Najlepszy gracz, plemię ? Wasze typy

Mchamer

Szlachcic
Wynik reakcji
1.549
mchamer co ty xD za każdym razem jak WHO mialo na tobie wyzsze morale niz 80 to traciles wioski masowo, potem dzielnie pokonywales wroga ktory mial na tobie 50 morali by zebrac kolejna przekope za miesiac jak przejales jakies wioski i morale poszly do gory
I jeszcze do tego raz przejęli więcej wiosek bylem wtedy w areszcie może wrzucić zdjęcie papierów z zatrzymania żeby Was dobić ? XD
 

bartezFCB

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
2.414
Co świat rozwala Cię 3 randomów bez problemu, albo co rzadziej Ci się zdarza jesteś w koalicji 70/30 bijesz graczy co grają na pół gwizdka już a i tak są w stanie bez problemu Ci zabierać wioski za każdym razem. A potem tu przylatujesz i się tłumaczysz.

Zrozum, że kazdy użytkownik forum patrzy na twoją grę i Ciebie z politowaniem.
 

Mchamer

Szlachcic
Wynik reakcji
1.549
Co świat rozwala Cię 3 randomów bez problemu, albo co rzadziej Ci się zdarza jesteś w koalicji 70/30 bijesz graczy co grają na pół gwizdka już a i tak są w stanie bez problemu Ci zabierać wioski za każdym razem. A potem tu przylatujesz i się tłumaczysz.

Zrozum, że kazdy użytkownik forum patrzy na twoją grę i Ciebie z politowaniem.

Jakieś tw stats ? Bo ostatnio jak mnie zjadło 4 randomow to się zrestartowalem pole obok i ich zjadłem po restarcie ja xD dawaj poprzyj to jakimiś tw statusami raportami czy coś. Bo to jak z tymi moralami tylko gadka.
@poxop
Pokaż te raporty z ataków poniżej 50% morale, na nawet może być poniżej 70% przyjąłem setki ataków od Was więc masz ich na pęczki xD
 

poxop

Szlachcic
Wynik reakcji
3.117

obejrzane :D fajnie wrocic do takiego klasyka, duzy sentyment ;) dla mnie odcinke byl dosc spoko jak na start, nic nie przewijalem, fajnie ze yhawacha pokazali i od poczatku ruszyla akcja, a nie jakies dluzsze wprowadzenie :) czekam na jakas konkretna walke zeby animacje zobaczyc, no i widzialem screeny z 2 odcinka - fajnie, ze NEL sie pojawi :) duzy + za to
 

Mchamer

Szlachcic
Wynik reakcji
1.549
obejrzane :D fajnie wrocic do takiego klasyka, duzy sentyment ;) dla mnie odcinke byl dosc spoko jak na start, nic nie przewijalem, fajnie ze yhawacha pokazali i od poczatku ruszyla akcja, a nie jakies dluzsze wprowadzenie :) czekam na jakas konkretna walke zeby animacje zobaczyc, no i widzialem screeny z 2 odcinka - fajnie, ze NEL sie pojawi :) duzy + za to
Ja to się jaralem jak małe dziecko jeszcze przy pierwszej akcji jak wjechała nutka number one to aż ciary miałem, ogólnie kreska jak dla mnie w tym samym stylu ale ataki widzę że fajniej wyglądają.
Próbowałem wytrzymać do trzeciego odcinka żeby od razu więcej coś obejrzeć ale nie dałem rady się powstrzymać.
I chyba wydaje mi się że jest więcej krwi niż wcześniej, choć z tego co słyszałem były obawy że krew i brutalniejsze sceny znikną...
To przynajmniej będzie coś więcej do oglądania na nocki jak się znów spotkamy na froncie xD
 

Mchamer

Szlachcic
Wynik reakcji
1.549
Nie pajacu w ile członów tylko najpierw bum zostało zdeptane a potem bez swojego bum ty zostales rozjechany jak jakiś prawiczek na plemionach, tfu


A mówimy o tym świecie ?
To małe stopki macie że musieliście mnie deptać ponad tydzień .

I na Twoim miejscu bym się tak nie złościł, bo złość piękności szkodzi a ty nie masz czym szastać chłopie xD
 

poxop

Szlachcic
Wynik reakcji
3.117
Ja to się jaralem jak małe dziecko jeszcze przy pierwszej akcji jak wjechała nutka number one to aż ciary miałem, ogólnie kreska jak dla mnie w tym samym stylu ale ataki widzę że fajniej wyglądają.
Próbowałem wytrzymać do trzeciego odcinka żeby od razu więcej coś obejrzeć ale nie dałem rady się powstrzymać.
I chyba wydaje mi się że jest więcej krwi niż wcześniej, choć z tego co słyszałem były obawy że krew i brutalniejsze sceny znikną...
To przynajmniej będzie coś więcej do oglądania na nocki jak się znów spotkamy na froncie xD

ogolnie ten arc ma byc strasznie krwawy i najwiecej bitek, wiec tez sie lekko obawialem :D nie wytrzymasz, ja tez mialem xD co tydzien bedzie ogladane :/
 

Mchamer

Szlachcic
Wynik reakcji
1.549
ogolnie ten arc ma byc strasznie krwawy i najwiecej bitek, wiec tez sie lekko obawialem :D nie wytrzymasz, ja tez mialem xD co tydzien bedzie ogladane :/
Ale dawno nie miałem tak że czekałem na coś tak specjalnie, czyli teraz poniedziałek "dzień święty"
:D:D:D

W sumie już cztery razy obejrzałem pierwszy odcinek xD
 

Mchamer

Szlachcic
Wynik reakcji
1.549
@poxop tęsknisz za wspólnie zarwanymi nocami ze mną cz też Wika ? XD
Ale powiem szczerze tyle grubasów po nocach co ty to chyba nikt nam jeszcze nie ubił, jednak i tak w miarę sprawnie robiliśmy swoją robotę :p

Powiedz wielu spotkałeś tak nocnych oponentów jak my? Bo chyba umiesz nam choć tyle oddać że się naprawdę postawiliśmy :p
 

poxop

Szlachcic
Wynik reakcji
3.117
@poxop tęsknisz za wspólnie zarwanymi nocami ze mną cz też Wika ? XD
Ale powiem szczerze tyle grubasów po nocach co ty to chyba nikt nam jeszcze nie ubił, jednak i tak w miarę sprawnie robiliśmy swoją robotę :p

Powiedz wielu spotkałeś tak nocnych oponentów jak my? Bo chyba umiesz nam choć tyle oddać że się naprawdę postawiliśmy :p

no ja na kazdym swiecie w nocy bronie calej okolicy zawsze ;d poprostu taki styl zycia, ze nocami siedze :D no, ale fakt, nocami byliscie aktywni bardzo, dlatego ja wam diod w nocy nie probowalem wbijac, bo wiedzialem jakby to sie skonczylo :D

zazwyczaj co swiat spotykam 1-2 takich graczy jezeli chodzi o ilosc ;D
 
Do góry