum niewidoczne na zastępstwach jest czymś pozytywnym według mnie. Jednak wystrzegałbym się w nowej wersji kościołów i innych bajerów które tylko psują klimat tej gry:)
 

DeletedUser8099

Guest
Stało się bardzo proste? Już teraz jest to bardzo proste i w sumie niewiele można zmienić i niewiele zmian potrzeba. Nie wiem, o co może chodzić, ale mam nadzieję, że to nie jest coś w stylu "zbadaj za jednym kliknięciem poziomy 1-3" dla danej jednostki (gdy masz odpowiednią ilość surki oczywiście)...
nie, to mozliwość dodawania badań do kolejki w przeglądzie technologii(tak jak ostatnio dodali budynki)

Mam też nadzieję, że nie będziemy aż tak gry upraszczali i w wersji 7.0 (lub jeszcze później) nie pojawi się opcja wybudowania 6-7 ratuszów za jednym klikiem (ofc gdy surki styknie) - aż takich "nowości" to chyba nie potrzebujemy :D

http://i200.photobucket.com/albums/aa295/Robertaiking/village_manager.png :D

Szkoda, że nie ma wszystkich zmian wypisanych jakie się pojawią :/


Bryftowi pewnie troche to plan popsuje(sory;P), ale przecież to i tak żadna tajemnica więc kto chciał mógł sobie poszukać - zmiany są opisane na becie, jest cała masa fajnych nowych rzeczy i, niestety, duża łyżka dziegciu dodana.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Przydałyby się masowe wyproszenia z plemienia, zaznaczam kilku tak jak te raporty i wylot.
Przydałaby się również możliwość zmieniania kolejności tematów na plemiennym forum, np jak kilka tematów jest oznaczone jako ważne, a jakiś regulamin chcemy mieć na samej górze.

Może jakiś plemienny panel administracyjny, centrum dowodzenia plemieniem?
Już wyjaśniam o co chodzi. Sojusze i pony po dodaniu w dyplomacji musiałyby być zaakceptowane przez drugie plemię. Podobnie jak w przypadku dodawania kogoś do listy przyjaciół. Przychodzi coś w stylu raportu - tz pojawia się informacja w tym centrum dowodzenia wszechświatem :D i albo się akceptuje sojusz, albo odrzuca, proste.
Wojny oczywiście nie wymagałyby akceptacji :D

Górny pasek w plemieniu zamieniłbym na panel boczny.

Wyglądałoby to mniej-więcej tak: http://img821.imageshack.us/img821/935/beztytuuued.jpg

Dużo mam pomysłów, ale nie będę teraz pisał o tym bo jeść mi się chce i muszę spadać. :p
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser143475

Guest
http://forum.beta.tribalwars.net/showthread.php?t=1061

Tribal Wars Account Manager (wynalazek w wersji 7.0), czyli mniej więcej bot wbudowany bezpośrednio w grę...

Możliwości (skrócony opis, nie mam siły ani ochoty poszerzać go):

  • Powiadomienia na e-mail o przychodzących atakach (nawet jeśli nie ma Cię akurat na koncie)
  • Menadżer budowy (dla każdej wioski można dodać do 50 budynków w kolejkę, nawet jeśli nie ma na nie surowców, a dodawane do kolejki w ratuszu są wtedy, gdy surowce już się znajdą, nawet jeżeli nie ma Cię na koncie akurat)
  • Menedżer rekrutacji (analogiczny do menadżera budowy, z tym, że dotyczy jednostek)
  • Menadżer surowców (można ustawić stałe "szlaki handlowe", po których w regularnych odstępach czasowych przesyłane są surowce z jednej wioski do innej)

Cena: "tylko" 200 pkt premium miesięcznie (nie wlicza się do funkcji konta premium, AM należy włączać osobno, czyli KP 200 pkt + AM 200pkt = 400pkt/miesiąc)

Co o tym sądzicie?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
a boty są nielegalne... Jeżeli takie coś wejdzie na polskie plemiona, to zepsuje całą zabawę. Jak się domyślam, za wsadzanie 30 budów nie ma nawet "kar" w postaci dodatkowych kosztów... Ale zobaczcie na mapę w wersji beta! Całkowita nowość, tak jak na plemionamapa.pl
Poza tym... NOWA JEDNOSTKA!!! Warto się było zarejestrować...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
pomysł jest ok. przyda się jeśli chodzi o raporty.
Oby była możliwość usuwania kilku wypowiedzi na forum od razu (np. zaznaczenie haczykiem)... dla moderatorów usuwanie spamu to masakra....
ale: czekam, a nóż widelec się to pojawi :)
 

DeletedUser143475

Guest
Ależ oczywiście, że nie ma dodatkowych kosztów, w końcu za to płacisz kolejne 200pp...

Teraz pozostało tylko czekać, aż pojawi się w grze odkrywanie ilości wojska w przychodzących atakach (za 100pp miesięcznie), automatyczne wbijanie klinów między synchro (500pp/miesiąc, bo to już bardziej ułatwiająca grę opcja) czy zwiększanie ilości zbijanego przez szlachcica poparcia (50pkt za każdy 1%).

Chyba nie tędy droga.

//edit:
Poza tym... NOWA JEDNOSTKA!!! Warto się było zarejestrować...

Nowa jednostka (Milizen, po polsku chyba ZOMO), która może pojawić się w wiosce znikąd (wchodzisz w zagrodę, klikasz i jest), zmniejsza na 6h wydobycie surowców w zamian za to, że chłopi mieszkający w wiosce zaciekle jej bronią.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
no to teraz juz całkowicie zautomatyzowana gra bedzie.
Farmic +ustawiac kolejka jak suki beda .Nie no gz.
 

DeletedUser

Guest
Interesujący wątek z tymi chłopami mającymi porównywalne staty do pikinierów... Nowa forma klinów? ;P
 

DeletedUser

Guest
powiem tyle : nie, nie i jeszcze raz nie !
nie gram w grepolis, bo tam wygrywa ten co ma kase, tutaj bedzie to samo ! gosc sobie ustawi, ze ma mu sie samo budowac i gitez -.- znowu kup sobie PP i wplac 200 na nowe "kp", ktore samo za ciebie zagra...

komercja mi tu zajezdza ;x
 
Status
Zamknięty.
Do góry