Okupacja

  • Rozpoczynający wątek Cole i Dylan Sprouse
  • Data rozpoczęcia

Co o tym sądzisz?


  • W sumie głosujących
    401
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Po co okupować jak można przejąć..? Nie ma powodzenia takie rozwiązanie..
 

DeletedUser

Guest
nie to głupota czyje wioski mielibysmy okupowac...pozatm jak chcesz kogoś zaatkowac to gra polega na tym że dobijasz do niego powoli....po co ci wioska oddalona tak daleko to uprosci obroncy troche bo zanim doslesz defa on z łatwością rozwali ci wojska które zajeły wioske....jestem na nie...
 

DeletedUser

Guest
Napracowales sie ale niestety jestem na nie. Pomysl nieprzydatny tylko i wylacznie komplikujacy gre
 

DeletedUser

Guest
Może juz ktoś ten temat zamknąć ? tylko jest bez sensu podnoszony a aktualne tematy uciekają:mad:
 

DeletedUser131148

Guest
Kurde! Czy wy nawet tak dopracowany pomysł musicie odrzucić?! Ludzie do tej gry trzeba czasami coś dodać nowego a nie ciągle "NIE"!!!!!!!! Ja jestem na tak bo jest to tak dopracowane że nawet screeny są! :)
 

DeletedUser

Guest
Co z tego że screeny są ? w każdym głupim pomysle jak ktoś się rozpisze jak na maturze to od razu musi być dobry pomysł ? większość głosów na tak to własnie bo...są screeny i pomysł dopracowany lol
 

DeletedUser131148

Guest
Ale pomysł byłby bardzo przydatny! Głównie dlatego że nie można takich wiosek zdobyć tylko im poparcie obniżyć a takie coś by dodało fajnej strategi ("O kurde! Gość mi wiochę okupuje! Dobra to ja se zajmę tę barbarzyńską i wyśle z niej atak na tą wiochę co z niej mi okupuje moją!").
 

DeletedUser121262

Guest
Jak dla mnie pomysł nietrafiony, ponieważ pochodzi on z Ikariama :). Jak wiemy to, co jest w Ikariam nie musi być wprowadzone w Plemionach :p. Jestem przeciwny i głosowałem na nie :D.
 

DeletedUser130793

Guest
A mi,w przeciwieństwa do Bogvera1 i reszty forumowiczów bardzo mi się podoba.Widać,że dopracowany prawie na maxa,wszystko ok,przyda się przy atakowaniu wiosek itd. ;)
Pozdrawiam
 

DeletedUser127620

Guest
Do bani - zwyczajnie nie do ogarnięcia przez tak prostą grę a pomysł z rekrutowaniem partyzantów w piwnicy ... Gratuluję poczucia humoru. Pozdrawiam.
 

DeletedUser133532

Guest
Mtyślę że pomysł sie przyda ponieważ jest nawet dobry ja gram z bratem na jednym kompie ale mamy odzielne konta i jestesmy chyba z 10K od siebie a kołomnie jest jego wróg i co mam zrobić jechać go tak to mugł bym okupować go a brat by zjechał Myślę ze pomysł się przyda
 
Status
Zamknięty.
Do góry