masówki

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser89100
  • Data rozpoczęcia

co o tym myślisz ???

  • tak chętnie bym skorzystał/skorzystała

    Głosy: 68 31,9%
  • pewne zmiany ( napisz co zmienić )

    Głosy: 17 8,0%
  • nie

    Głosy: 121 56,8%
  • nie wiem

    Głosy: 7 3,3%

  • W sumie głosujących
    213
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Jestem na nie!

Po co limity? Jak ośmiolatki chcą być w masówkach to niech tam są i przegrywają. Chociaż właściwie, to ośmiolatki tworzą jednoosobowe plemiona bo myślą że stworzą najlepsze plemię na świeciegdy zaproszą 10 osób. Na niczym się nie znają.

Dla nas to i dobrze - można ich zaznaczyć i farmić :p
 

DeletedUser96857

Guest
na nie juz nie chce pisać dlaczego



i coś jeszcze tylko dopisze można zrobić poprawkę , aby gracz który zakłada plemie miał do wyboru od 0 do 1000 jaki limit wprowadzić niezaleznie od ilości pkt plemienia i może wybrać limit gracz 100 a może 1000 , aby mógl wybrac limit graczy jak zakłada plemie tolimit graczy by mógłwybrać od 0 do 1000 to tylko poprawka która mogła by być wprowadzona za miast tego pomysłu
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser58442

Guest
A co wam te masówki przeszkadzają? Nikt wam nie każe w takiej siedzieć. Bez sensu.
 

DeletedUser49655

Guest
moim zdaniem pomysł jest dobry, ale powinien być przeprowadzony na odwrót- im więcej ptk tym mniej członków. bo i tak większość plemion właśnie w ten sposób przeprowadza sekekcję...
 

DeletedUser117993

Guest
Wstrzymam się od głosu, bo nie jestem przekonany co do trafności tej propozycji. Jak ktoś wyżej wspomniał 7-latki, zawsze będą chciały być w masówkach i je tworzyć, a bez tych noobków będzie mniej farm, więc nie ma co narzekać na masówki. Je trzeba farmić ;)
 

DeletedUser88253

Guest
Powiedzcie mi że on nie nabija bezmyślnie postów... szlag mnie trafia
 

.JWP.

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
395
Nawet jakby wprowadzili taki limit, mozna spodziewać sie powstawania rodzin plemiennych typu :XXX, XXX 3, XXX 2, XXX 1.

wszystko da się obejśc. :cool:
 

DeletedUser117904

Guest
Wejście, jak by tak było to już strategie z farmieniem były by przeszłością. A ci gracza którzy mieli taką strategię i mogli mieć dużo Pkt. po miesiącu, a teraz są skopani, same dobre plemienia. Oczywiście na Nie!
 

DeletedUser

Guest
na nie, jakby się zebrała grupka 21 osób z reala, z których 20 osób miałoby multi(składające się na 2 konta), to jedno multi nie mogłoby dojść do plemienia!:D
 

DeletedUser

Guest
Fajny pomysł. Aczkolwiek można na początek zwiększyć ilość osób np. o 5 czyli 45, 55 ,65 itd. :)
 

DeletedUser

Guest
Przeciw na nowych swiatach by to utrudniło gre bo by była niezła sieczka (powstało by 10 razy wiecej plemiona zara bysie wszyscy nawalali i byłoby glupio)
Pozatym masówki to w moim mniemaniu plemiona bez zgrania i ogrania 10 osobowe plemie moze byc masówka jak nikt nie czyta forum i wszyscy olewają a za to 100 osobowe plemie moze byc zgrane :)
 

DeletedUser97810

Guest
Niewiem o co wam chodzi z tym czy masówki są potrzebne czy nie...

Prawda jest taka, że gó*** powinno kogoś interesować ile plemie X ma członków =='

No i pozostaje np. sprawa fuzji...
 
Status
Zamknięty.
Do góry