Nazwa wiosek .

  • Rozpoczynający wątek suwer
  • Data rozpoczęcia

Czy należy wprowadić zmiany aby wioski opuszczone nie nosiły nazw wiosek barbarzyński

  • Tak

    Głosy: 183 84,3%
  • nie

    Głosy: 34 15,7%

  • W sumie głosujących
    217
Status
Zamknięty.

DeletedUser37348

Guest
Odp: Nazwa wiosek .

Wyniki ankiety chyba mówią same za siebie... ZA!
 

DeletedUser25746

Guest
Ja się zastanawiam jak duzym trzeba być nobem albo idiotą żeby zagłosować na nie :p , Jak dlamnie sprawa powinna być już przedstawiona niemocom , a osoby odpowiednie brać się do roboty nad opracowaniem poprawki ,a nie czekać dłużej :rolleyes: .
 

DeletedUser

Guest
Oni dopiero wprowadzili poprawkę żeby te wioski zmieniały nazwę wszystkie na barbarzyńskie. http://forum.plemiona.pl/showthread.php?t=32361:rolleyes:

Kto to wymyślił to nie mam pojęcia, ale jedno jest pewne, nigdy w życiu nie grał na poważnie. Wystarczy, że ma się 3-4 opuszczone wioski obok siebie i to już jest denerwujące gdy trzeba każdy raport oddzielnie sprawdzać, który jest z jakiej wioski.

Osobiście gratuluję ludziom, którzy zagłosowali na "nie"...
 

DeletedUser47155

Guest
może po prostu nazwę wioski zmienic na nick gracza ?? i po kłoponcie ^^
 

DeletedUser37348

Guest
Może miało to ulepszyć grę, ale jest to jeden ze zdecydowanie nietrafionych pomysłów niemieckiej administracji...
 

DeletedUser

Guest
zdecydowanie jest to upierdliwe kiedy wszystkie wioski dookoła mają nazwę wioska barbarzyńska, a jak trzeba znaleźć w raportach co się atakowało to dopiero zaczyna się historia :(
 

DeletedUser30286

Guest
zdecydowanie jest to upierdliwe kiedy wszystkie wioski dookoła mają nazwę wioska barbarzyńska, a jak trzeba znaleźć w raportach co się atakowało to dopiero zaczyna się historia :(

To się gra w 1 z 10:) jestem za tym aby stare nazwy wiosek pozostawały
 

DeletedUser

Guest
hmmmm

Moim zdaniem wioski takie powinny miec nazwe:

Wioska po [nick gracza], [nazwa byla wioski].

ulatwiloby to gre ;)
 

DeletedUser48149

Guest
ja mysle ze suwer rzeczywiscie nie ma szans zwlaszcza na 8 swiecie i takimi pkt ale ja sam ok.25k i zgarnalem juz wioske koledze tylko dlatego ze byly 3 wioski BARBARZYNSKIE!
glosuje na tak
 

DeletedUser

Guest
Czy Polacy zawsze muszą Sobie wszystko utrudniać??
Wystraczy może tylko cynk do Niemiec w tej sprawie:)
Ale 90% Teamu nie gra w to ......
 

DeletedUser

Guest
dobry pomysl. Takie ulatwienie by sie przydalo. Bo teraz jak patrze na mapke i widze kilkanascie barbarzynskich wiosek to mnie szlag trafia :eek:
 

DeletedUser

Guest
po przeczytaniu wszystkich komentarzy , niektorych juz wkurza gdy mają obok siebie 3 wioski barbarzynskie...ale juz nie mowiąc zeby miec obok siebie 200 wioch barbarzynkich to juz naprawde moze wkurzyc...w dodatku na np 8 swiecie sa sami gracze po 1,2 mln i gdy dziennie ddochodzi srednio 1 strona raportow to mozna nerwicy dostac...
jak widac narazie ani zaden admin ani mod sie nie wypowiedzial , czekamy na jaki kolwiek ruch ze strony administracji

i smiesza mnie teksty z zapisaniem na karteczce , zeby ktos mial na to czas zeby sobie szukac w swoich notkach w dodatku gdy gracz ma juz ponad 100 wiosek dochodzi do tego jeszcze taka pogoda ...i nie rozumiem osob ktore są na nie , przeciez ten pomysl nikomu nie zaszkodzi!!! a wrecz pomorze osobom na starszych swiatach...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser15668

Guest
n00bków nie sieją, sami rosną.

Koleś, kordki na karteczce to Ty możesz sobie spisywać, gdzie butelkę ze swoim porannym mlekiem zostawiłeś.
Tutaj ludzie grają w plemieniu. W plemieniu są rezerwacje i jeżeli jest wiele rezerwacji z tą samą nazwą to o pomyłkę nietrudno.

Najgorzej jak ktoś się mądrzy, a nie wie o czym pisze - wioski stają się barbarzyńskie (również) po skasowaniu konta. Nie musi być ban.

Jest się trudno połapać, który raport jest do której wioski jak się otrzymuje po 100 raportów dziennie, a ja mam ledwie 260 wioseczek.
Co mają powiedzieć ludzie którzy mają znacznie więcej wiosek?

Oczywiście jestem ZA zostawieniem nazw wiosek takie jakie były gdy jeszcze wioska była aktywna.
Jeżeli gra ma się opierać na realiach średniowiecznych, to nawet w tamtych czasach opustoszałe (w wyniku wojen, głodu, chorób) osady i wioski NIE ZMIENIALY nazw !!!
Co jak co, ale nazwy miejsc w pamięci ludzkiej pozostawały najdłużej.

Masz racje nobków nie sieja sami rosna ... Jednego własnie cytuje ....

No ja mam 172 wiochy i bynajmniej nie widze problemu z nazwami wioch ... Od poczatku gry jechałem po kordkach a nie po nazwach i dalej jade tak wiec nie wiem z czym masz problem jak raczki przyrosły ci do 4 liter to ju znie moj problem ...


I dziecko kazdy ma swoje zdanie na ten temat. Wioec uszanuj zdanie innych. Albo na PW pisz .... Bo przy takich tekstach wychodzi na jaw kto jest nobkiem a kto nie. Masz 260 wioch ?? No jak przejmowałes opuszczone to sie nie dziwie ze sporo wiosek sobie nakoksałes ...
 

DeletedUser

Guest
Chciałbym z tego miejsca najserdeczniej pogratulować komuś kto usunął mojego posta, a pozostawił te w których ludzie kłócą się i obrażają...:rolleyes:


mati czekałeś na ruch to się doczekałeś. :D Skasowali mojego posta.

Wystarczyło tylko w trochę mniej przychylnych słowach odnieść się do administracji i od razu widać efekty.

Powiem jedno.

Jesteście jak PZPN.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Masz racje nobków nie sieja sami rosna ... Jednego własnie cytuje ....

No ja mam 172 wiochy i bynajmniej nie widze problemu z nazwami wioch ... Od poczatku gry jechałem po kordkach a nie po nazwach i dalej jade tak wiec nie wiem z czym masz problem jak raczki przyrosły ci do 4 liter to ju znie moj problem ...


I dziecko kazdy ma swoje zdanie na ten temat. Wioec uszanuj zdanie innych. Albo na PW pisz .... Bo przy takich tekstach wychodzi na jaw kto jest nobkiem a kto nie. Masz 260 wioch ?? No jak przejmowałes opuszczone to sie nie dziwie ze sporo wiosek sobie nakoksałes ...

Sprawdź pierw kogo cytujesz , wydaje mi się ze nie nobka , ja sprawdziłem ciebie twoje wyniki i są one słaba żeby nie powiedzieć bardzo słabe wiec ciebie można bez problemu nazwać noobem i takowym jesteś w 100% nie wiem czemu to chcesz ukryć skoro to prawda , na ś1 masz 172 wioski po prostu wynik bardzo słaby gdyby przejmować wioski i rozbudowywać je na tym świecie miałbyś już więcej wiosek , dodatkowo na tym świecie niema problemu z tymi nazwami wiec nie wiesz jakie utrudnienie jest to , na św 17 masz 7 wiosek :D ranking coś około 700 :rolleyes: super pro nie :p nawet tam nie masz takiego problemu skoro masz tylko 7 wiosek :eek: pewnie nie wiesz nawet co to farmienie :rolleyes: albo farmisz raz na ruski rok a nie systematycznie :eek: . Piszesz żeby walczyć super po prostu świetny objaw noobstwa , leży koło ciebie około 50 wiosek opuszczonych a ty zaczynasz atakować kogoś :D , pomyśl człecze , czy nie lepiej zająć się tymi wioskami uprzedzić jak najszybciej przeciwników i już z przewagą zaatakować przeciwników :cool: , na św 17 jest to wskazane aby pierw pokonać aktywnych a później przejmować opuszczone , tam na tym to polega , taki system , ale na przykład na starszych światach nie jest to wskazane , Piszesz także aby pisać kordy na kartce :D a teraz chyba zapomniałeś że gdy otwierasz skrzynkę raportową nie masz kordów podanych tylko jest nazwa wioski którą się atakuje , wiec musisz przeglądać te raporty ,wiec na przykład u mnie jest tak mniej więcej , przykładowo 16 szlachciców czyli 4 wioski do przejęcie (4 pakiem) wysyłam 4 takie 4 paki dostaję 16 raportów okazuje się że nie przejąłem 1 wioski wiec co mam robić , zamiast tak jak wtedy przeglądać ostatnie raporty z ataków na daną z nazwę wioski muszę sprawdzić każdy raport ponieważ szlachcice rożnie dochodzili , do tego dochodzą raporty również z ataków na wsioki barbarzyńskie czyli tak około 4 skany (często żółte) i też 4 czyszczące czyli do wchodzenia do raportów i patrzenia na kordy dziennie do przejrzenia 24 raporty z których się patrzy na kordy super nie :confused: . Jest to jedno z wielu utrudnień 2 jest to że jest rezerwacja czyli jeśli jest dobry moderator forum a ludzie rezerwują około 20 rezerwacji wiosek barbarzyńskich widnieje , chce sie zarezerwować 4 wioski , za każdym razem trzeba sprawdzać czy ktoś już tej wioski nie zarezerwował . Dochodzi także problem z farmmieniem na nowych światach , nie wie sie co się już sfarmiło a czego nie i tak podobnie jak w moim przypadków powinno się mieć dużo raportów z farmienia (czyli dużo tytułów "wioska barbarzyńska") ,Lecz osoba o wyobraźni podobnej twojej o tak niskich umiejętnościach gry bez polotu jak tu zrobić aby było najlepiej nie jest w stanie tego zrozumieć i wątpię iż to kiedykolwiek pomniesz z prostej przyczyny gdyż jest to poza twoim zasięgiem rozumowania :mad: . Dodatkowo jak widać sprawia to problem wielu osobą wiec czy nie lepiej zagłosować na tak aby im ułatwić życie ?? tobie nie sprawia to trudności (bo po prostu nie miałeś z tym do czynienia ) , ale czy tak trudno pomyśleć że to jest dojść spory problem .

Ps. Ja czekam dalej na objawienie i Administracja zamknie ten temat i ktoś napisze z z nich (osoba zamykająca) sprawa została przedstawiona niemocom , trwają prace nad poprawką :p . ale tu się okaże czy tak na prawdę ten dział jest potrzebny czy po prostu jest on tylko dlatego aby ktoś mógłby sobie coś napisać ...
 

DeletedUser

Guest
Ze tez ja wczesniej nie zauwazylem tego tematu ;)!
Jestem 4 konczynami jak najbardziej za pomyslem przywrocenia z powrotem takich nazw wiosek jakie byly poprzednio ;)!

Moze sie powtorze po moich szanownych przedmowcach ale jest totalny balagan w skrzynce raportowej gdzie mam dwie strony zawalone raportami z "wioska barbarzynska" co mnie osobiscie mocno wpienia :mad:!
Mozna jasne z kp zmienic tytul raportu ale ten tytul nie utrzymuje gdy po raz kolejny zaatakuje ta sama wioske :rolleyes:!To jest dopiero "smieszne" ;)!

Czas najwyzszy skonczyc ten cyrk z "wisoka barbarzynska" i przywrocic stare oznaczenia bo teraz nie mozna nic skoordynowac :rolleyes:!
Kazdy sie gubi w raportach przegladajac kazdy po kolej i wypatrujac tej wioski na ktorej mu najbardziej zalezy!
Mialo byc ciekawiej - jest ciekawiej - bo jest wiecej balaganu, zamieszania i nieporozumienia miedzy innymi w plemieniu z rezerwacjami ;)!

Chcialbym serdecznie "pogratulowac" ekipie ktora wprowadzila tego typu pomysl na starszych swiatach, po zbanowanych i opuszczonych graczach, kompletnie nie przemyslajac tego ;)

Pozdrawiam z nadzieja ze ktos wreszcie wysle raport do niemcow o tym jakie "udogodnienia" wyszly po tym ;)!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
no ja tutaj machnę że:
jestem za nie zmienianiem nazw wiosek gdy przechodzą na opuszczone.
Achoj! króciutko i bez "burzy":)
 

DeletedUser

Guest
Zdecydowanie na tak!! To serio wkurza jak polecisz z atakami bo potrzebujesz surki i potem szukaj który atak jest z której wiochy. Najgorzej jak nauczysz sie farmic jakies wiochy, pamietasz nazwy a tu koleś skonczył i co Ci zostaje, same barbarzyńskie, teraz wojo wróciło, a Ty po raportach nie poznasz od razu skad i mecz sie tu chłopie :/
 
Status
Zamknięty.
Do góry