Nabor Do repki

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser155263
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

Deleted User - 7388697

Guest
ludzie żenua wchodze na serwer i sam rozwalam tych noobow :D
 

DeletedUser182454

Guest
to jak taki dobry jesteś to idź do składu forum i zagrasz na reprezentacje
 

DeletedUser182454

Guest
nie mówie co to nie repka ale jak chce zagrać z kimś lepszym niech wbije na mecz

--------------------------------------------------------------

sam przyznaj że teraz nie jest trudno o wygranie rundy
 

DeletedUser178225

Guest
Czy ja wiem czy cieżko więszości sa grupki 3-4 graczy którzy atakuja,ale wbijamy we dwóch to jak jeden nie skontruje to drugi i jakoś daje sie rade:D chociaż samemu może być ciężko:) ale nie narzekam można się pobawić niż wbić i z góry wiadomo że wygrasz:)
 

DeletedUser185744

Guest
Nie wiem o czym te dyskusje :D Termin jest wyznaczony i wtedy kazdy pokaze co potrafi i tyle ;)
Od siebie tylko dodam ze reprezentacja forum jest na lepszej pozycji bo jak przegramy to nic sie nie stanie, a jesli jakos nam sie uda pokonac repke to bedzie wstyd :D
@UP
Tak, na 29 grudnia.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

zbychu72

Kapitan Reprezentacji
Wynik reakcji
551
Nie wiem o czym te dyskusje :D Termin jest wyznaczony i wtedy kazdy pokaze co potrafi i tyle ;)
Od siebie tylko dodam ze reprezentacja forum jest na lepszej pozycji bo jak przegramy to nic sie nie stanie, a jesli jakos nam sie uda pokonac repke to bedzie wstyd :D
@UP
Tak, na 29 grudnia.

Treningi mają pomóc w wyłonieniu wzmocnień dla Reprezentacji Polski. Nie są po to żeby udowadniać jakiejkolwiek wyższości nad kimś.
Napinki w kierunku repki albo repki w kierunku forum nie będą tolerowane.

Także od siebie proszę Reprezentantów Polski żeby nie brali udziału w zbędnych napinkach bo nigdy nic z tego dobrego nie wynika. A moderatorzy forum mają prawo banować na FO gdzie za bana grozi wydalenie z Reprezentacji.

Trening 29tego Grudnia.

Pozdrawiam
zbychu

Edit by fiolk: Potwierdzam słowa zbychu72. Za bana na FO automatycznie gracz jest usuwany z Reprezentacji. Od Reprezentacji, jako naszych przedstawicieli, wszyscy oczekujemy kulturalnego zachowania na odpowiednim poziomie. Dlatego nie będę tolerowała łamania regulaminu. Weźcie to sobie do serca, aby potem płaczu nie było.

fiolka
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser153746

Guest
Można na meczyk? Czy juz za pózno?

Tak więc:) jeżeli ktoś chciałby grać na tego typu treningach to poproszę o priv na FO. Które musi zawierać następujące informacje:

1. Nick w grze(na treningach będzie można grać tylko na tym jednym nicku. Ban - wykluczenie.
2. Doświadczenie w grze, kto jakie ma
3. Czy posiadacie TS( Team Speak 3) i czy nie jest problemem dla kogoś rozmawiać z innymi podczas gry.

Myśle że to kluczowe informacje które na początek muszę posiadać :)) o Każdym graczu będe starał się zebrać jakieś tam informacje żeby dowiedzieć się czy zachowanie jest odpowiednie.

Na wiadomości nie będe odpowiadał więc się tym zbytnio nie przejmujcie :) Odpowiednią listę zrobię i będzie ok;)

odswieżenie.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

zbychu72

Kapitan Reprezentacji
Wynik reakcji
551
Skład forum wstępny:


Nitro Cee.
danonki jemy
DajkeN
mgr damian stx
bandit room .
markopolo19
murus116
-kirito.?
Yusssuff
Optymistyczny Pesymista
Lady Vamelia
CoTyTutajRobisz*
Ty.Grysek
Sir Kensey
Cristoforo223
Przepraszam Cie
pan kropeq
evilos

Agresywna Choinka * - dyskwalifikacja za używanie nielegalnych skryptów.
 
Ostatnia edycja:

Brat Franek

Szlachcic
Wynik reakcji
195
Zbychu znam wstępny
ale mecz w poniedziałek już a ja nie wiem czy zagram na pewno
nie ma składu nic nie ma żadnych informacji:)
 

DeletedUser153746

Guest
Wiemy co i jak co powiecie na 7000 sp? z podziałem wygranej? kto chętny:)

o lol w nocy i bez nagrody wrr Drubens dawaj 1kpp chociaż i z rana puść od 8 np
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Status
Zamknięty.
Do góry