Najlepsze plemię s190

luk675

Chłop
Wynik reakcji
54
Zapomnieliście o X-MAS, świetna organizacja plemienia, gracze znający się od lat, wygrany s94 i z tego co widzę na mapie położenie korzystne, zajęte północno-wschodnie obrzeża, za plecami WnK, dla mnie faworyci do wygrania świata, czego im życzę
 

kiki333

Miecznik
Wynik reakcji
43
Nie ma czym tu się chwalić , zawsze takie plemiona jak wy kończą grę przy jednej wiosce XD
Te statystyki to na Waszych graczach ;)
Dzisiaj byście dwie wioski stracili gdyby nie to że to były Wasze multikonta i podczas przejmowania zniknęły...

Także bawimy się dalej i już się tak nie spinaj, to tylko gra :p
 

Marco Van Dj

Pikinier
Wynik reakcji
89
"...EM - jak w przypadku Stefanów nie mam wątpliwości, że to faworyci do opanowania tej ćwiartki. Momo wyciąga ewidentnie wnioski, zabezpiecza od początku obrzeża.
To jest mocna ekipa i jeśli Momo tym razem będzie bezbłędny, będą liczyć się od początku do końca. Nie ma szans, by na dłuższą metę żyli w zgodzie z Rohan, kibicuję by ich ostro sprali..."



@momomisiek - Jak to jest być faworytem ćwiartki i dostawać bęcki od średniaków pokroju MY i ADK?
 

BambusKFC

Szlachcic
Wynik reakcji
1.043
"...EM - jak w przypadku Stefanów nie mam wątpliwości, że to faworyci do opanowania tej ćwiartki. Momo wyciąga ewidentnie wnioski, zabezpiecza od początku obrzeża.
To jest mocna ekipa i jeśli Momo tym razem będzie bezbłędny, będą liczyć się od początku do końca. Nie ma szans, by na dłuższą metę żyli w zgodzie z Rohan, kibicuję by ich ostro sprali..."



@momomisiek - Jak to jest być faworytem ćwiartki i dostawać bęcki od średniaków pokroju MY i ADK?

Zarzuć jakieś staty
 

skydwayler

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
1.732
A proszę bardzo..

Strona: 1:
Plemiona: =EM=, =EM1=, =EM2=, =EM3=
Strona: 2:
Plemiona: RohanE, RohanS, RohanN

Timeframe: Od zawsze


Przejęcia :

Strona 1:
1
Strona 2: 6
Różnica: 5

chart
Rohanu mogłeś nie dodawać, bo my Wam trochę psujemy statystyki
 

Wakas

Pikinier
Wynik reakcji
64
Strona: 1:
Plemiona: =EM=, =EM1=, =EM2=, =EM3=
Strona: 2:
Plemiona: RohanE, RohanS, RohanN

Timeframe: Od zawsze


Przejęcia :

Strona 1:
1
Strona 2: 6
Różnica: 5

chart
Rohanu mogłeś nie dodawać, bo my Wam trochę psujemy statystyki
Jak się przejmuje graczy na banie to tak jest ;)
 
Do góry