Nazwa wiosek .

  • Rozpoczynający wątek suwer
  • Data rozpoczęcia

Czy należy wprowadić zmiany aby wioski opuszczone nie nosiły nazw wiosek barbarzyński

  • Tak

    Głosy: 183 84,3%
  • nie

    Głosy: 34 15,7%

  • W sumie głosujących
    217
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Odp: Nazwa wiosek .

Też się zgadzam w 100%. Jak się patrzy na forum plemienia w dziale rezerwacji wiosek (w każdym plemieniu jest taki dział a przynajmniej powinien być chyba że jest to plemie jednoosobowe lub plemie na świecie na którym nie jest jeszcze taki dział potrzebny to znaczy nikt nie ma jeszcze pałacu) to przy każdej rezerwacji nazwa wioski to: "wioska barbarzyńska", a jest to duże utrudninie!!!!! :mad:
 

DeletedUser51467

Guest
Odp: Nazwa wiosek .

popatrzcie na wyniki ankiety. 80% tych ktorzy oddali głos są za. Ja tez oddalem glos na tak. czasami jest to takie wkurzajace. Wchodzisz na mape i tam wioska barbarzynska, wioska barbarzynska i tak caly czas. A poprzednie nazwy moga byc fajne...
 

DeletedUser24799

Guest
Odp: Nazwa wiosek .

za!
nigdy nie wiem co atakowałem a co mam atakować...
 

DeletedUser32223

Guest
Odp: Nazwa wiosek .

Właściwie to taka opcja może się przydać dla niektórych, chociaż ja mam w zwyczaju farmić normalnych graczy ^^ale barbarzyńskimi też ine pogardzę ;)
 

DeletedUser21061

Guest
Odp: Nazwa wiosek .

Jestem ZA, bo to bez sensu wygląda jak wszystkie wioski opuszczone mają tą samą nazwę:):p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Nazwa wiosek .

Jesteśmy z Tobą Suwer ; )

Oczywiscie na TAK. Zaczyna sie to irytujące. Szczególnie na nowych światach gdzie masa ludzi zaczyna i odrazu konczy przez co jest las wiosek barbarzyńskich ;)
Ale też nie zapominajmy o starszych światach gdzie gracz 2mln. zakończy gre i jego wszystkie wioski mają te samą nazwe... eh.
Pozdro dla St.St ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Nazwa wiosek .

jak najbardziej za poprawieniem tego, kto to w ogóle wymyslił :mad:
robi sie bałagan a poza tym niektóre nazwy wiosek są fajne
 

DeletedUser19410

Guest
Odp: Nazwa wiosek .

Ja wiem ze to moj problem gdy ośmiu szlachciców z dwóch wiosek wysyłam na jeden cel. To problem mój i współplemieńca gdy we dwóch puszczamy po 4 szlachciców na tę samą wieś. Ale jak w sprawę wchodzi osoba trzecia i zaprzyjaźniona czwarta osoba z innego plemienia to sie robi delikatnie mówiąc lekki bałagan. Sytuacja powstaje oczywiście gdy pojawia sie zbita grupa barbarzyńskich wioch.
Dodatkowo przeszukiwanie wśród kilkudziesięciu rezerwacji na barbarzyńskie wioski tej jednej która najbardziej mi sie spodobała jest mocno upierdliwe. Jednym słowem, pomysł na ujednolicenie nazw jest poroniony
 

DeletedUser45706

Guest
Odp: Nazwa wiosek .

Pomysł bardzo fajny i uprościł by grę, szczególnie tym graczom co dużo farmią:D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Nazwa wiosek .

Aż halabardnik , a opcji szukaj nie używa ? Był już taki temat , co trudnego jest w zapamiętaniu 2/3/4/5/6 liczb ? Jak macie lenia , to już wasz problem , ale teraz powinienem powtórzyć poprzednie zdanie . Głosuję na nie .

Słuchaj kolego. suwer to najlepszy gracz s8. Ma około 350 wiosek i dziennie przychodzi do niego full wiad. i raportów. Ja mam 36 wiosek i mam z tym problem. Pomyśl, że gracz 2Mio kończy grę i tu nagle 200 wiosek opuszczonych o tej samej nazwie:/ Jestem z Tobą suwer!
 

DeletedUser19597

Guest
Odp: Nazwa wiosek .

z tego co pamiętam jakiś admin pisał że to tylko wioski po zbanowanych graczach staja sie barbarzyńskie ale nie jestem tego pewien.

jestem na TAK bo to jest tylko utrudnienie
 

DeletedUser

Guest
Odp: Nazwa wiosek .

Ja rozwniez jestem za tym pomyslem, bo siedzenie i bawienie sie z cyferkami to juz zadna przyjemnosc :/
 

DeletedUser23242

Guest
Odp: Nazwa wiosek .

Też popieram A tak wogule to pomysł chyba został już częściowo wprowadzony... Na s14 gościu miał 50k i usunął konto. Wioski barbarzyńskie były przez 4 dni a potem ze 3-4 wioski miały takie dziwne nazwy jak wioska hala i itp...
 

DeletedUser15668

Guest
Odp: Nazwa wiosek .

z tego co pamiętam jakiś admin pisał że to tylko wioski po zbanowanych graczach staja sie barbarzyńskie ale nie jestem tego pewien.

jestem na TAK bo to jest tylko utrudnienie



Cos mi sie zdaje ze tak jest kolo na ś1 dostał bana i jego wiochy wywaliło jako barbarzynskie .. A tak jak inni koncza to nazwy zostaja takie same jak na poczatku ....


Jestem na nie ... Jak sie lenicie to trudno. Wystarczy karteczka i długopis i sobie spisujecie kordki wiosek które przejmujecie ...

I inna rada zacznicie walic aktywnych graczy to nie bedzie problemu ...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Nazwa wiosek .

Cos mi sie zdaje ze tak jest kolo na ś1 dostał bana i jego wiochy wywaliło jako barbarzynskie .. A tak jak inni koncza to nazwy zostaja takie same jak na poczatku ....

nie prawda, ostatnio moi kumple zakonczyli grac, 1 mial 8 wiosek i wszystkie nazywaly sie "wioska barbarzynska"
 

DeletedUser15668

Guest
Odp: Nazwa wiosek .

Mozliwe ze zalezy to od swiata na którym gracie .. Na ś1 jest bodajze tak jak napisałem ale tam leci na starych zasadach swiat a na ś8 czy innym masz juz 4.0 ....
 

DeletedUser

Guest
Odp: Nazwa wiosek .

Tak Tak Tak!!!!!!!
Wkurza Mnie to że wchodze w raporty i nie wiem dokładnie która wioskę atakowałem bo ma 15 raportów z barbarzyńskich:)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Nazwa wiosek .

Jestem jak najbardziej za.
Niewygodne jest operowanie na samych współrzędnych.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Nazwa wiosek .

Jestem na nie ... Jak sie lenicie to trudno. Wystarczy karteczka i długopis i sobie spisujecie kordki wiosek które przejmujecie ...

n00bków nie sieją, sami rosną.

Koleś, kordki na karteczce to Ty możesz sobie spisywać, gdzie butelkę ze swoim porannym mlekiem zostawiłeś.
Tutaj ludzie grają w plemieniu. W plemieniu są rezerwacje i jeżeli jest wiele rezerwacji z tą samą nazwą to o pomyłkę nietrudno.

Najgorzej jak ktoś się mądrzy, a nie wie o czym pisze - wioski stają się barbarzyńskie (również) po skasowaniu konta. Nie musi być ban.

Jest się trudno połapać, który raport jest do której wioski jak się otrzymuje po 100 raportów dziennie, a ja mam ledwie 260 wioseczek.
Co mają powiedzieć ludzie którzy mają znacznie więcej wiosek?

Oczywiście jestem ZA zostawieniem nazw wiosek takie jakie były gdy jeszcze wioska była aktywna.
Jeżeli gra ma się opierać na realiach średniowiecznych, to nawet w tamtych czasach opustoszałe (w wyniku wojen, głodu, chorób) osady i wioski NIE ZMIENIALY nazw !!!
Co jak co, ale nazwy miejsc w pamięci ludzkiej pozostawały najdłużej.
 
Status
Zamknięty.
Do góry