Nabor Do repki

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser155263
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser159420

Guest
Póki co i tak jedna osoba zgłosiła się do meczu więc mecz raczej się nie odbędzie
 

yusssuff

Świąteczny Artysta
Wynik reakcji
89
Póki co i tak jedna osoba zgłosiła się do meczu więc mecz raczej się nie odbędzie

Eeee to trzeba za każdym razem pisać do Ciebie żeby zgłosić sie na trening myślałem że zbychu zbierał skład forum nie na jeden mecz a na wiele meczy o_O

To dopisz yusssuff
 

DeletedUser179721

Guest
Póki co i tak jedna osoba zgłosiła się do meczu więc mecz raczej się nie odbędzie

bo pewnie osoby, które grały w porzednim meczu myślą, że już się nie muszą zgłaszać, bo w sumie to i tak niepotrzebne.. trochę zamieszania zostało wprowadzone przez tą rekrutacje Nitra..


myślę, że ja nie musze się zgłaszać, wiec dopisz również murus116
 

zbychu72

Kapitan Reprezentacji
Wynik reakcji
551
Dziękuje ekipie forum za wczorajszy meczyk! :) I gratuluje wygranej!

OD teraz rekrutacją do ekipy forum zajmuje się Nitro Cee.. Więc proszę pisać do niego jeżeli chcecie zagrać przeciwko Reprezentacji. Ja chce mieć tylko ogólną listę wszystich graczy którzy zasilają szeregi ekipy forum.

Pozdrawiam!
Zbychu
 

zbychu72

Kapitan Reprezentacji
Wynik reakcji
551
Poki co nic nie wiadomo.
Znowu trzeba trochę poczekać :)

Teraz w planach będzie sparing z innym państwem.
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser147486

Guest
A szkoda, bo te rundy naprawdę są ciekawe. Tyle mi różnych pomysłów do głowy przychodzi, że najchętniej zagrałbym takich kilkanaście pod rząd :D
 

DeletedUser153746

Guest
A szkoda, bo te rundy naprawdę są ciekawe. Tyle mi różnych pomysłów do głowy przychodzi, że najchętniej zagrałbym takich kilkanaście pod rząd :D

razem z murusem wpadłem na pomysł wynajmowania rundy i grania takich sparingów regularnie:) Tylko kwestia tego że trzeba bedzie za to zapłacić=właczyć tam kp jeśli zbierze się 20 osób zrobimy plemie na jakimś serverze np najnowszym (tylko kwestia tego czy ktos moze grać) wtedy pojawi się problem muti kont, mysle ze takiej zakładki na forum tutaj nie dostaniemy a po za tym każdy ma do niej dostęp:) Idzie jeszcze jakieś forum otworzyć gdzieś ale to kwestia chęci innych:)
 

DeletedUser

Guest
No wbijaj na następny , gra wygląda już coraz lepiej chodź długa droga do ideału jeśli chodzi o współprace :)
 

DeletedUser171672

Guest
Mistrz Painta powinien dostac sie do repki. Wedlug mnie najlepszy zawodnik.
 
Status
Zamknięty.
Do góry