Plemiona 7.0 - dyskusja

Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Kurczę, nie było mnie daaawno, pamiętam, jak wchodziło 5.0, a tu 7.0 i bum headshot. xD
Ale dobrze, widzę, że gra idzie w dobrym kierunku, byle tak dalej.
Czekam na nowości ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Czytałem forum i dużo graczy cieszy się na widok tych nowych rzeczy. Znając poprzednie wersje i tak z tych rzeczy nie skorzystam bo będzie to dla KP przede wszystkim ten acount manager to mnie rozwala. A co do tego że bez premium można nadrobić do graczy z KP powiem tak przy 100 wioskach powoli staje się to niemożliwe a na początku nie lepiej gdyż można puszczać budowanie paru budynków naraz itd. Zazwyczaj do południa dostęp mam mały do gry także tego nie nadrobię :)
 

DeletedUser128080

Guest
nie wprowadzajcie takiego czegoś że za PP zrobię szybciej i więcej ;/
 

DeletedUser

Guest
Pięknie:D A może ktoś wie od kiedy to wszystko wejdzie?:)Czytałem na niemieckim forum o tej wersji.:)Aż chce sie grać w plemiona:)
 

DeletedUser

Guest
Ta loteria to pewnie będzie coś takiego że udział w niej wezmą tylko osoby które w danym czasie jakomś ilość pp kupiły zapewnie
 

DeletedUser128080

Guest
Nie wprowadzamy.

mam nadzieje :)) a zarazem dzięki wam wielkie

była taka gra Knight przed plemionami gralem w nią to tam za 5zł kupowąło się 50pkt a za np 200zł 5000pkt i to się na kase wymieniało - totalny bezsens :/
 

DeletedUser

Guest
Oj, widzę, że za wszelką cenę innogames stara sprowadzić jak najwięcej graczy (normalka ;)), ale wydaje mi się, że nawet te "rewolucje" nie pomogą ;)
pozdrawiam
 

DeletedUser116739

Guest
Bryfft a ja z innej beczki:

1. masowe wysyłanie raportów będzie to samo co teraz (publikacja i tylko na pw) czy wysłane raporty będą wpadały do skrzynki z raportami?

bo co mi z tego że raport widzę, jak na mapie go nie mam :) (a przecież koordynuję ataki z mapy a nie z pw)

2. kontekstowe będzie bez kp??

3. zaznaczanie wsi - czy zaznaczone wsie będzie można dodać do jednej grupy a tej grupie przypisać jakiś obrazek (tak jak teraz z własnymi grupami) oraz ile wsi maksymalnie można sobie zaznaczyć kolorem??

4. przydało by się wprowadzić notatki dla dowolnej wsi na mapie - bo jak na razie notatki dla własnej wiochy to trochę kicha :p - nie wiem czy ktoś z tego korzysta bo ja jakoś sensu notatek dla wiochy nie znalazłem :D
 

DeletedUser8099

Guest
bryftem nie jestem, ale:

1. do skrzynki z raportami(dostaniesz pw czy chcesz je przyjąć, i bedziesz musiał sie zgodzic(takie zabezpieczenie zeby ktos łatwo nie zaspoamował raportów))

2, 3 nie wiem

4. takie cos też już zrobili (na becie jest, to chyba w 7.0 wprowadzą)
 

DeletedUser152040

Guest
notatki dla każdej wiochy są przydatne gdy gra się we dwie osoby
 

DeletedUser37348

Guest
Niekoniecznie tylko dla co-playera, ja sobie np. zapisuję ilość wojsk do rekrutacji w niektórych niestandardowych wsiach, dla których nie tworzę specjalnych grup po 1-2 wsie do masowej rekrutacji.
 

DeletedUser

Guest
Ja to tylko się zastanawiam, kiedy będzie św 48, czy będzie możliwość wyboru kierunków i czy będzie kościół, a reszta mnie nie interesuje:) no.. może jeszcze to, czy spotkam na św 48 jakiś graczy z innych św i czy innogames nie zniszczy tej gry różnymi "nowinkami" technicznymi, "udoskonalającymi" tą i tak już b. dobrą (jak nie najlepszą grę).
 

DeletedUser128080

Guest
mnie to obchodzi tylko aby

NIE BYŁO KOŚCIOŁA
i rozwijały się barbarzyńskie oraz prędkość 1 :)
 

Hoka Hey

Łucznik
Wynik reakcji
9
Jak sobie posiedzialem na Becie to widzę że nawet do tej grafiki można się przyzwyczaić.Niektóre zmiany są fajne i wydaje mi się że wersja będzie na plus.Mam tylko pytanie czy ten dolny pasek będzie tak zawsze wyskakiwał na środku ekranu gdy wchodzi się z telefonu?Bo to mie do szału doprowadzą.
 
Status
Zamknięty.
Do góry