Mapki i Staty By Stukniety

Stuknięty

Zwiadowca
Wynik reakcji
11.670
Heeeejooo, tak jak obiecałem robię dziś aktualizację. :D
Plemię "NIC" oraz "WAR" znikają z mapy.
Plemię "LEGEND" dołączam pod "AK", ponieważ grają już razem.
Bellum skasowało jeden z członów.
Plemię "RA" przeprowadziło fuzję z plemieniem "a tam"
W rodzinie plemion "Obóz - SO" coś się działo, bo mieli logotypy "WITAM" ale nie wiem, czy grają razem czy oddzielnie i co to za trolowanie.
Więcej chyba się nie działo przez dwa dni a jak coś pominąłem to dajcie znać ;)

Jak się podoba to zostaw lajka ;)



1676746928015.png
 

DeletedUser209423

Guest
Na mapie nastąpiło kilka zmian:
LEGEND idzie pod AK
A tam idzie pod RA
WAR i NIC znika z mapy
PW zmienia kolor na troszkę bledszy rożnowy, bo się zlewały z FIESTĄ


Czas zapalić świeczkę Tajemnicy
Takie malutkie coś na mapie. Szkoda

@Paka X Barca X Rafcio jak tam Piękniś? Pomógł w rozwoju plemienia?

Zawsze powtarzałem - jeden błąd może zniszczyć plemię
 

Ohtar1

Szlachcic
Wynik reakcji
4.546
Tajemnica jakieś ruchy tam wykonuje dyplomatyczne ? Powinna coś zaryzykować i połączyć się z jakimś plemieniem z dostępem do obrzeży żeby przeskoczyć. Nawet jeżeli wiązałoby się to z dodatkowym frontem, bo AK zwyczajnie ich masa przytłoczy. Myślę, że wiele ekip tam w nie za dobrej sytuacji nie pogardziłoby wsparciem.
Czyżby efekt kosy w chaos i teraz nikt nie chce współpracować ?
 

DeletedUser209423

Guest
Tajemnica jakieś ruchy tam wykonuje dyplomatyczne ? Powinna coś zaryzykować i połączyć się z jakimś plemieniem z dostępem do obrzeży żeby przeskoczyć. Nawet jeżeli wiązałoby się to z dodatkowym frontem, bo AK zwyczajnie ich masa przytłoczy. Myślę, że wiele ekip tam w nie za dobrej sytuacji nie pogardziłoby wsparciem.
Czyżby efekt kosy w chaos i teraz nikt nie chce współpracować ?

Ostrzegałem, że nieudacznik @Paka X Barca X Rafcio spuści plemię w kiblu. Nie słuchali.
Piękniś go zgubił
 

Stuknięty

Zwiadowca
Wynik reakcji
11.670
Poświęciłem kilkanaście godzin aby poprawić całą mapkę od początku świata. Teraz w jednym miejscu na GIFIE będą wszystkie nazwy pod 10 stycznia + poszerzyłem mapkę o północ i południe aby mieściły się wszystkie wioski co na pewno zauważycie na GIFie

Dlatego prosząc na początku, zapraszam do polajkowania moich postów z Mapką oraz statytykami abym miał motywację do dalszych mini analiz i produkowania mapek :D

Po 5 dniach od ostatniej aktualizacji trochę się zmieniło :D


MS posiada 1 człon mniej.
PW również 1 człon zlikwidowało,
Buczki i Rebels zrobiły fuzję co daje im baardzo ładną pozycję na mapie!
100% widać, że pod naciskiem miśków się rozpada, czyli kosa ze strony Fiesty nie przyczyniła się do rozpadu EM,
RA dostało porządną akcję bo stracili trochę wiosek,
:) - tajemnica rozpadła się pod naciskiem AK, które było ponad 3 razy większe + brak dostępu do obrzeży zawsze demotywuje graczy do gry,
SO jest już kończone przez WITAM,
PW również straciło ponad 200 wiosek na rzecz sąsiadów i albo się połączyło z fiesta, albo zostało zrekrutowane.
FIESTA natomiast przez rekrutację/fuzje PW zyskało sporo terenu i dostęp do obrzeży co było bardzo dobrym posunięciem.
Natomiast samo plemię WITAM baaardzo przybrało na wioskach,
AK - statystyka pokazuje, że jest to plemię najlepiej rozwijające się, które wciągnęło porządny teren po tajemnicy,

1677791708413.png
 
Ostatnia edycja:

Stuknięty

Zwiadowca
Wynik reakcji
11.670
Poświęciłem kilkanaście godzin aby poprawić całą mapkę od początku świata. Teraz w jednym miejscu na GIFIE będą wszystkie nazwy pod 10 stycznia + poszerzyłem mapkę o północ i południe aby mieściły się wszystkie wioski co na pewno zauważycie na GIFie

Dlatego prosząc na początku, zapraszam do polajkowania moich postów z Mapką oraz statystykami abym miał motywację do dalszych mini analiz i produkowania mapek :D

1677790085881.png
1677790064004.gif
1677790059055.gif
 
Ostatnia edycja:

Stuknięty

Zwiadowca
Wynik reakcji
11.670
A więc nastaje kolejna aktualizacja ;)
Wychodzi z niej, że EM, czyli ekipa momomiśka zgłosiła kapitulacje, a jest to ponad 2800 wiosek!!!
Ten, kto zgarnie najwięcej terenu, a może to zrobić Fiesta i AK będzie już rozdawało karty!
AK dalej dominuje na wschodniej części świata i na pewno ma przed sobą do zjedzenia cały teren EM za FREEE co ich baaardzo wzmocni.
SO jak i Tajemnica znikają z mapy...
Nazwa dostała kolejną akcję od FINE i też już zaczynają znikać z mapy

Zapraszam do polubienia postów, jeżeli statystyki się podobają i chcielibyście abym dalej to kontynuował. ;)

1678215388283.png
 

Stuknięty

Zwiadowca
Wynik reakcji
11.670
Aktualizacja mapeczek ;)
Przez 5 dni przybyło sporo wiosek na obrzeżach co widać ewidentnie na gifie

Zapraszam do polubienia postów, jeżeli statystyki się podobają i chcielibyście abym dalej to kontynuował ;)

1678218477036.png
1678218660202.gif
1678218719665.gif
 
Ostatnia edycja:
Do góry