Nazwa wiosek .

  • Rozpoczynający wątek suwer
  • Data rozpoczęcia

Czy należy wprowadić zmiany aby wioski opuszczone nie nosiły nazw wiosek barbarzyński

  • Tak

    Głosy: 183 84,3%
  • nie

    Głosy: 34 15,7%

  • W sumie głosujących
    217
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
A wiec w skrócie wszyscy wiemy że teraz (chyba na większości światów) , gdy wioska staje sie opuszczona zmienia nazwę an wioska barbarzyńska , jest to takie upierdliwe ze szkoda gadać , gdy jeden rezerwuje wioskę wszędzie widać rezerwacje "wioska barbarzyńska" i trzeba patrzeć non stop na współrzędne i o pomyłkę nie trudno a trzeba się temu troszkę poświecić gdy jest więcej rezerwacji , jest to dojść trudne utrudnienie zabawy szczególnie gdy sie wysypie większy gracz trzeba patrzeć na końcówki cyfr współrzędnych ,jeszcze bardziej upierdliwe jest to gdy zrobi sie zwiad lub atak przed opuszczeniem tej wioski ,bo znowu nie wiadomo jaką wioskę się atakowało i znowu od nowa lub przeszukiwanie raportów na co traci się masę czasu , moja propozycja jest taka , niech wioski nie zmieniają nazwy na tytuł wioska barbarzyńska i zostają stra nazwa ale wioska może się sama rozwijać , lub niech zostanie stara nazwa tylko i wyłącznie z dopiskiem wioska barbarzyńska . Ta opcja zmiany nazwy wioski znacznie utrudnia zabawę i trzeba przeto poświecać wiecej czasu na grzebanie się z tym , mam nadzieję że mój odzew nie pójdzie w dalszą cisze , ale coś się z tym stanie .
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Nazwa wiosek .

na 100% jestem za bo to tez mnie wkurza ;p szczegolnie w tym okresie gry...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Nazwa wiosek .

zgadza się bardzo upierdliwa sprawa ;/
 

DeletedUser

Guest
Odp: Nazwa wiosek .

Aż halabardnik , a opcji szukaj nie używa ? Był już taki temat , co trudnego jest w zapamiętaniu 2/3/4/5/6 liczb ? Jak macie lenia , to już wasz problem , ale teraz powinienem powtórzyć poprzednie zdanie . Głosuję na nie .
 

DeletedUser

Guest
Odp: Nazwa wiosek .

Aż halabardnik , a opcji szukaj nie używa ? Był już taki temat , co trudnego jest w zapamiętaniu 2/3/4/5/6 liczb ? Jak macie lenia , to już wasz problem , ale teraz powinienem powtórzyć poprzednie zdanie . Głosuję na nie .

Dla takich nobków jak ty którzy mają 3 wioski to pewnie nie problem , ale jest tu mowa o masie wiosek jak ci sie wysypie 100 wiosek w okolicy to już masz problem , dla przykładu w pobliżu mnie wysypało si około 350 wiosek a będzie więcej (efekt powojenny ) .
 

DeletedUser27977

Guest
Odp: Nazwa wiosek .

Były już takie pomysły.Jestem na nie.Jeśli wioski nie będą zmieniały nazw to nazwanie SWOJEJ wioski barbarzyńska dla zmyłki nie będzie już miało takiego efektu.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Nazwa wiosek .

no coz tez tak uwazam to zeczywiscie zle wlada mozna by nazwac troche prosciej np.opuszczona albo wolna,amoze do wziecia
 

DeletedUser42114

Guest
Odp: Nazwa wiosek .

Zgadzam się z suwerem wiem że to strasznie utrudnia grę i jestem na tak, lepiej żeby wioski nazw nie zmieniały:)


kiker1985:p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Nazwa wiosek .

podpisuje sie pod tekstem Suwera, w początkowym etapie gry można sie jeszcze w tym połapać ale nie w momencie gdy cała stwona forum jest zapisana rezerwacjami o tej samej nazwie, chyba jednym z celów tej gry jest utrzymanie współpracy między graczami a nie sztuczne wyzwalanie nieporozumień

EnemyUnknown
 

DeletedUser

Guest
Odp: Nazwa wiosek .

Troszkę się smyraliśmy heheh , ale tutaj stoję murem za tą propozycją , to jest coś okropnego ,szczególnie teraz sama wioski barbarzyńskie i jak tu rezerwować żeby z kimś się nie pokłócić :/ .
 

DeletedUser

Guest
Odp: Nazwa wiosek .

Jestem na TAK! Obok mnie ostatnio 4 graczy skonczylo grac i wysypalo sie 50 wiosek. I teraz problem przy rezerwacjach... :confused:
 

DeletedUser

Guest
Odp: Nazwa wiosek .

Suwer ma dobry pomysł:D Jestem w 100% za !!!:cool:
 

DeletedUser45488

Guest
Odp: Nazwa wiosek .

Moim skromnym zdaniem takie wioski powinny być kasowane po upływie około 2 tygodni od opuszczenia.
 

DeletedUser50950

Guest
Odp: Nazwa wiosek .

juz 1 wioske zarezerwowana przez kolege niechcacy przejolem xD
 

DeletedUser

Guest
Odp: Nazwa wiosek .

Ja jestem za, ale zamiast dopisku wioska barbarzyńska byłby po prostu widoczny skrót wb albo jakiś inny.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Nazwa wiosek .

Również jestem w stu procentach za suwerem, najlepiej by było, jakby tylko dostawała jakiś dopisek w formie skrótu(bo za długie nazwy to też głupio).
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Status
Zamknięty.
Do góry