Najlepszy gracz, plemię ? Wasze typy

Mchamer

Szlachcic
Wynik reakcji
1.549
Siema jak typujecie topke( top3):
- Plemion
- graczy (punkty)
- graczy (front)

udanej zabawy ;)
 

Sh4Me

Szlachcic
Wynik reakcji
5.754
Tu trzeba innych pytań:

1. Najlepszy darmiarz
2. Największy wojownik FOntowy
3. Najbardziej rozpoznawalny kosownik
4. Najzabawniejszy clown
 
Wynik reakcji
528
Zabrakło najlepszy kosownik nominuje @Moxi i Jony
Podbijam, w jutrze sie nie udało zadomowić i gra sie teraz z najlepszym frontowcem s178 - hiperinflacja. Jak jedna decyzja i kłamstwami można sobie zniszczyć reputację, oto przykład.

Black widzę nowe konto, zapraszam na pw w celu wyjaśnienia sytuacji bo Sroksi i morfus chyba Ci nakłamali ostro skoro ich bronisz, a piętnujesz kosiarzy.

Gracz - tutens
Plemie - p!
Kosiara - Sroksi
Clown - poza konkurencja jest Black.
 

DeletedUser209035

Guest
Podbijam, w jutrze sie nie udało zadomowić i gra sie teraz z najlepszym frontowcem s178 - hiperinflacja. Jak jedna decyzja i kłamstwami można sobie zniszczyć reputację, oto przykład.

Black widzę nowe konto, zapraszam na pw w celu wyjaśnienia sytuacji bo Sroksi i morfus chyba Ci nakłamali ostro skoro ich bronisz, a piętnujesz kosiarzy.

Gracz - tutens
Plemie - p!
Kosiara - Sroksi
Clown - poza konkurencja jest Black.

Na podstawie faktów, którymi dysponuje, w 100% popieram Moxi
 

Mchamer

Szlachcic
Wynik reakcji
1.549
Oj Ty dowcipnisiu, znowu nas raczysz swoimi kawałami :)
Ale powiem Ci też kiedyś taki byłem, próbowałem walczyć z masowkami darmiarzami i kosownikami...
Niestety nikogo to nie obchodzi, "wielcy wodzowie wielkich plemion' mają to w dupie, liczy się tylko jak najszybsze zamknięcie świata jak najmniejszym kosztem.
Wpływa to też drastycznie na poziom gry, bo gracze (frontowcy to gatunek wymarły, zostało nas kilku dinozaurów) nie potrafią sobie potem poradzić w walce z osobami jak ja i nie dziwne że trzeba całego członu na gracza który bije się solo. Zerowy poziom umiejętności i praktyczny brak doświadczenia w walce bo jak mają je zdobywać jak mocniejszych graczy się przyjmuje a słabszych uderza takim potencjałem że przy ich poziomie pozostaje im tylko kasacja.

Walka z wiatrakami...
 
Do góry