Liga SDS- finał.

Status
Zamknięty.

DeletedUser21202

Guest
Brakuje mi slow do Ciebie. Nie napisales ze bierzesz ta wies, Nie czytam w Twoich myslach.. Wyraf moze ma zdolnosci nadprzyrodzone ;* ale ja ich nie mam :( Wiec nie mow ze po chamie Ci sie wpieprzylem.. Bo dobrze wiesz ze gdybym wiedzial ze bierzesz ta wies to bym sie nie wpychal.. -_- Kazdy z kim gralem Ci to powie.. To tyle.

Dobrze, odrobisz w polu tą wieś:)
:*
 

DeletedUser157008

Guest
Lol Polak nie kłam bo mi na Gg pisales ze zaraz przejmiesz woiche co peter czysci ;>
 

DeletedUser157008

Guest
Tylko piwin mnie dobrze zna xDD Jaja sobie z was robie bo dawno takiej spiny o wioske nie widziałem hehe
 

DeletedUser79273

Guest
Jakbym był w tej dennej repce, to miałbym prawa do forum . A nawet jesli mnie, to mogliby mnie chociaz o meczu poinformowac, a ja nawet rezerwowym nie byłem. ;]

skoro o reprezentacji masz mniemanie, że jest denna, to dlaczego masz takie parcie na nią? reprezentacja jest zła, reprezentacja jest słaba, reprezentacja jest [i w to miejsce możecie wstawić sobie wiele różnorodnych określeń o negatywnym wydźwięku], ale mimo to pojawiają się gorzkie żale typu 'mogli mnie chociaż o meczu poinformować', 'nawet rezerwowym nie byłem'. z tego co tu wyczytałem to byłeś przez kogoś informowany o meczach na gg, poza tym w odpowiednim temacie tutaj na forum była rozpiska wszystkich meczów reprezentacji, więc wystarczyło się tylko zainteresować. kiedyś miałeś prawa do forum reprezentacji, więc skoro ich nie masz to znaczy, że nie powinieneś mieć, a co za tym idzie konkretnych informacji. i jeszcze jedno, jakby to powiedział drubens w przypadku, w którym ktoś zaproponowałby ci grę - 'zumir nie jest w reprezentacji, więc nie gra'. tak więc przez twoje wypowiedzi przemawia rozgoryczenie i zawiść, że reprezentacja pomimo twojej absencji potrafiła coś osiągnąć, a nie tak jak niektórzy prorokowali, że bez ciepy i zumira to będzie kompromitacja. podsumowując - nie rób z siebie męczennika jak boniek.
 

Deleted User - 7388697

Guest
Czytałem ten artykuł, pamiętam, że boniek racji nie miał. Jednakże jak możesz porównywac takie sprawy?...
 

DeletedUser113653

Guest
Czytałem ten artykuł, pamiętam, że boniek racji nie miał. Jednakże jak możesz porównywac takie sprawy?...

Zumir cb to nawet do cyrku by nie wzieli :rolleyes:

Przestań się żalić, bo irytujący jesteś ;)

Po wydziwiałeś na ś51, potem na SP pisałeś mi, "że ci ktoś na konto wlazł i zaczoł od nowa"
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser157137

Guest
ha ha ha ha ; D kto z repki niby nie gral SP? hahahaha . Twierdzisz iz jestesmy zbieranina graczy ktora wygrala pierwszy oficjalny turniej.. ok To napewno nie bd problemu by zebrali 20 graczy grajacych na szybkich i nas ograli... a Ciebie osobiscie zapraszam do skladu zumira :)) mam nadzieje ze sie nie obrazi na mnie ;p
 

DeletedUser157008

Guest
Ludzie piszecie posty a nie macie pojeia o co chodzi -,-Wole sie juz nie wypowiadac narazie tutaj ;D
 

DeletedUser

Guest
ha ha ha ha ; D kto z repki niby nie gral SP? hahahaha . Twierdzisz iz jestesmy zbieranina graczy ktora wygrala pierwszy oficjalny turniej.. ok To napewno nie bd problemu by zebrali 20 graczy grajacych na szybkich i nas ograli... a Ciebie osobiscie zapraszam do skladu zumira :)) mam nadzieje ze sie nie obrazi na mnie ;p

wybacz, ale my na to nie idziemy ;D
nie wpychaj nam krzynowka ! :D
 

DeletedUser113653

Guest
ha ha ha ha ; D kto z repki niby nie gral SP? hahahaha . Twierdzisz iz jestesmy zbieranina graczy ktora wygrala pierwszy oficjalny turniej.. ok To napewno nie bd problemu by zebrali 20 graczy grajacych na szybkich i nas ograli... a Ciebie osobiscie zapraszam do skladu zumira :)) mam nadzieje ze sie nie obrazi na mnie ;p

Nie, dzięki :)
 

DeletedUser157137

Guest
to zapraszam na runde p 15.30 . Zobaczysz jaka zbieranina graczy nigdy nie grajacych SP jestesmy :))
 

DeletedUser160120

Guest
Nie wiem czemu piszecie że Zumir się spina i go nie weźmiecie.
Macie przykład Polak x2 razy więcej się spina od Polaka i pisze jaki to on nie jest... :rolleyes:
 

DeletedUser157137

Guest
Nie wiem czemu piszecie że Zumir się spina i go nie weźmiecie.
Macie przykład Polak x2 razy więcej się spina od Polaka i pisze jaki to on nie jest... :rolleyes:

polak sie spina x2 wiecej od polaka ;)) hihi. Ja spinam ? jak wchodzi ktos kogo pierwszy raz na oczy widze i on mowi ze polowa osob nawet na SP nie grala..
 
Status
Zamknięty.
Do góry