Nagranie poradnika

Jestes zainteresowany takim poradnikiem


  • W sumie głosujących
    87
  • Głosowanie zakończone .
Status
Zamknięty.

DeletedUser159420

Guest
JA po prostu inaczej gram troche bardziej mam to usprawnione także luźno sobie pykam a ty widze tak dziwnie :D Jakbyś opery nie ogarniał
 

Keymil LoveOrHate

Szlachcic
Wynik reakcji
6.064
cos malo farmiłes loser:d
hmm ale co do farmienia piki plus lk na poczatku to moze i nie takie głupie jak ma sie do barby jedna kratke to i tak nie wyrabiam co 4 sekundy wysylac samej lk:D
 

DeletedUser166892

Guest
Lepiej jakbyś zrobił poradnik na zwykły świat a nie na SP, ale ogólnie fajny xD
 

DeletedUser175543

Guest
Polecam -one loser -najlepszy gracz polskich sp
HUHUHUHUHU ta skromność^^
 

poxop

Szlachcic
Wynik reakcji
3.117
cos malo farmiłes loser:d
hmm ale co do farmienia piki plus lk na poczatku to moze i nie takie głupie jak ma sie do barby jedna kratke to i tak nie wyrabiam co 4 sekundy wysylac samej lk:D

ja zawsze piki + lk na poczatku robie ^^

ogolnie bardzo malo farmisz, ja nie mam czasu na nic w czasie gry, bo farmienie co kilka sekund :D A ten sobie muzyczke ustawial, pisal w notatniku etc :p

ale to tez przelozylo sie tym, ze top 1 nie bylo ^^.

ogolnie jest ok :) tylko ja troche pozniej topy zaczynam robic :)
 

DeletedUser

Guest
Chciałbym zobaczyć poradnik od 26/66pkt;) ale w całości grę przy 1 wiosce ;)
 

DeletedUser142568

Guest
JESTEM SŁAWNY!!!:D Gdy loser był top5 ja bylem top4<3
Czekam na kolejne poradniki,teraz chcalbym poznać Twoją taktykę od 500:p
 

-one loser

Najbardziej lubiany gracz
Wynik reakcji
4.128
Jasne, nie mowie ze jestem dobry aktualnie w wioskach 26pkt bo jest u mnei z tym teraz słabo nudza mnei takie rundy i nie chce mis ie takich nagrywac. Bede robić dalej takie filmiki ale teraz z głosem ten kto mnie nie słyszał pozna jak gada loser:)
Jutro trening w niedziele moge cos nagrac niech Pan drubens zrobi wiec od 7k czy tam woecej niz 7:p lub 500 to nagram filmik:p

no wlasnie poxop tak to jest jak sie nei skupia na jednym tylko na 50 rzeczach i teraz moge powiedziec ze ubijaja mi offa bo robie co innego:D
 

DeletedUser157137

Guest
Masakrycznie slaby. Dla poczatkujacych to i owszem ... :))


Pierwszy atak przy 100+ pikach i 40 lk. Hahaha smiech na sali ;) Oczywiscie farmienie z pikami w poczatkowym etapie jest bardzo dobre ale w tym wykonaniu bezsenesowne :))

Farmienie c ?? a jak ktos wpadnie i wyczysci barbarke chwile wczesniej ? masakra blad przedszkolaka

Ucieczka... ahaha masakryczna tylko z jednej wioski.



Samo wstawianie wojska amatorskie.. brak produkcji potem nagle 100 lk. Budynki tez nie zakolejkowane.. Przy takiej ilosci wiosek. Masakrycznie.. Ratek 23 przy 300 lk a to niby ja punkciarz jestem. Ogolnie poradnik dla poczatkujacego fajny. Pomijam fakt ze loser oczywiscie 0 atakow.
 

DeletedUser

Guest
Czekam na jakiś lepszy ;) W którym coś sie dzieje ;)
Nie koniecznie musi go robic loser ;)
 

DeletedUser

Guest
ja na szybkich nie umiem grać, nie wiem czy trenować czy sobie odpuscić ;D
 
Status
Zamknięty.
Do góry