masówki

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser89100
  • Data rozpoczęcia

co o tym myślisz ???

  • tak chętnie bym skorzystał/skorzystała

    Głosy: 68 31,9%
  • pewne zmiany ( napisz co zmienić )

    Głosy: 17 8,0%
  • nie

    Głosy: 121 56,8%
  • nie wiem

    Głosy: 7 3,3%

  • W sumie głosujących
    213
Status
Zamknięty.

DeletedUser89100

Guest
na początek takie pytanie kto nienawidzi masówek i chciałby żeby już nigdy nie były widziane ???
chyba każdy

więc pomysł polega na
na początku powstanie plemienia limit graczy wynosi 40
po osiągnięciu 15000pkt. (z pierwszej 40) limit powiększony do 50 graczy
po osiągnięciu 25000pkt. (z pierwszej 40) limit powiększony do 60 graczy
po osiągnięciu 35000pkt. (z pierwszej 40) limit powiększony do 70 graczy
po osiągnięciu 50000pkt. (z pierwszej 40) limit powiększony do 80 graczy
po osiągnięciu 65000pkt. (z pierwszej 40) limit powiększony do 90 graczy
po osiągnięciu 100000pkt. (z pierwszej 40) limit powiększony do 100 graczy

jestem otwarty na waszą krytykę i wysłuchać waszych propozycji zmian
 

DeletedUser40104

Guest
I ♥ masówkas!!! :p

Prawdę mówiąc, wprowadziłbym stały limit niezależny od ilości osób, coś takiego dobrze się ma na angielskich plemionach, pomysł całkiem mi odpowiada.
 

DeletedUser91728

Guest
Pomysł fajny jednak osoby które nie mają 50 postów umią coś sensownego wymyśleć. SUPER kamilloQQwale jestem za :D
 

DeletedUser

Guest
Pomysł fajny jednak osoby które nie mają 50 postów umią coś sensownego wymyśleć. SUPER kamilloQQwale jestem za :D

ilość postów się nie liczy liczy się ilość oleju w głowie(tak się mówi) ,ale jest pewien limit ,bo jeżeli ktoś ma za dużo oleju jest geniuszem a z geniuszami niemożna normalnie egzystować;)

jestem na NIE ponieważ startujące plemienia na początku nawet POWINNY być masówkami dopiero gdy plemię jest odpowiednio mocne robi się akademię i selekcję!!!Nie odwrotnie! Także trudno by było o dobre plemię bo nie zawsze ludzie z odpowiednią ilością punktów chcą dochodzić do plemienia...
 

DeletedUser3200

Guest
Ja bym zostawił jak jest. Jak ludzie chcą, to niech robią masówki-więcej wiosek dla nas :)
 

DeletedUser

Guest
Co prawda nie lubię masówek, ale jestem na nie. Dlaczego? Choćby na nowych światach to utrudni grę. Wg. mnie idealna ilość członków to około 60-70. Przy 40 członkach nie jest łatwo wyrobić te 15k.
 

DeletedUser

Guest
co prawda nie bardzo lubię masówki ale przecież w plemionach powinna być możliwość wyboru ilu członków ma mieć plemię dla tego jestem na NIE :cool:
 

DeletedUser23335

Guest
chłopie co ty masz do masówek???
dzięki nim normalne plemiona i gracze mają co przejmować przez pierwsze 2 miechy gry.

a tak na serio, żeby spamu nie było:
na początku zawsze się zaprasza więcej graczy, a dopiero potem wydala tych "mniej zdolnych".
nigdy na odwrót.
wystarczy pomyśleć trochę logicznie
 

DeletedUser

Guest
Nie. Jedni tolerują masówki, drudzy nie. Jeśli chcesz mieć mniejszą ilość osób w plemieniu, po prostu powierz sprawę rekrutantowi. Tyle.
 

DeletedUser93204

Guest
Tak.Jestem na tak dlatego że ten pomysł mi sie spodobał.
 

DeletedUser81669

Guest
A może ktoś chce mieć/być masówkę/w masówce?. Myślę że tylko byś utrudnił życie farmerom :cool:

Głos na Nie.
 

DeletedUser

Guest
Jestem na nie. Dlaczego? Wiele osób to już powiedziało, dzięki masówkom jest co farmić i przejmować na początku gry ;). Limit na samym początku gry może okazać się kłopotliwy, a każdy ma chyba pojęcie czy chce dojść do danego plemienia, czy nie. Wg. mnie jest to zbędne i może przynieść tylko utrudnienia dla administracji i członków plemienia.
Przykład: Chcesz dojść do plemienia X. Jest w nim 39 osób, ktoś Cię wyprzedza. I co wtedy dany gracz zrobi?
 
Wynik reakcji
119
Ja myślę że masówki są potrzebne ;) z tego względu że zawsze musi być jakieś słabe ogniwo (plemię) żeby lepsze plemię się wzmocniło.


Jak wyobrażacie sobie pięć silnych plemion obok siebie ?
 

DeletedUser

Guest
wszyscy nie lubią masówek, a w masówkach jest zawsze MNÓSTWO ludzi, czy to logiczne ? chyba że ci co są w masówkach lubią masówe, ale nie spotkałem sie z takim zdaniem.
 

DeletedUser

Guest
Ja myślę że masówki są potrzebne ;) z tego względu że zawsze musi być jakieś słabe ogniwo (plemię) żeby lepsze plemię się wzmocniło.


Jak wyobrażacie sobie pięć silnych plemion obok siebie ?


zgadzam się z tobą, musi być ktoś kogo można z ławościa rozwalać :D
 

DeletedUser

Guest
To jest jedyna rzecz która zależy w całości od gracza (przynależność do takiego tworu), takie plemię przyjmie każdego.
Nikt nie będzie płakał że nie chcą go w plemieniu.
A czas i natura doskonale sobie z tym radzą.
 

DeletedUser92720

Guest
Ty możesz nie lubić masówek, ale istnieją osoby, grające w plemiona, które właśnie są w takich ugrupowaniach.

Nie można wszystkich podporządkować do jednego schematu. Nie może wszystko być białe, albo czarne. Osobiście jestem kategorycznie przeciwko zakładaniu masówek, ale ograniczanie tego byłoby zamachem na wolność osób. Każdy ma prawo postępować wedle własnego gustu i uznania. Jeżeli to nie łamie regulaminu, ani nie jest to nieetyczne, to czemu miałoby to zostać ograniczone?

Trzeba się liczyć z każdym, nawet tym najmniejszym. Zaraz wiele osób napisze, "Znalazł się obrońca uciśnionych". Tym osobom radzę zrobić rachunek sumienia, niech przypomną sobie swoje początki w plemionach...
 
Status
Zamknięty.
Do góry