Nowy świat - wygląd

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser27077
  • Data rozpoczęcia

Styl świata 19

  • "Stary" styl - szybkość 1

    Głosy: 26 4,4%
  • "Stary" styl - szybkość 2 !!!

    Głosy: 140 23,6%
  • "Nowy" styl - szybkość 1

    Głosy: 49 8,3%
  • "Nowy" styl - szybkość 2

    Głosy: 281 47,5%
  • Styl klasyczny - szybkość 1

    Głosy: 15 2,5%
  • Styl klasyczny - szybkość 2

    Głosy: 37 6,3%
  • Nie mam zdania, będę grał na takim jaki będzie

    Głosy: 16 2,7%
  • Nie mam zdania, nie będę tam grał

    Głosy: 28 4,7%

  • W sumie głosujących
    592
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Zdecydowanie stary styl + szybkość razy 2
Cociaż wprowadził bym a raczej zaczerpnął pewne rzeczy z innych nieco nowszych światów a mianowicie:
- wprowadził bym dolny limit wysyłania jednostek np. 50 miejsc z zagrody,
- oraz możliwość reaktywacji szlachcica po jego stracie w dowolnym ze swych pałaców
 

DeletedUser24989

Guest
Widze ze jest bardzoo malo osob ktore chca szybkosc x1 a szkoda:( ale przeciez mona zrobic cos pomiedzy x1 i x2 :p
 

DeletedUser24847

Guest
tak...:p albo stworzyc od razu 2 światy o różnych prędkościach, i każdy będzie zadowolony :p:p
 

DeletedUser24989

Guest
Tyle ze to zwiekszy ilos "lagow" wiec juz lepiej 1 swiat zrobic..
 

DeletedUser

Guest
jezeli szybkosc 2x, to trzeba wiecej czasu spedzic przed kompem, moim zdaniem najlepiej byloby, ale to moje zdanie, wprowadzenic szybkosci cos na wzor szybkosci swiata 11
 

DeletedUser47127

Guest
Beznadziejne spekulacje. I tak nic zdziałacie ani to ankietą, ani własnymi opiniami. Będzie taki świat, jaki da administracja. Tylko mam nadzieję, że tymi głupimi ankietami nie będzie się kierować, bo po cichu liczę na świat dla weteranów ;)
 

DeletedUser24989

Guest
Ja tez licze ze tej ankiety nikt nie wezmie pod uwage bo lubie swiaty x1:)
 

DeletedUser30956

Guest
nowy

Prędkość mnie tak nie obchodzi jak wprowadzenie nowych jednostek. Przynajmiej dwuch. Choronzy ktory by podwyzszal morale w wiosce oraz machina obleznicza
sa tylko dwie i proponowal bym wieze obleznicza dzieki niej ataki byly by bardziej niebiezpieczne. Sadze ze duzo graczy ucieszylo by sie z takiej zmiany
:D:)
 

DeletedUser55780

Guest
Prędkość nie ważna, bo i tak każdy będzie się rozwijał z taką samą prędkością. I co z tego że jest dużo stylów nowych, mają dużo lepszę grafikę, a ryceże,łucznicy,monety itd. Taż jest dobre :D Tylko w zagrodze można by powiększyć miejsce, ale sama reguła zagrody jest cool, bo jest realistycznie.
 

DeletedUser47127

Guest
Ja to na waszym miejscu zamiast grać plemiona, uczyłbym się gramatyki chłopaki :p Żeby nie spamować :)D) napiszę, a raczej zacytuję: "Niebawem do waszej dyspozycji dojdzie świat 19,szczegóły wkrótce na forum.Prosimy nie zakładać nowych wątków tego dotyczących oraz nie wysyłać pytań do administracji.>>>Plemiona Team<<<", chyba, że spamujemy o tych nowszych światach ;)
 

DeletedUser

Guest
Siema ManiaQer:) Siema Elite:) Kope dni:p:p Oczywiscie jestem za stylem i predkoscia taka jak na s10 :D Trzymta sie wszyscy i do zobaczenia na s19 :)
 

DeletedUser24847

Guest
Właśnie o tym muwię co myślicie o wprowadzeniu nowych jednostek na świat 19.

Tak jak już mówiłem, wydaje mi sie, że prawie każdy ucieszyłby się z nowych jednostek ale jest praktycznie zerowa szansa na wprowadzenie ich do tego świata.Tak jak już pisała Administracja "niedługo" pojawi się sw19 a to za krótki okres czasu do wprowadzenia takich zmian.
 

DeletedUser24989

Guest
Nawet jesli sie ma poysl to to nie wystarcza wykonanie pomyslu to juz trudniejsza sparawa ale mysle ze kiedys zmiany nadejda moze nie tylko nowe jesnostki:confused:,moze nowe budynki dojda nigdy nic nie wiadomo;)
 

DeletedUser

Guest
wyglad? ech... chyba nazwa troche mylna...
reaktywacja grubasa w kazdej wiosce? omg... lepiej sie nie udzielaj w tej sprawie.. bo jak zginie to tam gdzie masz palac to go zrobisz..(monetki) a z paczkami to bedziesz musial przeslac...
ilosc wojsk... to jest zalezne od ilosci twoich punktow...
 

DeletedUser

Guest
Najlepiej, żeby świat 19 był podobny do 10. Dużo wojen, emocji, ogromna ilość punktów szybki rozwój :D
 

DeletedUser

Guest
Dobrym pomysłem jest stary styl x2. Identyczny do świata 10. W nowym stylu jest zawsze straszny problem z drewnem... :/ Bynajmniej Ja nigdy nie mam go za wiele... Chyba że by zrobić nowy styl, z dużo większą ilością osad koczowniczych dających 10 % więcej drewna ;)
 

DeletedUser

Guest
Ja jestem za takim światem jak s10! tyle żeby sie wioski opuszczone same rozwijały:p
pozdro wszystkich co na s10 grali i grają;p
 

DeletedUser47079

Guest
Hardcore

Nie bywam zbyt często na tym forum (zraziłem się), więc nie wiem czy ktoś nie wysunął tego pomysłu wcześniej:
Nowy serwer byłby serwerem hardcore tzn. dozwolone multikonta, nielegalny handel, haracze, ale niedozwolone wulgaryzmy i boty.

PS : Założę nowy temat jeśli nie będzie jeszcze takiego.
 

DeletedUser

Guest
19

Najlepiej jak świat 19 był taki jak świat 17 tylko żeby monety kosztowały mniej i szlachcic też mniej i inne wyglądy wiosek na mapie. na 100pkt.
300pkt.
1000pkt.
3000pkt.
9000pkt.
11000pkt.
 

DeletedUser20307

Guest
zdecydowanie styl świata starego z prędkością świata 10 czyli x2

ale jestem zdecydowanym przeciwnikiem świata 10
tam nie ma sensu budować defa tylko off
bo po co mi def jeśli ktoś atakuje taką konfiguracją

3500 lekkiej 5000 toporów i 280 taranów wszystko level 3

a ja mam np defa 20000 pik 20000 mieczy i 1000 ck a mur leci po ataku do 16 a nawet poniżej !!!

bez sensu ten świat - obrona wioski to jakiś koszmar w szczególności że brak BONUSA NOCNEGO!!

stary świat + podwojona prędkość takie jest moje zdanie :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry