Nowy świat - wygląd

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser27077
  • Data rozpoczęcia

Styl świata 19

  • "Stary" styl - szybkość 1

    Głosy: 26 4,4%
  • "Stary" styl - szybkość 2 !!!

    Głosy: 140 23,6%
  • "Nowy" styl - szybkość 1

    Głosy: 49 8,3%
  • "Nowy" styl - szybkość 2

    Głosy: 281 47,5%
  • Styl klasyczny - szybkość 1

    Głosy: 15 2,5%
  • Styl klasyczny - szybkość 2

    Głosy: 37 6,3%
  • Nie mam zdania, będę grał na takim jaki będzie

    Głosy: 16 2,7%
  • Nie mam zdania, nie będę tam grał

    Głosy: 28 4,7%

  • W sumie głosujących
    592
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
stary styl 2x prędkość. nowych styli jest za dużo, a fajny był by 2x stary styl:)
 

DeletedUser

Guest
Wolałbym x2 i może być stary styl. Takie mam wymagania i pewnie większośc graczy też ma takie zdanie ;]
 

DeletedUser

Guest
@Up - nie prawda większość głosów na nowy styl :p, na 18 dobrze grasz więc czemu chcesz stary styl??


Wg. mnie nowy styl x2 ponieważ łucznicy, rycerze i nowe przedmioty sprawiają, że gra jest ciekawsza...
 

DeletedUser45706

Guest
Ja również jestem za starym stylem 2x
Ale jakby był nowy styl to też bym grał ale ważne aby spped był 2
 

DeletedUser

Guest
nigdy nie grałem na starym stylu, ale wolałbym stary x2, albo może niech zrobią x3 będzie jeszcze szybciej
 

DeletedUser25414

Guest
Ta a może od razu x10 co?? Wg. mnie x2 to maksymalna prędkość, więcej to już by były takie mini szybkie...

z x3 jeszcze nie było by tak źle... ale jak ktoś już trafnie zauważył można by było świat odpalić na np. x5. Po tygodniu zmniejszyć do x3 i potem jeszcze do x2 albo x1...
 

DeletedUser55796

Guest
Co chwila jest jakieś temat z propozycją wyglądu świata , jaki powinien mieć , co zmienić , co zostawić . Admini wiedzą co mają robić.
 

DeletedUser

Guest
Nie grałem na świecie 10... ale myślę, że to zły pomysł:p lepiej jak będzie świat na wzór 17:D:);)
 

DeletedUser21352

Guest
admini robia nowy swiat dl anas wiec powinni znac nasze opinie na ten temat
 

DeletedUser23736

Guest
Nie grałem na świecie 10... ale myślę, że to zły pomysł:p lepiej jak będzie świat na wzór 17:D:);)

O właśnie nowy styl prędkość świata 2 jedynie aby nie było prędkości wojska o.5:p

Dla mnie 19 świat może startować choćby teraz
 

DeletedUser48643

Guest
ja jestem za "starym" stylem. Też grałem na 10ś i bardzo fajnie mi się tam grało. Dodam tylko, że zakończyłem tam grę tylko z powodu braku czasu:)

a speed oczywiście x2
 

DeletedUser27077

Guest
Wszystkie prawie głosy są na szybkość 2 ! Czy to stary czy też nowy styl :) Uważam, że powinien być to stary styl, bo nadaje dla plemiona(przynajmniej dla mnie) taki starożotny klimat. Wzorujmy się na świecie pierwszym. Co pierwsze to lepsze :)
 

DeletedUser55612

Guest
Zgadzam sie z Raulem.17 swiat jest chyba najgorszym na jakim gralem...bardzo duzo noobkow,bardzo duzo ludzi i wogole mi sie nie podoba.
 

DeletedUser49655

Guest
Sary styl rządzi, a co do prędkości, to wydaje mi się, że x2 będzie najlepsza, bo na s15 jest trochę nudno przy x1
 

DeletedUser

Guest
Wiadomo, że przejdzie nowy styl bo stary jest, że tak powiem ubogi.
 

DeletedUser55929

Guest
ja gram na s4 s 14 s 16 i s17. rzeczywiscie poprawia dynamike i przyjemniej sie "siedzi" gdy jest wieksza predkosc swiata. choc udziwnienia ze zbrojownia to przegiecie. s4 jest na prawde super. Predkosc taka jak tam jest, bedzie zalozeniem ok jesli szukamy graczy ktorzy max raz dziennie wchodza na plemiona i to na chwile wtedy, jak ktos ma prace i inne zajecia pogra sobie bo i tak wszyscy czekaja.
wieksza predkosc jest lepsza jesli stawiamy na to ze ktos co chwile bedzie mogl sie przysiasc do plemion. biorac pod uwage ze wiekszosc(na tych ktorych gram) ma predkosc norrmalna, przyda sie urozmaicenie w postaci dynamiczniejszej gry.(lecz trzeba pamietac ze wylaczy to z gry "bezczasowcow")
 
Status
Zamknięty.
Do góry