Nabor Do repki

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser155263
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser171672

Guest
Zapomniałem o naszej koleżance, która rozwali każdego na rundzie. Rozgromiła ona całe sp na tej rundzie dwu- tygodniowej w tydzień! Zupełnie sama! Gra na nicku Labotas..
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser162819

Guest
jumpoo jest w topce bez premki ,podczas gdy wszyscy inni grają z kp ;)
 

DeletedUser154708

Guest
Ja zrezygnowalem z repki bo nie mialem czasu na sparingi i treningi tyle ich bylo a teraz nic. Az dziw.:)
 

zbychu72

Kapitan Reprezentacji
Wynik reakcji
551
Witam!

Ostatnimi czasy trochę ludzi do mnie pisze po to żeby dostać się do reprezentacji. Jeżeli chodzi o nabór to ludzie... nie mogę brać kogoś kto gra na skryptach botach itp bo na turniejach czegoś takiego nie ma. A użycie "dopalacza" grozi tylko osłabieniem składu podczas meczu. Na kolejny turniej chce przygotować skład tak żeby nikt do nas nie fiknął... starajcie się grać fair i coś osiągać na zwykłych rundach SP które obserwuje(nie wszystkie ale większość rund jest obserwowana) ;) Miejcie poukładane w głowie a wtedy sam nawet do was napiszę:)

Pozdrawiam
zbychu
 

DeletedUser

Guest
dzięki za wspomnienie mojego nicku ale ja raczej do tego grona się nie nadaje, kiedyś grałem ale jakoś mnie to nie wkręciło.

Choć tych kilku co teraz doszło gdy się spotykałem z nimi na rundzie przeważnie ich jechałem, ale mniejsza o to:)
Jedyny soj jaki miałem to z detoxem na każdej rundzie, nigdy nie złamał:) dlatego czasami ciężko było wygrać a jak już się zaczęły czasy że kilku dzieciaków wbijało i Cie jechali w 4-5 na raz to sobie dałem spokój z szybkimi:)

eh wiadomka jestes w pozradku dla mnei ja jestem dla ciebie proste :) huehheehe
 

DeletedUser185204

Guest
Cotytutajrobsiz?* (jeśli jeszcze w ogóle gra)
Czeski marynarz
 

DeletedUser178225

Guest
Wciąż gram:)))).....
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser169118

Guest
dzięki za wspomnienie mojego nicku ale ja raczej do tego grona się nie nadaje, kiedyś grałem ale jakoś mnie to nie wkręciło.

Choć tych kilku co teraz doszło gdy się spotykałem z nimi na rundzie przeważnie ich jechałem, ale mniejsza o to:)
Jedyny soj jaki miałem to z detoxem na każdej rundzie, nigdy nie złamał:) dlatego czasami ciężko było wygrać a jak już się zaczęły czasy że kilku dzieciaków wbijało i Cie jechali w 4-5 na raz to sobie dałem spokój z szybkimi:)




no więc :p moim skromnym zdaniem :D
akurat Ciebie bym widział ..... Twoja decyzja oczywiście .
 

DeletedUser185204

Guest
Zróbcie ankiete z graczami którzy mają szanse się dostać i gitara.
 

zbychu72

Kapitan Reprezentacji
Wynik reakcji
551
Witam!

Dzisiaj rozmawiałem z drubensem. Jeżeli chodzi o treningi będą pewne zmiany.
Do tej pory w treningach mogły brać udział tylko osoby z Reprezentacji Polski. Jako iż mało osób na treningach się pojawia zapytałem drubensa czy możemy grać przeciwko osobom które nie są w reprezentacji i się zgodził. Lecz to też nie będzie wyglądało tak że zagra tam każdy kto chce. Przede wszystkim będe zwracał uwagę na to:
-Czy dana osoba się potrafi zachować
-Czy danej osobie można zaufać(będe zbierał opinie na temat graczy które chcą w tym uczestniczyć) Bo zaufanie to podstawa :)
-Również będę brał pod uwagę kto ile grał na SP.

Od tej pory proszę forum o to żeby się nie spinali w naszym kierunku. Nie jest tajemnicą że ludzie którzy bedą grać przeciwko nam na treningach w przyszłości mają szanse zagrać w naszych szeregach. Więc negatywne pisanie o Reprezentacji samo w sobie jest nie na miejscu. Jeżeli ktoś ma się starać o miejsce to nie w taki sposób... Bo wtedy współpraca na meczach będzie zła. No chyba że ktoś nie chce grać to wtedy to jest jego sprawa. Bynajmniej ja chciałbym ciszy i spokoju oraz współpracy. Negatywne zachowania będą wyłapywane i będe wyciągał z nich konsekwencje.

A i jeszcze jedna sprawa. Każdy wie że na taką rundę trzeba mieć hasło. Jeżeli hasło dostanie osoba o której nie mam zielonego pojęcia albo zostanie ono rozesłane do wielu takich osób to takie treningi zostaną odwołane i dalej będzie tak że gra tylko Reprezentacja Polski i nikt poza tym.

Zależy mi na tym żeby Reprezentacja była aktywna i zgrana.

Pozdrawiam
zbychu
 

DeletedUser

Guest
Super sprawa , teraz gracze z po za repki bedą mogli się pokazać , a reprezentacja będzie mogła lepiej sobie potrenować :)
 

DeletedUser180001

Guest
Fajny pomysł , (niestety wiele dobrych graczy już nie gra w reprezentacji)
W 2010 roku była chyba lepsza , a teraz więcej nieznanych nicków ;/

zbychu ty zostałeś jednym z kapitanów ?
 

DeletedUser

Guest
zbycho odpisz pw tu et :p

potrenuje ;p
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser159420

Guest
Bynajmniej ja chciałbym ciszy i spokoju oraz współpracy.

Czyli nie chciałbyś w ciszy i spokoju oraz współpracy? Dobrze to zrozumiałem czy po prostu źle użyłeś słowa bynajmniej, które jest przeczeniem?


Popieram inicjatywe!
 
Status
Zamknięty.
Do góry