Najlepsze plemię s190

pajton.88.

Łucznik
Wynik reakcji
727
To nie my reportujemy całym sojuszem inny sojusz ;)

Cieszcie się z gry i bawcie się dopóki macie czas i okazję, bo koledzy z Twojego plemienia raportują mi, że powoli zbierają ekipę na następny świat, więc jak chcecie sobie jeszcze trochę poklikać to warto byłoby zacząć grać i mniej kłapać jadaczką ;)
 
Ostatnia edycja:

momomisiek

Miecznik
Wynik reakcji
395
"...EM - jak w przypadku Stefanów nie mam wątpliwości, że to faworyci do opanowania tej ćwiartki. Momo wyciąga ewidentnie wnioski, zabezpiecza od początku obrzeża.
To jest mocna ekipa i jeśli Momo tym razem będzie bezbłędny, będą liczyć się od początku do końca. Nie ma szans, by na dłuższą metę żyli w zgodzie z Rohan, kibicuję by ich ostro sprali..."



@momomisiek - Jak to jest być faworytem ćwiartki i dostawać bęcki od średniaków pokroju MY i ADK?
Od początku mówiłem , że nie gramy tutaj na poważnie , my nigdy na wioskę nie gramy bo nikt u nas w ekipie nie ma czasu :) Tak sobie wbili poklikac na chillu ale z tego co widzę to nawet jak na granie na pół gwizdka to chłopaki się trzymają. :)
 

DeletedUser209423

Guest
Od początku mówiłem , że nie gramy tutaj na poważnie , my nigdy na wioskę nie gramy bo nikt u nas w ekipie nie ma czasu :) Tak sobie wbili poklikac na chillu ale z tego co widzę to nawet jak na granie na pół gwizdka to chłopaki się trzymają. :)

Wnioskuję, że to sarkazm.

Bo jeśli nie, to właśnie popełniłeś najgłupszy wpis w ostatnim czasie.
 

Marco Van Dj

Pikinier
Wynik reakcji
89
Od początku mówiłem , że nie gramy tutaj na poważnie , my nigdy na wioskę nie gramy bo nikt u nas w ekipie nie ma czasu :) Tak sobie wbili poklikac na chillu ale z tego co widzę to nawet jak na granie na pół gwizdka to chłopaki się trzymają. :)
To po to podpisywaleś PONy z kim się dało w okolicy?

Zresztą podsumowanie masz na forum plemiennym.
"DO RADY:
Wy kurwa śpicie czy jak?
Radni nie odpisują i nie czytają info.
Brak wpisywania wiosek w obstawy przez co już 2 osoby odpadły.
Zero reakcji, zero zgrania, zero info.
Gracie tam czy nie? Kiedy będziemy mieli do pomocy inne plemię?"
 

DeletedUser209423

Guest
Chciałbym zaprosić śmieszków, którzy to podważali, że moje analizy są trafne w grubo ponad 90%

Wyżej jest analiza. Proszę sobie sprawdzić

Luna - trafione
TRD - trafione
Black - trafione
Elite - trafione
Buczki - trafione
Stefany - trafione
WnK - trafione (Kanar trafne, a nawet przyszła walka z Rohan trafiona)
Rohan - błąd
EM - trafione

Pozdrawiam serdecznie
Black Snow
 
Do góry