Nagranie poradnika

Jestes zainteresowany takim poradnikiem


  • W sumie głosujących
    87
  • Głosowanie zakończone .
Status
Zamknięty.

-one loser

Najbardziej lubiany gracz
Wynik reakcji
4.128
Chciałem zapytać was czy bylibyście ciekawi jak grają topowi gracze?
Chciałbyś widzieć oczami najlepszego gracza plemion co budowac i jak grac?
Zagłosuj czy jesteś zainteresowany nagraniem poradnika przeze mnie.

Wychodze z taka inicjatywa dlatego że w plemiona gram JUZ rekreacyjnie a nie tak jak kiedys że byłem lekko uzalezniony i jestem gotowy pomogac osoba ktore jescze małow wiedza o tej grze.

Jestescie chętni?
Musiałby mi ktoś pomóc z wycinaniem najciekawszych momentow.

Wtedy gdy znajde czas na runde nagram film, może uda się w tą niedziele
Jesli mozecie podajcie jakis program co mozna jakos zmontowac film powycinac itp.
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser167001

Guest
Mi to ryba, ale na pewno bym obejrzał, nagrywaj Loserku :)
 

DeletedUser167160

Guest
Nie, bo jeszcze czarna szlachta i jego koledzy naucza sie grac i zdominuja sp <beczy>
 

-one loser

Najbardziej lubiany gracz
Wynik reakcji
4.128
Filmik nagrany z rundy o 21. skonczyłem wczesniej jak sie dowiedziałem ze nie mozna podbijac... tylko granie na RA no to mnei nei bawi.
Teraz mi powiedzcie gdzie mam wrzucic ten filmik bo na yt mam 400minut jak sie wrzuci to tyle czekał nie bede:)
filmik zajmuje 1.86GB, dawajcie tylko sprawdzone pomysły. Prosze nie spamowac w moim temacie
 

DeletedUser

Guest
Niestety, musisz czekać, aż się skończy renderować. Czym nagrywałeś? Komentowałeś swoje poczynania?
 

DeletedUser

Guest
Luzerek dałem obojętnie , ale jak już nagrasz to obejrzę z ciekawości jak każdy :)
W każdym razie brawo za inicjatywę.
Czekam :D
 

DeletedUser159420

Guest
Masz za pewne zapisane w .avi. Albo konwertujesz albo przerabiasz i renderujesz. Sony Vegas - tym programem możesz powycinać fragmenty itd. Albo jak nie chcesz go ściągać to nawet na windowsie jest jakiś darmowy program od razu z systemem, windows movie maker dobajrze ale nie ręcze, że tak isę nazywa
 

DeletedUser162819

Guest
"Ten film jest aktualnie przetwarzany."

Opis najlepszy gracz polskich sp bez sensu,tyle już moge powiedzieć.
 

DeletedUser162819

Guest
Zobaczyłem cały... I liczyłem,że coś będzie ciekawego może,ale przyda się to osobom które pierwszy raz grają.

Pozdrawiam
 

DeletedUser154708

Guest
a ten programik do czego sluzy.. co czasami wlaczales.?
 

DeletedUser159420

Guest
Hehe jestem załamany loser :D Ja tak ja gram :p Ja bym nie mogł tak grac, za dużo chaosu i nie ogarniecia. Do tego te piki? EHH
 
Status
Zamknięty.
Do góry