Mapki i Staty By Stukniety

Stuknięty

Zwiadowca
Wynik reakcji
11.610
9 dni to sporo czasu i plemiona miały czas na spore rotacje wiosek.
Statystyki pokazują jasno że:
  • AK notuje kolejny raz kosmiczny wzrost wiosek na pewno przez to, że jedzą dużo darm po EM
  • WITAM zagęszcza tereny, zjada obrzeża oraz wchłonął część terenów FIESTY dodatkowo stworzył nowy człon czym zyskał podobną ilośc wiosek względem AK
  • FINE kończy zjadać NAZWĘ oraz z tego co widzę "pchnął" BELLUM które patrząc po FO miało zjeść "gładko" fine :eek::eek::eek:
  • FIESTA zrekrutowała człon 100% oraz trochę zagęściła teren dlatego mają spory, dodatni przyrost wiosek, ponieważ sporo straciła na rzecz WITAM
  • BELLUM - @markopolo19 nie wiem co tam się wydarzyło, ale na mapie FINE was trochę podgryzło. Dodatkowo spory zysk na terenach Rebels
  • REBELSY kolejna statystyka na "0" czyli straty na rzecz Bellum, ale zysk Barbarek z obrzeży tak, że ilość wiosek wychodzi na zero w ciagu 9 dni
  • MS nie wiem z kim się bije ale jedynie co mapy wyciągnę to to że zdobywają wioski na obrzeżach i terenie RA. Zysk znikomy na przestrzeni ponad tygodnia
  • RA straciło sporo wiosek na rzecz sąsiadów z MS oraz WITAM. Mimo zajebistej pozycji schodzą z tego świata po woli
  • EM widzę, że coś walczy ponieważ straty w ciagu 9 dni są mniejsze niż ostatnio w ciągu 4-5 dni więc NEVER surrender :D
  • Dodałem plemię NOFear, zobaczymy jak będą sobie radzić między RA
  • Nazwa i 100% wymeldowują się ze świata
Zostaw L A J K A, tylko to mnie trzyma przy "Życiu" na FO :D


1679419290708.png
 
Ostatnia edycja:

SztoDwaPifa

Chłop
Wynik reakcji
3
Robisz fajna robote tymi zestawieniami, osoby ktore nie maja czasu ani mozliwosci na bierzaco sledzic zmian na mapie (jak ja)dzieki Tobie maja swietny obraz zmian politycznych oraz postepow jak i strat oraz porazek poszczegolnych frakcji. Dzenks, stawiam 102 piwa za to!
 

Stuknięty

Zwiadowca
Wynik reakcji
11.610
Dobra, minął ponad tydzień więc pasuje odświeżyć dlatego oprócz standardowej aktualizacji dodałem jeszcze kilka rzeczy:
  • Do statystyk dodałem procentowe posiadanie wiosek każdego plemienia
  • Po konsultacjach z dyplomatami dodałem statystyki 2 koalicji, Niebieska to jedna strona a Czerwona to druga
  • Jeżeli coś się nie zgadza to dajcie znać
A teraz mini analiza
  • @V1br0 x Mikeyboss z tego co patrzę jest największym darmiarzem, AK, AK i nic więcej :D
  • Patrząc od góry to AK dalej dominuje, tyle że z dużo większą przewagą, ponieważ przyjęli graczy FIESTY po kasacji członu
  • WITAM oddaje graczy FINE i EM w celu obstawiania frontu dlatego statystyki są nieco oszukane
  • FINE przez 8 dni nie pchnęło nic terenu Rebels i Bell
  • Bellum się przygotowuje pod mocne uderzenie w FINE razem z REBELS
  • FIESTA po tym jak ich człon został skasowany poszli do AK w celu uzyskania DEFFA ponieważ jest 3 dni blokady po wejściu
  • REBELS już nie dostaje od Bellum, ponieważ podpisali porozumienie aby wspólnie cisnąć FINE
  • MS straciło sporo wiosek na rzecz Bell
  • EM jest ratowane przez WITAM ale ciężko to widzę, to tylko opóźnianie AK, bo teren i tak jest już raczej stracony.
  • RA wzięło kilku graczy z NOfear i straciło też kilka wiosek
  • NIC dzięki temu, że przejęło sporo terenów to zyskało na tym aby ich dodać na mapkę i statystyki
  • NOFear mimo że dodałem ich tydzień temu to dostało mocnego strzała od Bellum i niestety się rozpada
  • NAZWA znika z mapy
Pytanie do was czy MS, RA i N0Fear to jedność ?


Jak Ci się podoba to zostaw Lajka w celu dalszej motywacji dla mnie :D


1680106228652.png
 
Ostatnia edycja:

Stuknięty

Zwiadowca
Wynik reakcji
11.610
Dobra, włożyłem sporo pracy, ale udało się też zrobić mapkę koalicyjną ;)

Jak Ci się podoba to zostaw Lajka w celu dalszej motywacji dla mnie :D

Mapka 29 Marca 2023 - Koalicja
1680109418284.png
1680109399870.png
1680109393369.gif
1680109386509.gif
 

Załączniki

  • 1680109444143.png
    1680109444143.png
    91,9 KB · Wyświetlenia: 152
Ostatnia edycja:

Krzychu Bestia

Pikinier
Wynik reakcji
77
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Stuknięty

Zwiadowca
Wynik reakcji
11.610
Minął kolejny tydzień, wiele zmagań za koalicjami. Poniższa analiza będzie na podstawie mapy oraz statystyk
  • AK dominuje na każdym z rankingów, przejmuje wioski i graczy FIESTY w celu ich ratowania i deffowania
  • WITAM nadal Deffuje EM oraz FINE i przy okazji zjada północne części członów FIESTY
  • FINE z tego co mi wiadomo to mocno dostało od strony BELL 2-3 dni temu a dzisiaj miało moocny wjazd od AK co pokazuje mapka oraz staty wojny. Z tego co dostałem SS na PW to dzisiaj ponad 80 wiosek w plecy na rzecz AK. Mogą mieć ciężko, zwłaszcza jak dojdzie do wojny rebels
  • BELLUM mocno wjechało w FINE, nie mam stat wojny bo nikt mi się nie chce pochwalić ale na mapie widać konkretne przejęcia
  • MS & RA z tego co mi @Horwax powiedział i z tego co widzę od kilku aktualizacji, że są jednością + wciągnęli N0FEAR pod skrzydła. Statystyki pokazują że ich przyrost wiosek przez 7 dni = 3 czyli na pewno trochę stracili na rzecz BELL bo obrzeża zrekompensowały straty
  • REBELLS kończy się dyplomacja z FINE więc dopiero następna aktualizacja pokażę przychody wiosek
  • FIESTA przechodzi powoli do AK więc ta marka zaczyna zanikać na mapie
  • EM ku mojemu zaskoczeniu i poprzedniej wypowiedzi moocno trzyma się na mapie pomimo straty ogromnej ilości wsi kilka tygodni temu! Widać, że pomoc od WITAM działa
  • NIC na chwilę obecną jest neutralne i nie widzę gwałtownych ruchów ani w jedną ani drugą stronę
  • NAZWA i N0Fear znikają z mapy
Z góry dzięki, za którego lajka zostawisz ;)


1680625970381.png
 

Stuknięty

Zwiadowca
Wynik reakcji
11.610
Zmiany na mapie:
  • Kolory AK oraz FINE zmieniłem na bardziej kontrastowe
  • MS i RA dałem pod ten sam kolor
Pamiętaj zostawić Lajka - Robię to dla was <3!

1680626771270.png
1680626778558.gif

1680626766218.png
1680626760620.gif
1680626750299.gif
 

Stuknięty

Zwiadowca
Wynik reakcji
11.610
A więc po 11 dniach wlatuje mega aktualizacja! :D
Jak zazwyczaj wrzucam mini analizę opartą na Statystykach moich, wojennych z TW oraz mapce ;)


  • AK - dominuje na świecie pod względem wiosek i ich przyrostów. Widać, że zjadają FINE, lecz w ratowaniu FIESTY im już gorzej idzie
  • WITAM - Wice-lider, pozyskują jak najwięcej terenu po FIEŚCIE aby przygotować front pod AK. Muszą to robić szybciej, ponieważ padnięcie FINE to kwestia czasu a wtedy pasuje mieć na północnej półkuli większość wsi aby myśleć o przyszłości.
  • Bell - Ładnie wjechało w FINE, dodatkowo nie stopują na północnym froncie z MS i RA
  • FINE - No niestety bardzo kiepska sytuacja, ponieważ jest 3vs1. Otoczeni na każdym froncie przez BELL, Rebels i AK. Od ostatniej aktualizacji są w plecy prawie 500 wiosek aleee zawsze mogą trzymać FRONT jak najdłużej a później skoczyć do WITAM i ponownie bić swojego wroga co da na pewno przewage dla sojusznika
  • MS & RA - Nie wiem jak tam sytuacja, ale z mapki i stat wynika, że tracą wioski na rzecz Bell
  • Rebells odżyło i łapią wioski FINE i jest to pierwsza od ponad miesiąc aktualizacja, która daje im zysk wiosek :D
  • EM dalej walczy, przejmują wioski fiesty i po woli łączą się z WITAM dlatego statystyki są nieco oszukane
  • FIESTA dalej walczy z EM Lecz WITAM ich mocno dziesiątkuje + ostatki graczy przechodzi do AK
  • NIC - to skromne plemię, które zaczyna zyskiwać dzięki roszadom w okolicy przez EM i FIESTE

Z góry dzięki za lajki i pamiętajcie aby zostawić reakcję ;)


1681549761109.png
 
Ostatnia edycja:

Stuknięty

Zwiadowca
Wynik reakcji
11.610
Zapraszam na serię mapeczek i Giffów które przedstawiają obecne i przeszłe zmagania plemion ;)


Z góry dzięki za lajki i pamiętajcie aby zostawić reakcję ;)


1681553137804.png
1681553146346.gif

1681553125880.png
1681553121141.gif
1681553112838.gif
 
Ostatnia edycja:
Do góry