Nowości kinowe - recenzje

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser165979
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser161820

Guest
na co mi to zrecenzjuj "oszukać przeznaczenie 5" ahahhaha nawaliłme sie
 

DeletedUser165979

Guest
Wiem, że nie, ;) To była ironia odnośnie sytuacji.
 

DeletedUser157129

Guest
Polecam film "nietykalni" jak ktoś oglądał to wie że było warto.
Film świetny ;)
Nie jest to kolejny bezsensowny film o pijanych nastolatkach itd.

OPIS FILMU


:D:D:D
 
Wynik reakcji
1.062
Ostatnio oglądałem 21 Jump Street. Polecam. Jedna z najlepszych komedii tego lata i wstecz. Ktoś napiszę "Prymitywna" ale bardzo zabawna.
 

DeletedUser165979

Guest
Widział ktoś film "Kronika opętania"? Warto się wybrać i ocenić? Bo zwiastun nie jest taki zły. Szczególnie, że niby dybuk mówi po Polsku. xD
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser127278

Guest
Był już ktoś w kinie na filmie: "Uprowadzona 2" i może napisać coś ciekawego:>?
 

DeletedUser165979

Guest
O "Uprowadzonej 2" za wiele rzecz się nie da. Solidny film, ale bez błysku oraz świeżości, czyli jak ich wiele. Wpadłem dopiero do kina jak już przeleciało pierwsze 25 minut film, więc może początek miał coś zaskakującego choć dalsza część była bardzo schematyczna. Aczkolwiek to bardziej film dla fanów Liama Neesona. Zagrał dobrze, a nawet i solidnie. Nie nastawiajcie się, że poruszy Wasze serca jak w Liście Schindlera, bo tam przeszedł sam siebie. Tutaj jakby nie patrzeć w pojedynkę ratuje film.

Myślę nad wybraniem się w końcu "Jesteś bogiem" oraz "Kronika Opętania" aczkolwiek zaczynam mieć troszkę mieszane uczucia.

Co myślicie o filmie "Lincoln" Stevena Spielberga, w której główną rolę zagrał Danieli Day Lewis. Z pierwszych głosów ponoć powala na kolana. Premiera światowa już 9 listopada.
 

DeletedUser127278

Guest
Byłem w sobotę na Uprowadzonej 2, film mi się podobał, ale był dla mnie trochę za krótki. Pierwsza część była o wiele dłuższa, więc oglądając już końcówkę, trochę nie mogłem uwierzyć, że już koniec. Myślałem, że za chwilę coś się wydarzy i akcja się przedłuży. Oczywiście typowo amerykańskie dobre zakończenie, a już słyszałem wcześniej recenzje, że matka Kim umiera, uff dobrze, że się tak nie stało, choć niewiele brakowało :D Przepraszam jeśli ktoś przeczytał, coś co chciał zobaczyć w kinie:) Mój brat mnie też tak denerwował:]
 
Do góry