Nowy świat - wygląd

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser27077
  • Data rozpoczęcia

Styl świata 19

  • "Stary" styl - szybkość 1

    Głosy: 26 4,4%
  • "Stary" styl - szybkość 2 !!!

    Głosy: 140 23,6%
  • "Nowy" styl - szybkość 1

    Głosy: 49 8,3%
  • "Nowy" styl - szybkość 2

    Głosy: 281 47,5%
  • Styl klasyczny - szybkość 1

    Głosy: 15 2,5%
  • Styl klasyczny - szybkość 2

    Głosy: 37 6,3%
  • Nie mam zdania, będę grał na takim jaki będzie

    Głosy: 16 2,7%
  • Nie mam zdania, nie będę tam grał

    Głosy: 28 4,7%

  • W sumie głosujących
    592
Status
Zamknięty.

DeletedUser55612

Guest
Ale przeciągają ci administratorzy :D Myslałem,że info podadzą już za pare godzin a tu juz drugi dzień leci;)
 

DeletedUser30956

Guest
sss

Najlepjej by bylo nowystyl prędkosć 2 tak jak na 17.
 

DeletedUser30015

Guest
za duzo swiatow z nowym stylem...

najlepiej by bylo stary, predkosc: 1 albo 1,5
 

DeletedUser

Guest
Ja osobiście głosowałem za starym stylem i no chetnie pogram na predkości razy 2, bo to jak dobrze ktos zauważył zwerfikuje i przesieje tych gracy z menisjza liczba czasu i poprostu słabszych. Jestem tylko ciekaw czy administratorzy zwroca uwage tutaj na ankiete czy jednak zrobia po swojemu.. :cool:
 

DeletedUser

Guest
Ja wybrałem stary styl z szybkością 2, ponieważ już dawno na starym nie grałem, a jak jest zwiększona szybkość to od razu szybciej się wioski przejmuje i jest większa rywalizacja :p Tylko ciekawe czy admini wezmą do siebie nasze propozycję, czy już mają z góry nałożone jaki to ma być świat
 

DeletedUser6145

Guest
Nowy styl z prędkością 2, bedzie szybsza gra,a stary styl razy 2 na dwudziestke plemion:)

Mogłoby być nawet 3-4 x, ale o tym nie ma co marzyc....
 

DeletedUser

Guest
Ciekawy temat, jeśli administracja weźmie pod uwagę chociaż w 5% głosy tej ankiety (w co wątpię) będę zaskoczony.

Głos na x1 stary styl, zbyt dużo światów w nowym stylu mamy.

Pozdrawiam, Groszek

P.S. Dodam tylko, że w sprawie Świata 6 administracja Divoke-Kmeny (www.divokekmeny.cz) przeprowadziła sześć ankiet (szybkość, styl, obecność łuczników, czas startu, styl rycerza - stary rycerz/4.0 oraz limit graczy w plemieniu), z których pięć było wiążących do parametrów serwera (nie przeszła tylko ankieta z szybkością, większość głosowała na 3x, jednak InnoGames obawiał się przeciążeń serwera, w końcu to 3x więcej zdarzeń in-game do symulacji przez serwer).
 

DeletedUser16989

Guest
Widzę że już 2 graczy jest na świeci 19 , pewnie administracja.
 

DeletedUser

Guest
19 świat

ja bym chciał, aby 19 świat wystartował na weekend... Ponieważ ludzie pracują i chodzą do szkoły, a każdy by chciał się zalogować od razu jak tylko wyjdzie :)

ZBIERAM OSOBY CHęTNE KTóRE CHCIAłYBY GRAć ZE MNą W PLEMIENIU.
Proszę pisać na PM.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
nie wszyscy, czasami lepiej zalogować się kilka godzinek później, bo mogą być kopalnie na trochę wyższym levelu, tak już było na którymś świecie
 

DeletedUser

Guest
Mi to obojętne, lubię plemiona, i takie, i takie, chociaż prędkość mogłaby być 2
 

DeletedUser

Guest
Nowe plemię na 19 ś

Tworzę plemię na świecie 19... Mam spore doświadczenie w prowadzeniu plemienia. Będzie ono funkcjonowało pod nazwą Elita Kontynentu (i numer kontynentu zależy gdzie los mnie poniesie:) Plemię będzie wyłącznie na jednym kontynencie, aby umożliwiać pomoc współplemieńcom... człowiek uczy się metodą prób i błędów, więc następne plemię będzie jeszcze potężniejsze od poprzednich które i tak były i są w czołówce... będzie mieć taką samą metodę rozwoju jak plemię "selekcja" z 18 świata, które zdobyło panowanie nad kontynentem... czyli na początku masówka i stopniowo z czasem coraz mniej osób aż do 60 najlepszych... Są chętni do grania w nowym plemieniu na świecie 19? JEŻELI TAK PROSZĘ PISAĆ NA PM!

Moje GG:5961916
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Co do prosby, aby świat wystatował w weekend to jest raczej nie mozliwe do spełnienia, poniewaz czas startu świata wyznaczaja administratorzy z Niemiec i tutaj od naszych polskich malo zalezy.
 

DeletedUser55717

Guest
Ale kiedy wreszcie będzie jakieś info o nowym świecie ;P?
 

DeletedUser

Guest
najlepiej niech będzie nowy styl lub klasyczny prędkość 1 :p, a czemu? bo nie będę grał na nim grał. Gdybym jednak miał zagrać to bym chciał stary styl speed x2 lub szybszy.
Jeśli teraz wrzucą stary styl lub jakiś z prędkością 2x to następny będzie najprawdopodobniej nowy styl x1.
 

DeletedUser8880

Guest
no jak widać lepszy nowy styl z szybkością 2x
Zobacz wyniki ankiety: Styl świata 19
"Stary" styl - szybkość 1 9 4.23%
"Stary" styl - szybkość 2 !!! 53 24.88%
"Nowy" styl - szybkość 1 11 5.16%
"Nowy" styl - szybkość 2 98 46.01%
Styl klasyczny - szybkość 1 5 2.35%
Styl klasyczny - szybkość 2 13 6.10%
Nie mam zdania, będę grał na takim jaki będzie 8 3.76%
Nie mam zdania, nie będę tam grał 16 7.51%
 

DeletedUser40539

Guest
Ja jestem za starym stylem x2, lecz Clasic też jest całkiem sympatyczny.
 

DeletedUser

Guest
Ja najbardziej bym wolał STARY STYL PREDKOŚĆ 2 :) A pomyliłem sie i zagłosowąłem na NOWY STYL 2
 

DeletedUser27077

Guest
:) Prawie wszyscy głosują na szybkość 2, zarówno na "stary" i "nowy" styl.
Więc może taki świat 19 będzie, oby :D
 
Status
Zamknięty.
Do góry