Nabor Do repki

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser155263
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser150331

Guest
Taka małą adnotacja. ja nigdy nie mailem soja z wiecej niz 5 osobami :D
hahah duzo no fakt
ale nie mial bym honuru jak bym atakował Ciebie Ceitera Danielka czy tam Bytomiaka ./ czy tam sixa

z tymi graczami gralem duzo i nei zaatakowal bym go jakbym byl tylko ja i on na rundce ;D

nie milabys honoru jakbys atakowal mnie?
a to dobre , bo jakos masz honor by soja zerwac ;)
 

DeletedUser181166

Guest
I ja się nadaję rzecz jasna bez żadnych skryptów gram ;D
 

DeletedUser

Guest
Ja też bym chciał do repki już ponad rok temu napisałem co ojcachrzestnego i powiedział że mamm być na 2 treningach repki jak do tej pory został rozegrany tylko 1 aż dziw że wygrywam rundki przy prędkości internetu 1 mega bajtów niedługo kupuje 20 więc lepiej sie będzie farmić na afie i wkońcu będzie można klinować i kontrować normalnie a nie 5 sekund opóźnienia albo 20sekund wchodze to ratusza wybudować coś
 

DeletedUser171672

Guest
DeOwszem lamko detox kropek ,oraz kry7822 moim zdaniem się nadają :D

Kropek i kry sa za slabi i nie porównuj ich do detoxa, bo to najlepszy gracz na polskich sp. Na świecie w sumie też jest najlepszy. Jest to większa legenda plemion niż taki keymil, one loser, polakumie czy złoty pies. Każdy atak skontruje i sklinuje. Gdy cię zjedzie na sp pogratuluje Ci za walkę i powie kilka miłych słów o twoich rodzicach. Ma w sobie dużo pokory i kultury, więc musi pochodzić z porządnej rodziny. Chodzą też plotki, że płotek/mayby bad? to jego siostra.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Brat Franek

Szlachcic
Wynik reakcji
195
ja się tak dziwię dlaczego mnie jeszcze do repki nie wzięli
takiego mistrza
ja bym miał najlepszą strategię dla naszej reprezentacji na szybkich
grać jak nasi piłkarze
nie pojechali na mistrzostwa świata i awansowali dzięki temu o 8 pozycji w rankingu wyprzedzając w tym Australię:)
 

kryy7822

Szlachcic
Wynik reakcji
1.057
Owszem lamko detox kropek ,oraz kry7822 moim zdaniem się nadają :D

dzięki za wspomnienie mojego nicku ale ja raczej do tego grona się nie nadaje, kiedyś grałem ale jakoś mnie to nie wkręciło.

Choć tych kilku co teraz doszło gdy się spotykałem z nimi na rundzie przeważnie ich jechałem, ale mniejsza o to:)
Jedyny soj jaki miałem to z detoxem na każdej rundzie, nigdy nie złamał:) dlatego czasami ciężko było wygrać a jak już się zaczęły czasy że kilku dzieciaków wbijało i Cie jechali w 4-5 na raz to sobie dałem spokój z szybkimi:)
 

DeletedUser175007

Guest
Kropek i kry sa za slabi i nie porównuj ich do detoxa, bo to najlepszy gracz na polskich sp. Na świecie w sumie też jest najlepszy. Jest to większa legenda plemion niż taki keymil, one loser, polakumie czy złoty pies. Każdy atak skontruje i sklinuje. Gdy cię zjedzie na sp pogratuluje Ci za walkę i powie kilka miłych słów o twoich rodzicach. Ma w sobie dużo pokory i kultury, więc musi pochodzić z porządnej rodziny. Chodzą też plotki, że płotek/mayby bad? to jego siostra.

one loser nie wiem jak teraz ale jeszcze 2 lata temu za wiele nie pokazał :) wtedy był jeszcze jakiś gracz bananowy coś tam... Nawet ładnie szedł :) Szkoda że czasu na SP tak nie ma teraz :| Bo wchodząc od czasu do czasu widze że poziom graczy ogólnie się zwiększył a razem z Copikiem ładnie nam szło kilka lat temu i warto byłoby spróbować czy to ten sam poziom :)

Pozdrawiam Stary nick SP Xeodue
 

DeletedUser175007

Guest
O chyba tak... :) 2 lata temu grałem na SP więc nie pamiętam wszystkich ale umiał manewrować wojskiem :) Było jedno SP gdzie były plemiona Repka to myśmy dali AntyRepka xD Szło ładnie i skończyło się też ładnie :) Z gruzowaliśmy jednego gracza bo nie szło nic innego zrobić :)

Ciekawe jakby to teraz wyglądało.......
 

DeletedUser175007

Guest
A skąd ja mogłem wiedzieć xD :) Nie interesuje się kto jest w Repce aż tak xD :) Jeszcze gdybym miał czas na grę w SP to może bym się zainteresował bardziej :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry