Nagranie poradnika

Jestes zainteresowany takim poradnikiem


  • W sumie głosujących
    87
  • Głosowanie zakończone .
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Ja chciałbym się nauczyć ale z tego poradnika dużo nie w(y)ciągnąłem :p
 

DeletedUser

Guest
No bo całego filmiku ci nie nagra...
Ruszcie mózgownicami , rozwój to jest łatwa rzecz ...
Jak wszystko Wam powie ktoś to nie ma takiej frajdy jak po 2-3 miechach obczajania samemu i w końcu wyugrania rundy :))
Wiem , co piszę xD
 

DeletedUser159420

Guest
Ucieczka... ahaha masakryczna tylko z jednej wioski.



Samo wstawianie wojska amatorskie.. brak produkcji potem nagle 100 lk. Budynki tez nie zakolejkowane.. Przy takiej ilosci wiosek. Masakrycznie.. Ratek 23 przy 300 lk a to niby ja punkciarz jestem. Ogolnie poradnik dla poczatkujacego fajny. Pomijam fakt ze loser oczywiscie 0 atakow.

Co ty masz do tej ucieczki? Człowieku runda była bez przejmowania wrogich wioch więć po co miał ustawiać na inne wioski? Jest w przegladzie 2 wioski a w 1 ma offa, żeby ucicec twoją "MEGA UCIECZKA" trzeba przerzucić wioske i już można nie mieć wojska.


Zero ataków? Nagraj prosze cie jak masz ataki od razu od 2-3 graczy to wtedy udowodnisz, że ciągle cie atakują (nie dokońca) co do ratka to nie komentuje bo się wygłupiłeś i sam o tym polak wiesz
 

DeletedUser157137

Guest
Co ty masz do tej ucieczki? Człowieku runda była bez przejmowania wrogich wioch więć po co miał ustawiać na inne wioski? Jest w przegladzie 2 wioski a w 1 ma offa, żeby ucicec twoją "MEGA UCIECZKA" trzeba przerzucić wioske i już można nie mieć wojska.


Zero ataków? Nagraj prosze cie jak masz ataki od razu od 2-3 graczy to wtedy udowodnisz, że ciągle cie atakują (nie dokońca) co do ratka to nie komentuje bo się wygłupiłeś i sam o tym polak wiesz



Temat Ratka poruszylem bo zawsze cisnal on mi ze ja punkcjiarz jestem a robi dokladnie to samo co genialnie pokazal

Tak runda bez przejmowania. Ale dowiedzial sie o tym pozniej , zgadza sie ?

Nie musze nic nagrywac wystarczy popatrzec na moje RO po rundzie :)
 

DeletedUser153359

Guest
LUUZERRRRRR wklej nagranie z tej rundki od 15;30 napewno wielu graczy wyciagnie z tego wnioski jakich bledow popelniac nie nalezy aby przetrwac :D
 

DeletedUser175699

Guest
zaraz zobacze jak ty tam pykasz :) ale dobrze że o tym pomyslałeś
 

DeletedUser162819

Guest
hahahaha


Nic nie widzę na tym filmiku oprócz tego,że cię jadą i że się popisujesz super pojechaniem po kimś jak jesteś sam ze sobą...
 

DeletedUser153359

Guest
widzisz luzerku ja ci ubilem calego deffa co sobiska robil nie wiem :) nawet 1 pw z nim nie mam ;p za to wy mnie we 3 atakowaliscie i nic nie zrobiliscie
 

DeletedUser169681

Guest
nie wiem byczos o czym mówic ale na tej rundzie wbiłem troche po czasie i grałem ze by lamić a że troche loserowi woja ubiłem to inna sprawa wioski pod koniec zostawiłem ,nudna taka runda
 

DeletedUser169681

Guest
będę z siebie dumny podbiłem mu wioskę a w końcu to "najlepszy gracz polskich SP:D" i sam to uwiecznił na filmie:p
 

DeletedUser

Guest
niech ktoś inny zrobi poradnik, bo sami widzicie jak ten wygląda ;D
 

-one loser

Najbardziej lubiany gracz
Wynik reakcji
4.128
Jak ja mam nie paść jak mnie jedzie 3 gosci z kilkooma offami a ja mam 5wsi ?
myslcie ludzie bo jestescie smieszni chcecie pokazac ze jestescie lepsi?
na polaka czekam nadal byczos hm.. boi sie? no chce 1vs 1 wiec zapraszam
 

DeletedUser153359

Guest
Jak ja mam nie paść jak mnie jedzie 3 gosci z kilkooma offami a ja mam 5wsi ?
myslcie ludzie bo jestescie smieszni chcecie pokazac ze jestescie lepsi?
na polaka czekam nadal byczos hm.. boi sie? no chce 1vs 1 wiec zapraszam

ja mialem 3 i sie bronilem przed toba i twoimi kolegami :) Wiec chyba roznica poziomow jest zbyt duza :(

Polak wiesz on ma wlasny swiat -_-
 

DeletedUser169681

Guest
a ja miałem 2 tyle co było na start potem barbar podbiłem jedna i losera jedną i byczosa jedną i to wszytsko potem skończyłem
 

DeletedUser

Guest
Loser i poradnik i to drugie nie wiem co... Jest poporstu ochlapem i wypocinami... do tego stupcie wielkiej stopy slyszales ze ktos ostatnio sfilmował wielka stope takie yeti? czekam na powazny filmik z ktorego i ja sie wkoncu naucze chociaz troche grac
 

DeletedUser157137

Guest
Loser i poradnik i to drugie nie wiem co... Jest poporstu ochlapem i wypocinami... do tego stupcie wielkiej stopy slyszales ze ktos ostatnio sfilmował wielka stope takie yeti? czekam na powazny filmik z ktorego i ja sie wkoncu naucze chociaz troche grac

Tobie to by sie lekcja polskiego przydala. I to w jakiejs podstawowce gdzie naogol dzieci juz ucza sie konstruowac poprawnie zdania.
 

DeletedUser

Guest
Luzer jak bedziesz miał czas nagraj całą rundke 7k. Nie tylko fragmenty. Wiem , że nie było takiej rundy , ale tak tylko piszę. Nie wycinaj nic najlepiej. Takie rundki umiesz ogarnąć , więc wyciągnąć wnioski się bedzie dało. :)
Jak na polskich nie ma takiej rundy to mogę ci udostępnić konto na fr. i tam zagrasz. KP i AF aktualnie mam a rundy 7k czasem są raczej 1 na dzień jest :) Więc jak coś pisz , chętnie pomogę :)

A ten filmik bez potrzeby wrzucasz ...
 

kryy7822

Szlachcic
Wynik reakcji
1.057
co by mogło być interesujące to filmik z Polakiem od 26 pkt, albo Nitrem od 11k 5 wsi na start. Bo to co tutaj wrzuciłeś to nic nie ma pokazane ciekawego..
 
Status
Zamknięty.
Do góry